Şimdi Ara

iOS 9 [ANA KONU] (288. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32.667
Cevap
120
Favori
882.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İpad 3 7.1.1 den gecilirmi degerli forum ahalisi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5C kullanıcısı olarak;HERŞEY ÇOK ŞUKELA
  • Final sürümü nasıl olmuş arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Kesinlikle katılıyorum bu yoruma.

Bu arada Cevaplama Sırasındaki Bekleme Sorunu Düzeldi arkadaşlar. Ota ile güncelleyen veya sıfırdan kurulum yapmayanlar sorun yaşıyor olabilir ama ben sıfırdan temiz kurulum yapan biri olarak Beta'daki yarım saniyelik beklemenin dahi kalmadığını gördüm. Düzeltilmiş sorun. Tekrar yazdım ama aynı şey tekrar tekrar yanıltıcı olarak dile getirilmesin diye...

Hocam sıfırdan kurulum yaparken yedeklerinizi nasıl alıyorsunuz? Fotoğraflar,rehber vs.Bir kaç kez yaptım kayıplar oldu hepsinde.
  • snbjk S kullanıcısına yanıt
    Handoff kullanma niyetin yoksa kesinlikle geçme.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS 8.2 Beta 2 Linkleri Ekleniyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 19 Kasım 2014; 2:07:12 >
  • iOS 8.2 Beta 1 iPhone Linkleri Eklendi!!

iPad Linkleri Ekleniyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iFenix -- 19 Kasım 2014; 2:22:48 >
  • Artık sağlam güncellemeler gelmiyor galiba. Final ios sürümü çıktıktan hemen sonra yeni ios sürümünün betası çıkıyor. Bir sıkıntı var gibi. Restore yapmaya bıktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albus Dumbledore

Handoff kullanma niyetin yoksa kesinlikle geçme.

İpad 3 te hand off desteği yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.1.1 beta dahil telefonu kilitlerken gelen klik sesinde gecikmeler oluyordu bazen.O problemde düzelmiş gözüküyor.Çok önemli bir şey olmasada hoşuma giden bir ses o yüzden dikkat ettim :D
  • iOS 8.2 Beta-1 Linkleri Eklendi!!
  • Arkadaşlar bu 8deki 3G edge sorunu çözüldü mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iFenix

iOS 8.2 Beta-1 Linkleri Eklendi!!

hocam 8.2 beta için udid kaydı gerekiyor mu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet47

eski sürümde senin wifi nasıldı gri soluk disabled sorunu varmıydı?

Hayır. Diğer odalarda kopma oluyordu.o yok artık

• 8.1.1 final verip ardından hemen 8.2 beta vermek ne oluyor??? Bu apple iyice saçmaladı artık. :) 8.2 beta yükleyen varmı yüklemeye değer mi arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 19 Kasım 2014; 7:39:53 >
  • Konu sahibi arkadaşı tebrik ediyorum. İlk sayfa hep güncel oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8. 2 beta deneyenler artı eksi detayları yazabilir mi?

• Güncellemelere yetişemez olduk...

• quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

8.1.1 final verip ardından hemen 8.2 beta vermek ne oluyor??? Bu apple iyice saçmaladı artık. :) 8.2 beta yükleyen varmı yüklemeye değer mi arkadaşlar?

Apple watch icin geliştirici kitini açtılar hocam. Millet güncelleme ister adamlar çalışınca saçmalıyor oluyor bizim milleti anlamak zor cidden.

• quote:

Orijinalden alıntı: akke4323

quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

8.1.1 final verip ardından hemen 8.2 beta vermek ne oluyor??? Bu apple iyice saçmaladı artık. :) 8.2 beta yükleyen varmı yüklemeye değer mi arkadaşlar?

Apple watch icin geliştirici kitini açtılar hocam. Millet güncelleme ister adamlar çalışınca saçmalıyor oluyor bizim milleti anlamak zor cidden.

Güncelleme versin buna lafım yok.
    Ben iphone 3 ten beri iphone kullanıcısıyım şu an 5s kullanıyorum. Ne zaman ios 7 ye geçtim çıkan güncellemeyi yüklemeye korkar oldum.Acaba ne düzeldi ne bozuldu ios 7 ye kadar bu böyle değildi her güncelleme ile iphone daha güzelleşir stabilite artardı.Şimdilerde malesef tam tersi.İnsanlar güncelleme çıktımı bir hafta on gün ya da daha fazla kullanıcılardan gelen geri dönüşleri takip edip öyle yüklüyorlar

• 
Sayfa: önceki 286287288289290
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.