Şimdi Ara

Survivor All Star (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
151.298
Cevap
279
Favori
3.034.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: michaelmanco

AHA BEYLER BULDUM UGUR PEKTASIN KAZANDIGI SENESININ VIDEOSUNU BULDUM UGUR ORTALARA DOGRU CIKIYOR http://youtu.be/fOeCS_Ocfns

.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

Adadan görüntüler keşke kısa olmasa hep yarışmalar.. birde bakalim adada ne yapıyorlar ne ediyolar diye

bende katılıyorum 7 gün orada elbet bir şeyler oluyordur internet üzerinden daha fazla görüntü yayınlayabilirler fazladan 1 bölüm çıkar sitesine koymaya o ada görüntülerinden
  • Ben hasan in birinci olacagina inaniyorum,hadi olmadi diyelim o zaman hilmi olur buyuk ihtimal

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

Ben hasan in birinci olacagina inaniyorum,hadi olmadi diyelim o zaman hilmi olur buyuk ihtimal

hilmiden hiç bi halt olmaz
  • aynı şeyler sıkıtı yapmacık cidden baydı nasıl izliyorsunuz hayret..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metz

Şimdi ilk isim Duygu çıktı, ikinci ismi sms birinci olan kişi seçecek. Diyelim ki Sms birinci Duygu oldu, istediği kişiyi mi eleyecek

Kendi söyleyeceği kişiyle smse çıkacaklar.

• Doğru yazmış Duygunun annesi ))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgmeteor -- 2 Mart 2015; 0:21:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

aynı şeyler sıkıtı yapmacık cidden baydı nasıl izliyorsunuz hayret..

Fenerbahçe Galatasaray maçını 100 kez izlemekten bıkmıyor insanlar da sen buna mı takıldın.

Vahh yavrummm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

quote:

Orijinalden alıntı: Metz

Şimdi ilk isim Duygu çıktı, ikinci ismi sms birinci olan kişi seçecek. Diyelim ki Sms birinci Duygu oldu, istediği kişiyi mi eleyecek

Direk eleyemeyecek tabi ki. Seçeceği kişi ile tekrar sms'e çıkar diye düşünüyorum

Oyle is mi olur, zaten 1. olmus neyin tekrari? Yeniden Duygu haric oylama olur, cikan isimle de Duygunun sececegi sms kapisir

Duygu'nun en çok sms'i alması, konsey oylamasını boşa mı çıkartacak yani? Pek vakıf değilim de konuya

Evet bosa cikartir. Sonucta is Smste bitiyorsa konsey oylamasinin Sms birinciliginden daha kayda deger olmayacagi belli. Yeni bir oylama olur gonullulerde, Sms birincisi de kendi bir isim soyler. Gerci bu Turabi-Hilmi-Hasan gibi isimler yazildiginda gecerli olabilecek bir durum. Bunlar haric 1. cikmaz.

Bu arada fragmani izledim de Anil "arkamdan konusuyorlarsa cekecekleri var" demis. Bu herif zamaninda kizlarin odul oyunundan kazandigi yogurtu yurutup belli bir zaman sonra "Nihat abi yogurdunuzu yemesin diye alip saklamistim" diyen biri, kizlar bile olayi sacma bulup Nihata demislerdi bunu. Herife zamaninda hirsiz muamelesi yap burada arkamdan konusulursa bidi bidisi et. Gerci Nihat sonrasinda haslamisti bunu, dellendirmislerdi adami

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volpenotte -- 2 Mart 2015; 0:25:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: komşu çocuğu

quote:

Orijinalden alıntı: Bartholomew Kuma

Ben hasan in birinci olacagina inaniyorum,hadi olmadi diyelim o zaman hilmi olur buyuk ihtimal

hilmiden hiç bi halt olmaz

Benim gözümde de üç kuruşluk değeri yok ama destekleyeni çok hocam.
  • mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Hım ...Bunlar ailecek psikopatlar,uzak durmak lazım
  • Fragmana bakılırsa ödül oyununu Gönüllüler kazanmış.
  • Turabi Duygu'dan sonra Hasan'a takar kafayı demedi demeyin.
  • Taner resmen oturmaya gelmiş yanmayan ateş bildiğin düz bir adam. Duygu en azından kız'da kıvılcım var 2 sene önce ilk 4 e kalmıştı erkeklerin arası 'nda büyük başarı bence tanerin senesinde yoldan geçen herkes vardı. Zaten survivor ozamanlar pek izlenmiyodu demek istediğim Duygu'da alt yapı var Taner'de yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lordimus -- 2 Mart 2015; 0:42:28 >
  • Hilmicem çok artislendi umarım elenip gider. Duygu'ya yaptığı şerefsizlikten sonra Türabı bile kat be kat adamdır benim gözümde.

Dönek Hilmi. Seda zaten kezbanın teki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 2 Mart 2015; 0:32:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bozok 2013 yılında Duygu yüzünden elenmişti, adamı sinir etti.Buna rağmen Bozok duygu'ya karşı oy atmıyor, ne bileyim düşmanlık beslemiyor gibi.SMS'e kalırsa Bozoğu desteklerim bundan sonra.Hasan'da aynı şekilde.
  • Yarınki oyun da yine 9-9 olursa oyunların hiç bir inandırıcılığı kalmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgmeteor

Doğru yazmış Duygunun annesi ))))))

Anasına bak kızını al. Atarlı anne))

• mgmeteor kullanıcısına yanıt
    Ailecek korkulur bunlardan
  • Ahmet dursun neyine güvenipte Hasanı seçti la o oyunda :) Adam pascalı 10 saniyede yıktı. Ha bide Turabi'ye yenildikten sonra Hasan'ı seçiyor çok ilginç. Sanırım oyunlar 9-9 olsun diye acunun planları bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.