Şimdi Ara

Survivor All Star (463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
151.298
Cevap
279
Favori
3.034.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Funky ND

quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Koskoca forumda oylama sisteminin saçmalığında bana katılan yok mu

turabi "10 tane bireysel dokunulmazlık alsam ne'olur smsle 1.olunuyor" anlamına gelen bir şeyler söyledi röportajda
    SMSVİVOR

edit: Merve oflaz-hakan = bu senenin tolga-duygu'su.

doğru diyor aslında istersen bir yerini yırt son 2 e kal değişen bir şey olmuyor ayrıca her hafta ismini de yazsalar sonda 1. olacak potansiyelin varsa senin karşındaki gider sms denen sistem ne kadar güvenilir yada değil tartışılır ama her şeyi o belirliyor

• Tolga-duygu ikilisini seviyordum.

Ama merve oflaz-hakan ikilisini pek gözüm tütmüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dokunulmazlığın final oyununu tekrar izledim Hasan resmen tek başına direnmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metz

Şimdi ilk isim Duygu çıktı, ikinci ismi sms birinci olan kişi seçecek. Diyelim ki Sms birinci Duygu oldu, istediği kişiyi mi eleyecek

:D:D:D:D:D:D:D:D:D aynen öyle olacak sanırım kıyamet kopar o zamanda düşünsene turabi bozok falan karşında istediğini söyleyeceksin ve gidecek :D
  • quote:

Şimdi ilk isim Duygu çıktı, ikinci ismi sms birinci olan kişi seçecek. Diyelim ki Sms birinci Duygu oldu, istediği kişiyi mi eleyecek

Direk eleyemeyecek tabi ki. Seçeceği kişi ile tekrar sms'e çıkar diye düşünüyorum
  • Taner'in nasıl kazandığını merak ediyosanız sona kalanlar kanaryaydı bi kızla kalmıştı hatırladığıma göre ve arkadaşları oyluyordu kimin kazanacağını. Kız zengin olduğu için arkadaşları taneri oyladı. Böyle hatırlıyodum vallahi yanlışım varsa kusura bakmayın. Şimdiki oylamaya gelirsek oyunlarda Seda ve Taner'in performansı ortada. Duygu giderse büyük bir kayıp olur.
  • Hasan smste 1.olacak görürsünüz taneri söler taner elenir duygu kolay kolay gitmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

SMS'den büyük paralar geliyor, e böyle olunca da bu sistem devam.

turkcell in aldığı parayı bilmesem eyv derdim de turkcell e para aktığı doğru acuna pek bir şey kalmaz daha doğrusu acunun survivor gibi bir yarışmada sms parasına ihtiyacı yok böyle saçma ufak düşüncelerle para kazanamazsın acun büyük düşünüyor
    sms olmasının sebebini şöyle söyleyim hile yapılmayacak bir oylama sistemi var mı başka ?
  • AHA BEYLER BULDUM UGUR PEKTASIN KAZANDIGI SENESININ VIDEOSUNU BULDUM UGUR ORTALARA DOGRU CIKIYOR http://youtu.be/fOeCS_Ocfns

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mancolog -- 2 Mart 2015; 0:10:07 >
  • Aslanlar Kanaryalar izleyen bilir, finalde Ayşıl kazanmıştı, Taner takım arkadaşlarının oylaması ile ödülü aldı, kıza diss attılar, hakkını yediler, hem de çok büyük hakkını yediler.

Acun da karaktersizlik yaparak buna göz yumdu...

Gitmesi gerekenler bana göre duygu ve taner.

Bu arada sahra'ya değinmek istiyorum, kendisi pisliğin teki, iğrenç, karaktersizin önde gideni.

Özlem prime bu sahrayı yener miydi bilmem ama ayşıl mumu kesin dikerdi...

Hasan dokunulmazlık oyununu kazandı, ulan bi tebrik etmek yok. Tabi kamera arkasında ne döndü bilemem, belki bizim algımızı yönlendirmek istiyorlar fakat bu yaratık neyin kafasında ise hasan

gibi birine bi tebessüm bile yapmadı, sıcağı sıcağına gitti yine egoist egoist söylendi... Hani bir kazansaydı o tripleri gören kafayı yerdi ekran başında...

Şu kazada bacağı kopsaydı yada boynu kırılsaydı hiç üzülmezdim inanın.

Duygu konseyde çok iddialı konuşuyor ama herkes şunu çok iyi bilir ki bir grupta çok fazla bahane üreten ve bunu dışarı veren varsa o ezik ve güçsüzlüğünün farkındadır.

Çaresizliğini fukara avuntusu ile bastırmaya çalışır hep kendini açıklayacağı fırsatlar arar. Duygu'dan bir cacık olmaz. O bacak da düzelene kadar o takım nalları diker.

Şu final kapışmasında bana göre 2 faktör vardı, bunlardan birincisi itiş temposundaki o geçiş boşluklarını iyi değerlendirmek, yani vitesi 3'den 4'e takarken o boşlukta çok enerji ve zemin kaybetmemek.

İkincisi ise o uzun kütüğü göğüs mesafesinde tutmak. Ünlüler fifti fifti bu momentum sayesinde kazandılar. Kütüğün gönüllüler tarafıda havada kalması adamların optimum itiş mesafesi ve tutma hizası arasında

açık vermesine neden oldu. Sopayı uzun süre yukarıda kavramak zorunda kaldıkları için kaybettiler. Hala güçleri olmasına rağmen gıdım gıdım kaybettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 2 Mart 2015; 0:05:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

quote:

Direk eleyemeyecek tabi ki. Seçeceği kişi ile tekrar sms'e çıkar diye düşünüyorum

Oyle is mi olur, zaten 1. olmus neyin tekrari? Yeniden Duygu haric oylama olur, cikan isimle de Duygunun sececegi sms kapisir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duygu ile seçilen 2. Aday arasında düello falan mi olacak yoksa sms yarışımı Ayrıntıyı kaçırmışım..

• Beyler nerden izlerim bu bolumu

Bence duygu elenmez turbo işe kapışacak daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cnhkn -- 2 Mart 2015; 0:08:11 >
  • quote:

Yanlış hatırlamıyorsam adı en çok yazılan kişi eğer smste 1.olursa yeniden bir oylama yapılarak yeni bir isim 1.aday olarak çıkartılıyordu ondan sonra 2.adayıda en çok smsi alan kişi çıkartıyordu.Yanlış hatırlıyor da olabirim tabii.

• quote:

duygu 1. olursa 2. olan kazanmış olur heralde
  • Bozok elenmesin ya adamın sırıtışını ne zaman görsem gülüyom,ayrıca sedanın taktikleri olsa gönüllüler kazanırdı aerodinamik uzmanı seda

• Adadan görüntüler keşke kısa olmasa hep yarışmalar.. birde bakalim adada ne yapıyorlar ne ediyolar diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLockhiT^

quote:

duygu 1. olursa 2. olan kazanmış olur heralde

olmaz öyle şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

quote:

Orijinalden alıntı: Bruoglione

quote:

Oyle is mi olur, zaten 1. olmus neyin tekrari? Yeniden Duygu haric oylama olur, cikan isimle de Duygunun sececegi sms kapisir

Duygu'nun en çok sms'i alması, konsey oylamasını boşa mı çıkartacak yani? Pek vakıf değilim de konuya

• quote:

Orijinalden alıntı: lDirtyHandsl

Hasan smste 1.olacak görürsünüz taneri söler taner elenir duygu kolay kolay gitmez

Bencede gönüllüler de biraz akıl olsa taneri yazarlardı malolar performansa bakmıyor kişiliğe bakiyor

• 
Sayfa: önceki 461462463464465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.