Şimdi Ara

Survivor All Star (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
151.299
Cevap
279
Favori
3.034.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
212 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kahraman_66 kullanıcısına yanıt
    serenaya kim oy atıyor çözemedim.
  • CAMOKA sana güveniyoruz reis. Bugün ödülü gönüllüler alacak!
  • T U R A B İ DİYE YAZILIR ADAM DİYE OKUNUR !
  • Hoca ünlülerde boş yere grup olmuş Turbo Hilmi Hasan hepsini yollayacak nasıl olsa adalar birleşince ,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün günlerden TURBO

Capse bakan seri artılasın

• Bir iki saate konu ve forum çökecek yine
  • Turboooi

• Bugünkü oyun cok sikici.Parkur falan yapsalar da Turboyla Hilmi hepsini oturtsa

• Millet turabi yazıp kaçıyor bana öyle geliyor ki eksi alınca ne olacak deniyo bazıları. Ziraa öyle antipatik bi adamı burdaki mantıklı insanlar beğenmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burdakiler beğenmese kac yazar koskoca Türkiye seviyor onu

• quote:

Orijinalden alıntı: Yardım_Edin_42

Burdakiler beğenmese kac yazar koskoca Türkiye seviyor onu

+1 TURBO delikanlı bir halk kahramanıdır. Onu sevmeyenler çekememezlik yaptıkları için sevmiyor bence.

• Bugün size son zamanların bulaşıcı virüsü turbotizmin kişilerde neden olan karekter bozukluğu ve ruh hastalıklarının nedenleri ve sonuçları üzerinde bazı bilgiler vereceğim.

Turboculuk sendromu genç yaşta yakaladığı çocukların sinir sistemlerine yerleşen ve zihinsel gelişimini olumsuz etkileyen çok tehlikeli bir virüsün neden olduğu (8. Seviye virüs) şiddetli baş ağrıları şeklinde nükseden bir hastalıktır.

Bu virüse yakalnmış kişiler genelde gerçek hayatta pek fazla övünecek şeyleri olmayan ve asosyel kişilerdir.Maalesef hastalık sonucu özellikle çocuklar turboyu lider, kahraman hatta kurtarıcı olarak görüp yaptığı ahlaksız hareketleri günlük hayatta birebir taklit ederler ve onun yaptığı çirkin hareketlerle övünürler.Ayrıca bu kişiler kendilerini dünyanın en güçlü insanı sandığı gibi kendinden zayıf olanları ezmekten inanılmaz zevk alırlar ancak kendinden daha kaslı ve güçlü kişileri gördüklerinde havaları söner, dut yemiş bülbüle dönerler.Boş zamanlarını kamyon arkası sözleri ezberlemekle geçirirler ve bu hastalığa neden olan kişide de gördüğümüz üzere bu sözleri yerli yersiz kullanmaktan kaçınmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _gavaracı_ -- 21 Mart 2015; 19:06:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _gavaracı_

Bugün size son zamanların bulaşıcı virüsü turbotizmin kişilerde neden olan karekter bozukluğu ve ruh hastalıklarının nedenleri ve sonuçları üzerinde bazı bilgiler vereceğim.

Turboculuk sendromu genç yaşta yakaladığı çocukların sinir sistemlerine yerleşen ve zihinsel gelişimini olumsuz etkileyen çok tehlikeli bir virüsün neden olduğu (8. Seviye virüs) şiddetli baş ağrıları şeklinde nükseden bir hastalıktır.

Bu virüse yakalnmış kişiler genelde gerçek hayatta pek fazla övünecek şeyleri olmayan ve asosyel kişilerdir.Maalesef hastalık sonucu özellikle çocuklar turboyu lider, kahraman hatta kurtarıcı olarak görüp yaptığı ahlaksız hareketleri günlük hayatta birebir taklit ederler ve onun yaptığı çirkin hareketlerle övünürler.Ayrıca bu kişiler kendilerini dünyanın en güçlü insanı sandığı gibi kendinden zayıf olanları ezmekten inanılmaz zevk alırlar ancak kendinden daha kaslı ve güçlü kişileri gördüklerinde havaları söner, dut yemiş bülbüle dönerler.Boş zamanlarını kamyon arkası sözleri ezberlemekle geçirirler ve bu hastalığa neden olan kişide de gördüğümüz üzere bu sözleri yerli yersiz kullanmaktan kaçınmazlar.

Bu başlığın altında bahsedilen vaka hakkında bilgi vermeniz çok isabetli olmuş hocam. Bu vakalar ile karşılaşan insanlar sizin sayenizde daha bilinçli yaklaşacaklar.

• Çamur suratlı merve a'yı her gördüğümde aklıma gelen;

-Ahmet gitme nooooğğluğ, bönü bırakma, ühü ühü!!!

Ağlayınca hep sümükleri aktı, zaten çirkindi iyice şebeğe döndü.
  • HASAN Reiz Adamdır diyenler bu mesajda buluşuyor.
  • Survivor getçekten izlemesi zevkli bir yarışma , ama sadece ben mi farklı şeyler görmek istiyorum? Farklı oyunlar , farklı uygulamalar ... Böylece daha izlenesi olur bence. Çünkü ben bazı oyunlardan harbi sıkıldım. Düşününce ben bile türlü oyunlar bulabiliyorum , onlar bunu neden yapmıyor , neden son 10 senenin en zor oyunlarını oynatıyor. All Star'sa daha zor kimsenin oynamadığı oyunlar bulmalılardı.Yinede bize bu zevki yaşattıkları için teşşekür ederiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: R3hab

Survivor getçekten izlemesi zevkli bir yarışma , ama sadece ben mi farklı şeyler görmek istiyorum? Farklı oyunlar , farklı uygulamalar ... Böylece daha izlenesi olur bence. Çünkü ben bazı oyunlardan harbi sıkıldım. Düşününce ben bile türlü oyunlar bulabiliyorum , onlar bunu neden yapmıyor , neden son 10 senenin en zor oyunlarını oynatıyor. All Star'sa daha zor kimsenin oynamadığı oyunlar bulmalılardı.Yinede bize bu zevki yaşattıkları için teşşekür ederiz.

2,3 sene önce bile oyunlar çok güzeldi.. Bence en kolay oyunlar oynanıyor, mesela bugunki..
  • Gönüllüler alır...hasancıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: Goodbye Agony

quote:

Orijinalden alıntı: R3hab

Survivor getçekten izlemesi zevkli bir yarışma , ama sadece ben mi farklı şeyler görmek istiyorum? Farklı oyunlar , farklı uygulamalar ... Böylece daha izlenesi olur bence. Çünkü ben bazı oyunlardan harbi sıkıldım. Düşününce ben bile türlü oyunlar bulabiliyorum , onlar bunu neden yapmıyor , neden son 10 senenin en zor oyunlarını oynatıyor. All Star'sa daha zor kimsenin oynamadığı oyunlar bulmalılardı.Yinede bize bu zevki yaşattıkları için teşşekür ederiz.

2,3 sene önce bile oyunlar çok güzeldi.. Bence en kolay oyunlar oynanıyor, mesela bugunki..

Aynen öyle dostum Ben su ve parkur oyunlarını çok seviyorum. Bunlarla da daha sık karşılaşmalıyız bence.

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.