Şimdi Ara

Quatro Mobile F1453 Yorumlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.402
Cevap
96
Favori
396.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yolladım cevap gelmedi ama sonucta eğer faturalıysa vs bilmiyorum. ürün geldiğinde üzerinde imei yazılı olması lazım o zaman sorgulanır daha sonra iade edilir ama bakjmak gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirza_84

kesınlıkle hakkın var ben mesaj yolladım.. ithalatcı fırmanın bilgilerini söylermsınız dıye cevap gelmedi.sizin suan siparişiniz olustu satıcının ıletısım bılgılerı varmı elınızde paylasırmısnız ?

Gorunmuyor iletisim bilgileri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAYKO kullanıcısına yanıt
    mantık olarak cok ımkansız bır sey bu zopo bıle trye getırdıgı yurt dışı fıyatı 140 dolar olan cıhazı 650 lira satıs fıyatı belırledi bu cıhaz yurtdışında 180 dolar tr ye gırere gırmez devlet 180 lira vergıyı yapıstırıyor bu adam nerden para kazanıyor ?
  • ürün yazılan gibi çıkmazsa iade hakkın var korkma o akdar.
  • Iade hakki varmis al bak kalitesizse yolla geri
  • ahmetreha61 kullanıcısına yanıt
    iade hakkınız var ama sakın jelatını sokmeyın yoksa sıkıntı cıkabılır urunu ınceleyın garantısıne bakın ımeı kaydını kontrol edın eger hersey dogruysa tebrıkler super fıyata cok guzel bı urun aldınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAYKO

ürün yazılan gibi çıkmazsa iade hakkın var korkma o akdar.

Peki ya kaydi yoksa ne yapmam gerek ??

• Belki i-mail i daha işlememişlerdir.Yeni ürünlerde öyle problemler çıkabiliyor diye biliyorum.Garantili üründe mecbur yapacaklar. Bizim için Resim ve video koyar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetreha61

quote:

ya gittigidiyor üzerinden 40-50 sipariş yapmısımdır. telefon bile aldım açıp iade ettiğmde oldu. Ggde önemli olan satıcının yazdıkları ile ürünün doğru olması. Ürünü almak için kargo şubesini secebilirsiniz gidersiniz gorevlinin yanında acarsınız telefonu, imei sorgularsınız. baktınız yokmu tutanak tut geri yolla gitsin. ama bu ürünü ggde 2 satıcı satıyor ve bu satıcılar 1000 üzerinde ürün satmışlar bilmiyorum .

• quote:

iade hakkınız var ama sakın jelatını sokmeyın yoksa sıkıntı cıkabılır urunu ınceleyın garantısıne bakın ımeı kaydını kontrol edın eger hersey dogruysa tebrıkler super fıyata cok guzel bı urun aldınız...

Jelatinden kasit camdaki yazili olan jelatin mi anlayamadim?

• quote:

quote:

quote:

ya gittigidiyor üzerinden 40-50 sipariş yapmısımdır. telefon bile aldım açıp iade ettiğmde oldu. Ggde önemli olan satıcının yazdıkları ile ürünün doğru olması. Ürünü almak için kargo şubesini secebilirsiniz gidersiniz gorevlinin yanında acarsınız telefonu, imei sorgularsınız. baktınız yokmu tutanak tut geri yolla gitsin. ama bu ürünü ggde 2 satıcı satıyor ve bu satıcılar 1000 üzerinde ürün satmışlar bilmiyorum .

Bunu satan saticinin da satisi fazla ama guvensizlik olustu bende

sanırım onlar sıze urunu gonderdıgınde sişsteme mecburen ıletısım bılgılerını yazıyorlar ve siz bu bılgılere ulasbılıyorsunuz...iletişim bilgileri görundugunde yazarmısnız buraya ?
    bu kadar korkma bence ya :) bence ürünü kargo görevlisi ile beraber aç imei sorgula yada satıcıya sor imei kayıtlı mı vs evert derse sende alırken üzerinde yazmak zorunda imei sorgularsın sonraalırsın
  • quote:

sanırım onlar sıze urunu gonderdıgınde sişsteme mecburen ıletısım bılgılerını yazıyorlar ve siz bu bılgılere ulasbılıyorsunuz...iletişim bilgileri görundugunde yazarmısnız buraya ?

ÜRÜN cumartesi sabahi elimde olur ancak kargoya yarin vrrilecek satiici ose isrrla sorularima cevap vermemeye devam ediyor eksi puani şimdiden yedi

• quote:

bu kadar korkma bence ya :) bence ürünü kargo görevlisi ile beraber aç imei sorgula yada satıcıya sor imei kayıtlı mı vs evert derse sende alırken üzerinde yazmak zorunda imei sorgularsın sonraalırsın

Diyelim ki imei kayitli bunun garantisi nerde 2yil garatiliymiş peh peh…

• Tamam herşeyi iyi hoş da bataryayı az daha güçlü yapmak çok mu zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technological

Tamam herşeyi iyi hoş da bataryayı az daha güçlü yapmak çok mu zor

Batarya 1500olaydi da dolandirilmayaydim ah ah :)

• quote:

quote:

Göz göre göre yapamazlar öyle birşey....imei kayıtlı diyorsa kayıtlı olmalı , Mtk işlemci varsa
    başka imei de atabilirsin yanılmıyorsam...onu bi takip et soruştur , bir de Gittigidiyor destek ekibi
    iyidir onlarla iletişim kurman iyi olur onlar soruşturuyorlar..

Ürün eline geçmediyse ve içine sinmiyorsa hiç açmadan iade edebilirsin.....gittigidiyora da endişelerini
    söylersin mesajla , bunu halletmeleri lazım....ulaşamadığını ve diğer problemlerden bahset halledilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 28 Mayıs 2014; 23:28:05 >

• Pardon ben ilana yine baktım dikkatle bakmamışım , satıcı yorumları çok iyi bir sorun olmaması gerekiyor
    rahat ol bence....2000 küsür alışverişten % 99 yorum almış.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technological -- 28 Mayıs 2014; 23:30:39 >
  • quote:

quote:

quote:

Göz göre göre yapamazlar öyle birşey....imei kayıtlı diyorsa kayıtlı olmalı , Mtk işlemci varsa
    başka imei de atabilirsin yanılmıyorsam...onu bi takip et soruştur , bir de Gittigidiyor destek ekibi
    iyidir onlarla iletişim kurman iyi olur onlar soruşturuyorlar..

Ürün eline geçmediyse ve içine sinmiyorsa hiç açmadan iade edebilirsin.....gittigidiyora da endişelerini
    söylersin mesajla , bunu halletmeleri lazım....ulaşamadığını ve diğer problemlerden bahset halledilir...

Yorumunuz için teşekkürler ama bu adam bana ya farkli bir cihaz yollarsa yukarida yazilan gibi çok moralim bozulur ekiple irtibata hemen geçeyim ozman

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.