Şimdi Ara

YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU (2016 Türkiye Yılın Otomobili) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.774
Cevap
118
Favori
477.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • güncel Superb şu anki passattan güzel,eğer resimler doğru ise bu superb de yeni passattan güzel olmuş..
  • Arkadaşlar benim takip ettiğim bir otomobil dergisi vardı, adını şuan tam hatırlamıyorum. O derginin en arka sayfasında piyasaya yeni çıkacak olan araçların fotolarını koyarlardı, ama internette falan arardım aynı fotoları bulamazdım, artık nerden ellerine geçiriyorlarsa, ve birebir aynı araçlar çıkardı piyasaya : ) ben mi abartıyorum acaba.
  • SUPERB MOTOR SEÇENEKLERİ

Teknik altyapısını ve motor gamını yeni Passat'dan alacak olan Superb'in güncel nesilinde görev yapan 3.6 litrelik V6 motor yerini 280 hp güç üreten 2.0 litrelik TSI motora bırakacak. 150 hp ve 190 hp güç çıkışlarına sahip 2.0 litrelik dizel motorunda kullanılacağı yeni Superb'de 1.6 litrelik dizel motorun da sunulmaya devam edilmesi bekleniyor. Yeni Passat GTE'de olduğu gibi 1.4 litrelik TSI motor ile elektrik motoru birlikteliği ile toplam 211 hp güç değerine sahip bir de hibrid seçeneği olacak yeni Superb bu sayede ortalama 2 litre tüketim ve 50 km boyunca emisyonsuz sürüş vaat edecek.
  • çok iyi görünüyor..

yerimizi alalım bakalım.
  • neazamn cıkcak.1,2 1,4 dsg olcakmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 20 Ekim 2014; 10:18:20 >
  • uzay mekiği yapsalar da markası skoda olan bir araç almam. 100-150 bin tl para vereceğim ve araban ne marka dediklerinde skoda diyeceğim.
    satın aldıklarında yapacakları ilk iş bu markayı değiştirmek olmalıydı. imaj çok önemlidir ve brand name dediğiniz şey kısa sürede yakalanmıyor, tırmalayacağınız yılla yerine güzel bir marka ve logoyla şu araçlar daha da tutardı.
  • 2015 ikinci donemde uretime baslanacagi yonunde bir haber aldim.Dogus satistan gelen foto bu,benimle paylasan bir skoda satis muduru.Fuarda tanittiklari konseptin yol versiyonu.Arac D sinifindan cikip E sinifin dahil olacakmis.Tahminim 5 cm kadar buyuyecegi yonunde.Arkadaki genisligi onde de sunacaklar sanirim.
     YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bbuzol

2015 ikinci donemde uretime baslanacagi yonunde bir haber aldim.Dogus satistan gelen foto bu,benimle paylasan bir skoda satis muduru.Fuarda tanittiklari konseptin yol versiyonu.Arac D sinifindan cikip E sinifin dahil olacakmis.Tahminim 5 cm kadar buyuyecegi yonunde.Arkadaki genisligi onde de sunacaklar sanirim.

alman auto bıld de bu fotoğrafı görmüştüm.bu tarz olabilir yada octavia ya benzeybilir.hangi motorlar olcakmış dsg li olarak olcakmıymış.bildiğim kadarıyla mart 2015 cenevre fuarında tanıtılcakmış.daha erken şubat ta olabilir.

• audi a5 e ye benzemiş gibi yandan
  • vw'nin güncellenmiş motorları bu araçla gelecekmiş.1.6 DSG ilk etapta olmasa da geleceği yönünde bir görüşmemiz oldu.Ben facelift superb sahibiyim babam 2004 octaiva.İkimizde çok memnunuz araçlarımızdan.Bir çocuğum var ve çocuklu bir aile için müthiş bir araba.Geçen çok merakım olan 5 kasa BMW yi test ettim almayı düşünüyordum.Benim aracımdan sonra dar geldi desem ne dersiniz bilemiyorum.Eşim de direk Superb ile devam dedi arka koltukta çocukla seyahat eden biri olarak.Yeni kasaya da muhtemelen geçerim.
  • Ekran bilgisayarlari bile fark var vw skoda farkinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

vw'nin güncellenmiş motorları bu araçla gelecekmiş.1.6 DSG ilk etapta olmasa da geleceği yönünde bir görüşmemiz oldu.Ben facelift superb sahibiyim babam 2004 octaiva.İkimizde çok memnunuz araçlarımızdan.Bir çocuğum var ve çocuklu bir aile için müthiş bir araba.Geçen çok merakım olan 5 kasa BMW yi test ettim almayı düşünüyordum.Benim aracımdan sonra dar geldi desem ne dersiniz bilemiyorum.Eşim de direk Superb ile devam dedi arka koltukta çocukla seyahat eden biri olarak.Yeni kasaya da muhtemelen geçerim.

teşekkürler 1,4 tsı 125 bg 150 bg dsg li olcakmıymış.
  • quote:

2015 ikinci donemde uretime baslanacagi yonunde bir haber aldim.Dogus satistan gelen foto bu,benimle paylasan bir skoda satis muduru.Fuarda tanittiklari konseptin yol versiyonu.Arac D sinifindan cikip E sinifin dahil olacakmis.Tahminim 5 cm kadar buyuyecegi yonunde.Arkadaki genisligi onde de sunacaklar sanirim.

Resimdeki gibi olur ve passattan Bayağı ucuz olursa çok can yakar.

• quote:

Orijinalden alıntı: chairman of the board

uzay mekiği yapsalar da markası skoda olan bir araç almam. 100-150 bin tl para vereceğim ve araban ne marka dediklerinde skoda diyeceğim.
    satın aldıklarında yapacakları ilk iş bu markayı değiştirmek olmalıydı. imaj çok önemlidir ve brand name dediğiniz şey kısa sürede yakalanmıyor, tırmalayacağınız yılla yerine güzel bir marka ve logoyla şu araçlar daha da tutardı.

adam haklı niye eksilediniz ki? apple telefon ve laptop mu satıyor sanıyorsunuz? yada la coste. listeyi uzatmak mümkün. günümüzde marka satmak esas karı getiren. yoksa passattan iyiyken niye daha ucuz olsun?
  • böyle fotoğraflarda var.doğrumudur bilemiyorum.
     YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili) YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)

• Skoda, üçüncü jenerasyon olacak yeni nesil Superb modelinin testlerini gerçek karoseri ile sürdürüyor. Bu testler sırasında tamamı kamuflajlı şekilde ilk kez görüntülenen yeni nesil Superb, Volkswagen Passat gibi MQB platformda yükselecek. Bu alt yapıya sahip en uzun model olma ünvanını taşıyacak yeni Superb, selefine göre daha hafif, daha verimli ve daha güçlü olacak. Yeni jenerasyonda aks mesafesi öncüsüne göre 75 mm artarak 2.836 mm'ye yükselecek olan aracın tavan yüksekliği değişmezken, ön koltukların daha aşağıda konumlandırılması ile daha fazla baş mesafesi sunulacak. Yeni Passat'da olduğu güçleri 120 hp ile 280 hp arasında değişen 1.4 ile 2.0 litrelik motorlar ile tercih edilebilecek yeni Superb, 1.4 litrelik benzinli motor ile elektrik motoru birlikteliğinden oluşan plug-in hibrid sistemiyle, bu teknolojiye sahip ilk Skoda modeli olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 11 Aralık 2014; 12:05:27 >

•  YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)

•  YENİ SKODA SUPERB 2015-2016 ANA KONU  (2016 Türkiye Yılın Otomobili)

• İyi duruyor.

• idda ediyorum türkiyedeki ilk sahiplerinden biri ben olucam...

tam benimkini satıp ,sıfırlayım diyordum,nasıl olsa daha gelmez diyordum ama alet hazır...

martta lansman varmış, gelecek yılbaşına gelir...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.