Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (766. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abel xavier

quote:

Orijinalden alıntı: sirkumsali

Az önce benim de maçım güzeldi sanki yanımda arkadaş var gibi oynadım online. Lag da yoktu takılma da. Çok zevk aldım

3 mac yaptik ayni kisiyle. Hic takilma olmadi.cok iyi maclardi.yalniz benim oyun us. Eleman almandi. Acaba farkli bolgelerden oynanabiliyormu? Birisi oynanmiyor falan diyordu.sanirim yok =)

Sende turksun ama us almissin adam alman olunca us alamiyor mu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akat866

quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

quote:

Orijinalden alıntı: Akat866

quote:

Orijinalden alıntı: Naa111

Analog ile oynamak istemiyorum. Kontrol tuşları aktif değil ne yapmalıyım. Kimse bilmiyor mu çözümü :(

Ben bu oyunu 16senedir tus yønuyle oynuyorum. Ama pes15le analoga døndum. Cunku tus yønuyle ikili mucadelerde fayda etmiyor. Adam kolaylikla siyriliyor. Alistirdim kendimi analoga 2 3 mactir.

evet hocam rakibi nasıl ittiriyoruz??

bazı adamlardan top almak zor topu kontrol ederken özel birseye basıyormusunuz??

Ikili mucadelerde adamin ustune dogru kaydir analogu. Omuzla itiyor rakibi.

Sag analogla oluyo başkan yanlış mı biliyorum???

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    Bazıları bana kızcak ama normal oyun süper online klasman kısmı bana pinpon oyunu gibi gelmeye başladı tak tak tak gol

• oyunu kardeşlik yoluyla aldım pre-order alanlara verilen bonus para ve mario gotze almak için olan kodu nasıl temin edebilirim?

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Hangi takımları alıyorsunuz genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

Bazıları bana kızcak ama normal oyun süper online klasman kısmı bana pinpon oyunu gibi gelmeye başladı tak tak tak gol

cok yeniliyosun galiba..sen kazansan sikayetci olmazdin hocam

• Myclubtan bahsetmiştim hocam çok basit hatalar yapıyor takım bazen saçma sapan toplar kaçırıyorlar yenilmek bende başa baş hocam ama bazen defans süperstar bazen acemi gibi hareket ediyo.

• Arkadaşlar şampiyonlar ligindeki hakemlerin formaları nedir öyle ya. Adamlar pijama gibi forma yapmış bu kadar mı özensiz forma yapılır ya

• ara pası verdiğimizde adamlar neden depar atmıyor mesela ronaldo? rakip takım depar atıp ara pasımı kapıyor deli olcam

• quote:

Myclubtan bahsetmiştim hocam çok basit hatalar yapıyor takım bazen saçma sapan toplar kaçırıyorlar yenilmek bende başa baş hocam ama bazen defans süperstar bazen acemi gibi hareket ediyo.

O dedigin olay hepimizin basina geliyor hocam.. Zaten yedigimiz gollerin cogu defanstan top cikarmaya calisirkrn rakibin ayagina verilen toplar..bununda bence tek cozum yolu panik yapmadan sogukkanli bir sekilde kontrollu uzaklastirmak topu..birde x tusuna herzmn cift basmamak bunun yerine kare x e basili tutmak daha iyi bence.. X e cift basinca bizim defance mudehale ediyo ama topu alamssa oyundan dusuyo pozisyonu kaybediyo sonra gol yiyoz..

• quote:

Myclubtan bahsetmiştim hocam çok basit hatalar yapıyor takım bazen saçma sapan toplar kaçırıyorlar yenilmek bende başa baş hocam ama bazen defans süperstar bazen acemi gibi hareket ediyo.

Myclubta reus ve luisao var bende ama oynatmıyorum takım ruhu düştüğü için. Rakiplerimde en az 4-5 iyi oyuncu oluyor, bana toplardan iyi adam gelmiyor hep 70-72lik adamlar mal gibi çok ağır oynuyorlar. O yüzden maçlarımın hepsi farklı geçiyor, yeniyom yeniliyom berabere de kalıyom. Adam gibi forvetim yok, saç baş yolduruyot forvet :) kağnı gibi. İşte bu mücadele ruhu çok hoşuma gidiyor :D

• 4.gün oldu gene online oynayamıyorum ne kadar inanmasam da ip değistircem ip ne yapmalıyım bilgim yok bide ps4 den mi değistiricez ip yi

• quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

4.gün oldu gene online oynayamıyorum ne kadar inanmasam da ip değistircem ip ne yapmalıyım bilgim yok bide ps4 den mi değistiricez ip yi

Ps4 e sabit ip verin.
    Modemden bu ip için dmz açın.
    Kablolu Bağlantı kullanın.

Google'da modeminizin markasına göre arama yaptırın. Ps4 sabit ip için YouTube videoları vardır.

Bunları yaparsanız oyunlarda ve psn de sizden Kaynaklı sorun olmaz hiç bir zaman.

• Geçenlerde arkadaşın biri demişti de gülmüştük, şampiyonlar ligi reklam panoları libertadorestekinden çok kalitesiz duruyor :)) liberttadores e daha çok önem vermişler

• Diğer oyunlarda online de problem yokken pes 15 de niye var bu konaminin halt yemesi modem ile falan alakası yok bekleyip görecez

• modemlerde pese ters bişey var demmek ki. ama ne?? sabah açtım 1 dk bekledim buldu rakip, şuan yine bulamıyor...
  • PES 2015 online connection problem! - PlayStation® Forums:
    http://community.us.playstation.com/t5/PlayStation-General/PES-2015-online-connection-problem/m-p/44743639

• quote:

Orijinalden alıntı: cizmele

Diğer oyunlarda online de problem yokken pes 15 de niye var bu konaminin halt yemesi modem ile falan alakası yok bekleyip görecez

Diğer hiçbir oyunda online problem yaşamadım, ps4 1 yıla yakın zamandır bende ve hiçbir online sorun yoktu, tek ihtimal PES online sıkıntılı gibi, zaten verdiğim linkle sorunun büyük kitlede mevcut olduğu görünüyor
  • sorun şu ki lag olsa da şut ve pas barı anında doluyor siz tuşa basınca. ancak tabii futbolcunun tepki vermesi uzun sürüyor. baya lagli maçlar ounamaya başladım açıkçası. allah sonumuzu hayretsin
  • Arkadaslar sorunun yeri degil ama, dun killzone almistim, 41 gb dosya boyutu var ve arka planda hala indiriyo 28 gb olmus. Pese giricem giremiyorum. Durdurma sansim yok mu downloadi ? Akk devreye girmis geceye anca biter bu :/

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.