Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

valla içinden ingilizce dil seçeneği bari çıksın bu arapça versiyonun. türkçeyi de başka zaman indircez artık. ingilizce bari çıksa...

İşte benim sıkıntım o. Bende indirecek başka bir oyun yok. Gözükmüyor kütüphanede. Bi şuan inen var, birde dlc okadar. Sinir oldum gece gece. Bir daha bu konaminin oyununu dijital almam
  • Online acildimi beyler?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    4 gb olanı komple sistemden sildim 19,68 olan iniyor şu anda o 4 gb olan muhtemelen spikerler diller vs. dir zaten bizim tr psn olduğu için 19,68 inince tr olması lazım..ama yanılıyorda olabilirm ..oyun bildirim panelinde inmiyor görünüyor ama ps4 sisteminde inmesi devam ediyor şu anda..oyun hala süper kupa bölümünde arapça duruyor..eğer öyle kalırsa yarın mecbur o 4 gb ide indirecez dil için
  • fearless_king kullanıcısına yanıt
    ps 4 dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_king

quote:

Orijinalden alıntı: todiefor87

Online da hiç rakip bulamadı 1 saat oldu ben de mi sorun var acaba

online açıldımıda tr de

Açık ama rakip bulmuyor hiç

• Online açılmasına sayılı saatler kaldı.
    Arkadaşlar şuan ps başında değilim
    MYCLUB

Modunu oynayacak olan arkadaşlar ilk izlenimlerinizi ve oyunun nasıl olduğu hakkında bilgilerinizi myclub ana konusunda paylaşabilirmisiniz şimdiden teşekürler

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=98121479&p=1

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

aynen ya. ben de arapçayı indirmişim. bu nasıl iş adamlar nerdeyse oynamayın oyunumuzu diyor.

Su oyunu psne 2 part 40 gb gonderen adam isten kovulmali resmen karinca geciyolar ilk digital pes 14 du zaten bu baslangic ondanda kotu oldu yazik ya bi spiker 20 gb olamaz pes14 dede vardi arapca spiker :-) neyse aksam aksam sinirlendik yine

Adam bhattiye doseyin hocam twitterden engelliyo ama hemen :)

• quote:

Orijinalden alıntı: avei21

4 gb olanı komple sistemden sildim 19,68 olan iniyor şu anda o 4 gb olan muhtemelen spikerler diller vs. dir zaten bizim tr psn olduğu için 19,68 inince tr olması lazım..ama yanılıyorda olabilirm ..oyun bildirim panelinde inmiyor görünüyor ama ps4 sisteminde inmesi devam ediyor şu anda..oyun hala süper kupa bölümünde arapça duruyor..eğer öyle kalırsa yarın mecbur o 4 gb ide indirecez dil için

Hocam şuan bende o 4 gb ta iniyor. Oyunda iniyor ama hep arapça açılıyor oyun. Bilmiyorum nasıl çözücez????

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fearless_king

quote:

Online da hiç rakip bulamadı 1 saat oldu ben de mi sorun var acaba

online açıldımıda tr de

Açık ama rakip bulmuyor hiç

benim ps3 veri pkaeti uyumsuz diyor önce sonra veri paketi indirmek isteyincede bu hizmet şuan kullanılamıyo diyor us psn den mi almıştın oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottomans1453

quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

aynen ya. ben de arapçayı indirmişim. bu nasıl iş adamlar nerdeyse oynamayın oyunumuzu diyor.

Su oyunu psne 2 part 40 gb gonderen adam isten kovulmali resmen karinca geciyolar ilk digital pes 14 du zaten bu baslangic ondanda kotu oldu yazik ya bi spiker 20 gb olamaz pes14 dede vardi arapca spiker :-) neyse aksam aksam sinirlendik yine

Adam bhattiye doseyin hocam twitterden engelliyo ama hemen :)

Yok arkadas seviyoruz eyv yillarimizi verdik ama bu konami zor rakip olur ea ya harbiden bu kadar duyarsizlik olamaz nasil bi oz guvendir bu :-)

• Oyunu ben ön siparisten almıştım 12 sinde iner yaziyordu ayın 13 oldu simdi para verip alanlar direk indiriyor biz 15 gun onceden odedik indirmiyor sebebini bilen varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

1. ARKADAŞLAR BOYUTU FAZLA OLAN TÜRKÇE ben diğerini sildim....

arkadaşlar bence pes 15 harika olmuş...
    Birkaç güncelleme ilede cok daha iyi olur umarim

Aralik ayında takım sayısı stad fln eklenecekmis zaten :)

Bekelenen pes döndü :) Ben bayildim

o zaman ikisini indirmeye gerek yok anladığım kadarıylaboşuna millete eziyet çektiriyor bu konamioyun 40 gb zannetti herkes,burada doğru olan gb'ı bulmak indirmek lazım şimdi!

Hocam kısmeyi yaniltmayim ama bende öyle oldu..

Menüde 2 adet pes 15 ikonu vardi ikiside 8 er gb fln inince sırayla açtım

Bende ; 21.50 gb gozuken TR

18 kusur gb gozuken arapca cikti

Direk onu sildim şimdi TR olan inmeye devam ediyor....

• Bu arada arapca versiyonu silin arkadaslar arkaplanda iniyor durdurulamiyor on yukleme sorasinda malesef

• Girenler nasil online a girebildi denediniz mi arka arkaya yoksa ilk denemenizde girdiniz mi ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

1. ARKADAŞLAR BOYUTU FAZLA OLAN TÜRKÇE ben diğerini sildim....

arkadaşlar bence pes 15 harika olmuş...
    Birkaç güncelleme ilede cok daha iyi olur umarim

Aralik ayında takım sayısı stad fln eklenecekmis zaten :)

Bekelenen pes döndü :) Ben bayildim

o zaman ikisini indirmeye gerek yok anladığım kadarıylaboşuna millete eziyet çektiriyor bu konamioyun 40 gb zannetti herkes,burada doğru olan gb'ı bulmak indirmek lazım şimdi!

Hocam kısmeyi yaniltmayim ama bende öyle oldu..

Menüde 2 adet pes 15 ikonu vardi ikiside 8 er gb fln inince sırayla açtım

Bende ; 21.50 gb gozuken TR

18 kusur gb gozuken arapca cikti

Direk onu sildim şimdi TR olan inmeye devam ediyor....

Akk den haberi yok tabi konaminin arapca 18gb ulan sirf onun icin bu ulkede ingilizce soker millet :)

• Son hali 1.01 degil mi ?

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    hocam o 4 gb lığı gir sistem depolamadan komple sil sadece öteki 20 lik insin bu gece yarın inince hala arapçaysa o 4 gb tıda yarın indiririz..benim internet 3 mb olduğu için çok ağır iniyor ikisi aynı anda şansımı böyle deneyecem zaten birşey kaybetmezsin 4 gb eklenti paketi kütüphanende duruyor
  • Yok boyle birsey inanamiyorum. Bu kadar full versiyonu bekle biraz daha erken oynuyalim diye psn den zor bela ps3 versiyonu aldim, cihaz kirimizi isik verdi. Hic birseye yanmiyorumda okadar bekle ugras tadina bile bakamadim ya ona yaniyorum sinirimden utanmasam agliyacim
  • Valla babalar.. online monlineden önce Master ligde büyük bir sorunumuz var.. Eğer bir takım sizin oyunculatınızdan transfer etmek istiyorsa, her oyuncu için gidip "Görüşmeleri sonlandır" demeniz gerekiyor.. Bu büyük sıkıntı.. Farklı takımlar aynı anda 4-5 oyuncunuzu transfer etmek istiyorsa vay halinize ;)

• ps4 te oyunu çektim kurdum real ve sevilla maçından başka bi menüye giremiyorum sinir geldi bilgisi olan varmı arkadaslar ?
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.