Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyun satışa sunulacağı gün pc demonunda çıkacağı söylenmişti ama yine ses seda yok..klasik konami alıştık
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

quote:

Orijinalden alıntı: kings_prestigee

1. ARKADAŞLAR BOYUTU FAZLA OLAN TÜRKÇE ben diğerini sildim....

arkadaşlar bence pes 15 harika olmuş...
    Birkaç güncelleme ilede cok daha iyi olur umarim

Aralik ayında takım sayısı stad fln eklenecekmis zaten :)

Bekelenen pes döndü :) Ben bayildim

o zaman ikisini indirmeye gerek yok anladığım kadarıylaboşuna millete eziyet çektiriyor bu konamioyun 40 gb zannetti herkes,burada doğru olan gb'ı bulmak indirmek lazım şimdi!

Pre order aliyosun saatler kala preload aciliyo ne zman dersine caliscak bu konami

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: khedira_34

quote:

Orijinalden alıntı: Greatness Awaits

aynen ya. ben de arapçayı indirmişim. bu nasıl iş adamlar nerdeyse oynamayın oyunumuzu diyor.

Su oyunu psne 2 part 40 gb gonderen adam isten kovulmali resmen karinca geciyolar ilk digital pes 14 du zaten bu baslangic ondanda kotu oldu yazik ya bi spiker 20 gb olamaz pes14 dede vardi arapca spiker :-) neyse aksam aksam sinirlendik yine

hocam senin de download sürüyor değil mi. yani indirme tamamlanınca türkçeyi seçebilecez bu arapça gelen sürümde.
  • 3-4 gb lık ilk inen arapça süper kupa maçıydı ikinci inen 20 gb lık asıl oyun türkçe olan..depolama alanına girerseniz zaten ikisinide 20 gb gösteriyor ama ikisininde üstüne tıklayınca biri 4 gb diğeri 20 gb gözüküyor..acaba oyun inince bu 4 gb arapça olanı silsek sıkıntı olur mu yoksa sadece küçük bir demomu bu arapça olan..sadece süper kupa oynanıyor onda başka bir espirisi yok gibi...neyse yarına asıl oyun inince herşey netleşir..
  • quote:

quote:

quote:

aynen ya. ben de arapçayı indirmişim. bu nasıl iş adamlar nerdeyse oynamayın oyunumuzu diyor.

Su oyunu psne 2 part 40 gb gonderen adam isten kovulmali resmen karinca geciyolar ilk digital pes 14 du zaten bu baslangic ondanda kotu oldu yazik ya bi spiker 20 gb olamaz pes14 dede vardi arapca spiker :-) neyse aksam aksam sinirlendik yine

hocam senin de download sürüyor değil mi. yani indirme tamamlanınca türkçeyi seçebilecez bu arapça gelen sürümde.

Yok durdurdum ben digerini indiriyorum arkaslar yuksek olan gbnin tr oldugunu soledi

• quote:

Orijinalden alıntı: wertymat

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

bugunku macimizdan sonra tam surumu oynamayi cok istedim hocam

superstar demoya gore daha zor yorumlarida baya hosuma gitti

sabirla beklemeye devam

üstadım enteresan bi hal almış zorluk.

demoya göre topla daha fazla oynuyorsunuz.

ben bu maçı götürürüm hissine kapılıyorsunuz. kafadan öne de geçiyosunuz.

ama ikinci yarı her şey değişiyo.bi bakmışsınız maç 1-2, 1-3 olmuş.

biraz önce allianz arenada bayern e karşı oynadım juve ile. ilk dakikalarda asamoah ile öne geçtim. rahat bi şekilde geliyorum bayern kalesine. ilk yarı böyle bitti..

ikinci yarı daha ne olduğunu anlamadan maç 1-2 ye geldi.maçı 1-3 kaybettim.

Hizli top surme R1 i fazla kullanirsan takim 2. Yari bayiliyor dikkat ettim...

Hucum oyuncularui 60. Dakikada güç sıfırlaniyor çünkü hucumda R1 i fazla kullandigimdan

Bayern vaya real ile oynarsan kadro genis ama orta sinif takimlarda yerine sokacak adamda yok.

Online de dikkat etmek lazim R1 olayina...

aynen hocam. bu oyunda prese dayalı oynamamak lazım. 60.70. dk larda takım turşu gibi oluyo.

• Arkadaşlar bende 2 tane indirilecek oyun yok biri oyun diğeri dlc si. Oyun arapça çıkıyor. Sizde nasıl 2 oyun gözüküyor???

• mamunda rld! iniyor :D pc için gerçi oyun çöp özellikle pc sürümü ama yinede bi bakayım 5gb ne lan resmen flash oyunu yapmış yine konami
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

pc için oyun kırıldı diyorlar doğrumu?

Oyun kırıldı. Konsolda 20 gb olan oyun Pc'de 5 gb olmuş. Rezalete bak.

bu oyun ilaç grupları çok adi.. fifa'dan tonlarca para alıyorlar oyunun ilacınıı yapmamak için...

pes'in hemen ilacı ile oyunu piyasaya düştü.. bence fifa bu gruplara bunun içinde ekstra para veriyor...
  • Herkese selam.

Hemen konuya girip, sıkıntımı belirtmek istiyorum ve gercekten yorumlarınızı merak ediyorum.
    Konami League kurduk, aynı takımda iki kişi oynuyoruz ve zorluk seviyesini Superstar olarak belirledik. İlk maçımızda farkettik ki karşı takım kötü paslaşıyor, iki kişi üzerine gittiğimizde çok kolay top kaybediyorlar çok rahat adam geçiyoruz falan dolayısıyla şaşırdık yanlış mı ayarladık falan derken restart edip tekrar lig kurduk bu sefer ilk iki maçta birinde PSG diğerinde Atletico Madrid bize top göstermedi, %90lar seviyesinde paslaşma oranları, ayaklarında top tutmuyorlar sürekli iyi paslaşmalar resmen çok ama çoook zordu ( istediğimizde zor olması zaten) lakin ondan sonraki 9 maçta da yine çok ama çok kolay top kaybeden kötü paslaşan (özellikle zayıf savunma ve top kayıpları)
    maçlar yaptık ve dolayısıyla da bütün keyfimiz kaçtı. Momentum dedik, iç saha dış saha motivasyonu dedik hiç bir şekilde tekrar zor olan bir maç yapamadık açıkcası ve hiç ama hiç keyif alamadık ne yazık ki. İsyan edip kapatıp update vs gelir düzelir umuduyla Become A Legend moduna girdik, orada herhangi ekstra bir problem yaşamadık.

Burada sayfalarca yorumlara baktım genelde tek kişi süperstar modunda zor diyenler var gördüğüm kadarıyla, bizimle aynı sorunu yaşayan birilerinin yorumunu vs görmedim. Bu konuda fikri olan? 2 kişi lig kurup deneme fırsatı olan? ya da evet süperstar modu dengesiz diyen? bozuk diyen? kod hatası diyen? vs vs birileri varsa yorumlarınızı gerçekten merak ediyorum!

Ciddi anlamda o 2 maç dışında oynamanın hiç bir anlamı yoktu, herhangi bir keyif almamızı sağlayamayacak, herhangi bir hırs vs yapmamızı sağlayamayacak kadar Amatör seviyede hatalar yaptıklarından oynamak imkansızdı gerçekten.

Yorumlarınızı bekliyorum!Şimdiden teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yok durdurdum ben digerini indiriyorum arkaslar yuksek olan gbnin tr oldugunu soledi

abi şimdi bu arapça versiyonun indirmesi bitince içinde türkçe olmayacak mı? işe bak ya. gece gece küfrettirecekler beni. akk yi de aştık. bu gece biraz takılırım online da diyodum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yarenefe

quote:

quote:

bu oyun ilaç grupları çok adi.. fifa'dan tonlarca para alıyorlar oyunun ilacınıı yapmamak için...

pes'in hemen ilacı ile oyunu piyasaya düştü.. bence fifa bu gruplara bunun içinde ekstra para veriyor...

allasen konamide düzgün oyun yapsın emek göstersin, özensin oyununa o da geç kırılır.. pc'ye resmen çöp çıkardılar hakediyor sonuna kadar. orginal almayı düşündüğüm oyunu sırf inat olsun diye korsan indiriyorum 5gb'lık flash oyununa para vermemi kimse beklemesin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

abi şimdi bu arapça versiyonun indirmesi bitince içinde türkçe olmayacak mı? işe bak ya. gece gece küfrettirecekler beni. akk yi de aştık. bu gece biraz takılırım online da diyodum.

Sorma arkadasim tam rezalet ne desek bos bu konamiye umarim bundan sorasi iyi devam eder ne diyeyim

• Online da hiç rakip bulamadı 1 saat oldu ben de mi sorun var acaba

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam aynı sorun bende de var. Herkez 2 oyundan bahsediyor, bende tek oyun var. 13 gb indirmişim aynı anda 4 gb birşeyde iniyor. Napıcaz bilgin var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: wertymat

quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

bugunku macimizdan sonra tam surumu oynamayi cok istedim hocam

superstar demoya gore daha zor yorumlarida baya hosuma gitti

sabirla beklemeye devam

üstadım enteresan bi hal almış zorluk.

demoya göre topla daha fazla oynuyorsunuz.

ben bu maçı götürürüm hissine kapılıyorsunuz. kafadan öne de geçiyosunuz.

ama ikinci yarı her şey değişiyo.bi bakmışsınız maç 1-2, 1-3 olmuş.

biraz önce allianz arenada bayern e karşı oynadım juve ile. ilk dakikalarda asamoah ile öne geçtim. rahat bi şekilde geliyorum bayern kalesine. ilk yarı böyle bitti..

ikinci yarı daha ne olduğunu anlamadan maç 1-2 ye geldi.maçı 1-3 kaybettim.

Hizli top surme R1 i fazla kullanirsan takim 2. Yari bayiliyor dikkat ettim...

Hucum oyuncularui 60. Dakikada güç sıfırlaniyor çünkü hucumda R1 i fazla kullandigimdan

Bayern vaya real ile oynarsan kadro genis ama orta sinif takimlarda yerine sokacak adamda yok.

Online de dikkat etmek lazim R1 olayina...

r1 dışında da defan seçeneği yokki hani 2013 ve 2014 de sanıırm r2 direk pres yapmadan önününü kapatarak geçmesini engellediğimiz bi defns türü vardı ( tam anlatabildim mi bilmiyorum ) o kalkmış 2015 de yada yapılışımı değişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: tersol

quote:

Orijinalden alıntı: yarenefe

quote:

quote:

allasen konamide düzgün oyun yapsın emek göstersin, özensin oyununa o da geç kırılır.. pc'ye resmen çöp çıkardılar hakediyor sonuna kadar. orginal almayı düşündüğüm oyunu sırf inat olsun diye korsan indiriyorum 5gb'lık flash oyununa para vermemi kimse beklemesin.

oyunları gb hesabına göre kaliteli kalitesiz diyorsan zaten korsan indir.. pc'ye 20 gb çıkarınca ne olacak 5 gb çıksa ne olacak..

madem flash oyun korsanını da indirmezsin..

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    valla içinden ingilizce dil seçeneği bari çıksın bu arapça versiyonun. türkçeyi de başka zaman indircez artık. ingilizce bari çıksa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: todiefor87

Online da hiç rakip bulamadı 1 saat oldu ben de mi sorun var acaba

online açıldımıda tr de
  • online açıldımı ? ben giremiyorum şuan kullanılmıyor diyor.
  • 
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.