Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar tr psn den pre-order yapan var mı? Fiyat 179 lira ne dersiniz uygun bir fiyat mı ?
  • Oyunun artik heryerde full surumu ve kapakli cd si nin gorselleri geliyor sanirim oyum haftaya gelmis olur cumaya kadar benim tahminim bu yönde
  • Adem Battı tweet atmis : herkes oyunun son halini merak ediyormus adem abi de butun detaylari aciklayacakmis rahat olun diyor top fizigi ve yeni pas zekasi gibi konularda ipuclari verecekmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

myclub'ın master leauge online'la alakası yok. myclub bambaşka bir mod. fifa'daki ultimate team kopyalanmış,
    içinde 13 tane division olan, her bir division'ı atlamak için 10 maç yapılan, belliki fifa'cıları çekmek için yapılmış bir mod.
    iyi güzelde bizim master leage online nerde??? nasıl kaldırırlar MLO'yu. offline olarak koymuşlar ML. ama MLO kalkmış

Division olması çok iyi pes 2011de vardı d1-d2-d3-d4-d5 puana göre bira üstde çıkıyorduk veya alt lige düşüyorduk d1 de en çok oyun parası onda veriyordu bir amacın oluyordu d1de kalmak için hatta pazartesi sabah 4 gibi bir zamana kadar vakit oluyordu kaç kere sabah 5 de kapatıyordum özellikle pazartesi gunleri d1de olanlarda iyi oynuyorlar bu özellik geri dönmesi iyi oldu ama fifa'daki gibi olmazsa iyi olur yani oyuncuları sürükleyim taktik yapıyordum ama o taktik ultimate teamda kullanamıyordum sinir oluyordum birde oyuncular sürekli sakatlanıyor buna çok sinir olmuştum bir yere giriyoruz ordan iyleştirme kartı alıyoruz sonra oyuncunun üstüne gel iyileştir çok uğraştırıyordu neredeyse her maç oyuncu sakatlanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

Adem Battı tweet atmis : herkes oyunun son halini merak ediyormus adem abi de butun detaylari aciklayacakmis rahat olun diyor top fizigi ve yeni pas zekasi gibi konularda ipuclari verecekmis

Oyunun çıkmasına az kaldı ama daha 2vs2 online var mı yokmu bilmiyoruz pes2010dan belli vardı inş kaldırmamışlardır pes 2010 online kupası bile vardı bazen karşıma 2 kişi geliyordu ama sonra kaldırdı konami nedense sanki dursa zararı olacak gb yetmiyor mu 1 cd 50gb bile oluyor

çimler nasıl onuda ögrenemedik bir bakıyorsun videoya süper bir başka videoda berbat görüküyor çimler bir başka videoda ise pes 2014deki çimlere benziyor
    stadyumlar kaç tane belli değil 14mü 19mu
    şampiyonlar ligini kullanamıyorlar adam akıllı online olarak yapsalar 32kişi olsak herkes takım seçse çok zevkli olurdu puan durumu filan uefa avrupa lignide öyle yapardım 3.olan avrupa liginde devam etse yani birleşik olsa süper olur ama konami düşünemiyor malesef

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Adem Battı tweet atmis : herkes oyunun son halini merak ediyormus adem abi de butun detaylari aciklayacakmis rahat olun diyor top fizigi ve yeni pas zekasi gibi konularda ipuclari verecekmis

Oyunun çıkmasına az kaldı ama daha 2vs2 online var mı yokmu bilmiyoruz pes2010dan belli vardı inş kaldırmamışlardır pes 2010 online kupası bile vardı bazen karşıma 2 kişi geliyordu ama sonra kaldırdı konami nedense sanki dursa zararı olacak gb yetmiyor mu 1 cd 50gb bile oluyor

çimler nasıl onuda ögrenemedik bir bakıyorsun videoya süper bir başka videoda berbat görüküyor çimler bir başka videoda ise pes 2014deki çimlere benziyor
    stadyumlar kaç tane belli değil 14mü 19mu
    şampiyonlar ligini kullanamıyorlar adam akıllı online olarak yapsalar 32kişi olsak herkes takım seçse çok zevkli olurdu puan durumu filan uefa avrupa lignide öyle yapardım 3.olan avrupa liginde devam etse yani birleşik olsa süper olur ama konami düşünemiyor malesef

2vs2 online mode var usa psn de aciklama kisminda oyle yaziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: wertymat

quote:

Orijinalden alıntı: kornobohor

Arkadaşlar çok zor bir soru: Sizce DS4 yöntemi işe yarayacakmı sec hesapta?

Ds4 yonetimini duydum .

Biraz aciklayabilirmisin ds4 yonetimi ne demek ? Ps4 u yeni aldim da.

Hayırlı olsun hocam :)

Dualshock 4 Yöntemi:

Secondary hesaptaki local coop oyunları ana hesabınız üzerinden oynayabilirsiniz.
    Öncelikle Secondary hesap ile oyuna gireceksiniz. "Cihazı Ayarla" seçeneğinden Dualshock 4'ü kapatıp açıp kendi ana hesabınızı seçeceksiniz.

Ama bu yöntem sadece local coop oyunlarda, yani aynı ekran üzerinden oynanan coop oyunlarda işe yaraıyor.
    Yani Primary-Secondarı olayı hâlâ çoğu oyun için tam hız devam ediyor ve edecektir.

Forumda daha detaylı anlatan arkadaşlarımız var inceleyip bulabilirsin :) bende alıntı yaptım. Kaynak I-C-O

• Şu plase şutlarının hepsi gol oluyor. Olmaması lazım. Ama olsun oyun yine de güzel :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zaman geçmiyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wertymat

quote:

Arkadaşlar çok zor bir soru: Sizce DS4 yöntemi işe yarayacakmı sec hesapta?

Ds4 yonetimini duydum .

Biraz aciklayabilirmisin ds4 yonetimi ne demek ? Ps4 u yeni aldim da.

Hayırlı olsun hocam :)

Dualshock 4 Yöntemi:

Secondary hesaptaki local coop oyunları ana hesabınız üzerinden oynayabilirsiniz.
    Öncelikle Secondary hesap ile oyuna gireceksiniz. "Cihazı Ayarla" seçeneğinden Dualshock 4'ü kapatıp açıp kendi ana hesabınızı seçeceksiniz.

Ama bu yöntem sadece local coop oyunlarda, yani aynı ekran üzerinden oynanan coop oyunlarda işe yaraıyor.
    Yani Primary-Secondarı olayı hâlâ çoğu oyun için tam hız devam ediyor ve edecektir.

Forumda daha detaylı anlatan arkadaşlarımız var inceleyip bulabilirsin :) bende alıntı yaptım. Kaynak I-C-O

Teşekkür ed4rim.

Yani psn kardesligi ile alinan oyunlar ile ilgili bir durum anladigim kadariyla oylemi?

• Bilbaoyla arkadaşım juventusu yendim. O kadar zevkliydi ki maç. Çıksın artık şu full sürüm arkadaş ya

• Oyun hakikaten fena bağımlılık yapiyor muthis bir oyun olmus su eksikleri giderirlerse yilin oyunu olabilir

• quote:

Oyun hakikaten fena bağımlılık yapiyor muthis bir oyun olmus su eksikleri giderirlerse yilin oyunu olabilir

Bu kadar bekledik takımlar heralde tam kadro çıkar birde onun için beklemek istemiyorum
  • şuanda pes 2015le ilgili büyük hayal kırıklığındayım. seneler sonra ilk kez master league online yok, resmen kaldırılmış.
    myclub yeni MLO falan zannediyoduk ama myclub fifadaki ultimate team modu. MLO'dan çokk daha farklı hatta alakası bile olmayan bir mod.
    MLO'nun daha da gelişmiş hali falan filan değil yani. adamlar fifanın o pis ultimate team'ini koyup, çok yer kaplıyo diye master leauge online'ı kaldırmışlar.
    yani fifanın modunu koyucaz diye, kendi özünü, asıl en süper modunu Master League Online'ı kaldırmış konami. helal olsun
  • nxplay kullanıcısına yanıt
    şaşırmadım doğrusu
  • quote:

şuanda pes 2015le ilgili büyük hayal kırıklığındayım. seneler sonra ilk kez master league online yok, resmen kaldırılmış.
    myclub yeni MLO falan zannediyoduk ama myclub fifadaki ultimate team modu. MLO'dan çokk daha farklı hatta alakası bile olmayan bir mod.
    MLO'nun daha da gelişmiş hali falan filan değil yani. adamlar fifanın o pis ultimate team'ini koyup, çok yer kaplıyo diye master leauge online'ı kaldırmışlar.
    yani fifanın modunu koyucaz diye, kendi özünü, asıl en süper modunu Master League Online'ı kaldırmış konami. helal olsun

fifa'daki ultimate team modu mu pes'deki master lig mi dersen tabiki pesin master ligini tercih ederim kaldırmaları normal çünkü myclub master lige benziyor pes 2014 master lig hiç zevkli değildi bir amaç yoktu pes 2011de d1-d2-d3-d4-d5 vardı d1de olanlar d5e göre daha çok para veriyordu amaçın oluyordu myclubde bu geri gelmiş yanılmıyorsam fazla bakamadım şimdi bizim pesdeki master ligle myclub arasında ne fark var

• master league online'ı kaldırıp, yerine koyulan myclub nedir diye merak edenler de burdan izleyebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=f4SP7SAHemY

1) kendi taktiğini yapamıyorsun. sadece aldığın teknik direktörün taktiğini kullanabiliyosun. bu zaten baştan iğrenç bir durum. benim senelerdr kullandığım taktiğim
    vardır ve onu kullanamıcam. komik yani. ne zevk alırımki ben ozaman.

2) oyuncu satın alıyoken öyle eskisi gibi hızına bak, gol vuruşuna bak, araştır da al.. falan bunlar yok artık. agent'ın rastgele verdiği oyuncuyu alıyosun.
    mevkisini bile seçemiyosun. kısmetine ne çıkarsa

• quote:

master league online'ı kaldırıp, yerine koyulan myclub nedir diye merak edenler de burdan izleyebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=f4SP7SAHemY

1) kendi taktiğini yapamıyorsun. sadece aldığın teknik direktörün taktiğini kullanabiliyosun. bu zaten baştan iğrenç bir durum. benim senelerdr kullandığım taktiğim
    vardır ve onu kullanamıcam. komik yani. ne zevk alırımki ben ozaman.

2) oyuncu satın alıyoken öyle eskisi gibi hızına bak, gol vuruşuna bak, araştır da al.. falan bunlar yok artık. agent'ın rastgele verdiği oyuncuyu alıyosun.
    mevkisini bile seçemiyosun. kısmetine ne çıkarsa

En çok da para ile takım geliştirme işini sevmedim saçmalık para para para takım geliştirme işi oynamakla olmalı iyice saçmaladılar hakikaten parayı basan uçuracak takımı

• nxplay kullanıcısına yanıt
    fifa'da ultimate teamda oyuncuları istediğim yere alamıyordum deli olmuştum bu ne dedim yani ben şimdi 3 forvet oynuyacam kanat forvetleri yakın oynatacam forvete ben bunu yapamıyacaksam ne yapım myclub olsa ne olur olmasa ne olur biz taktik yapamadıktan sonra seçecem şimdi 4-2-1-3 ama kant forvetleri forvetten uzak duracak ne saçma birşey ayıp konami pesde herşeyi yapabiliyordum ne güzel diyordum

nasıl yani oyuncu satın alırken hızı şutu pasları bakıyordum kanat oyuncusu alırken hızına 10 numara alırken paslarına filan bakardım buda mı yok oyun parasıyla ben istediğim oyuncuyu alamıyacam mı buda yok deme
  • Daha önce de sormuştum cevap gelmemişti yine soruyorum. Eskiden 1 kez Oa basınca normal orta, 2xO yapınca bel hizasında orta, 3xO basıncada yerden sert orta yapılıyordu. Şimdi 2 kez daireye basınca yerden orta yapıyor oyuncular tuşlarmı değişti anlamadım..
  • 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.