Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onur89tr

Oyunun demosu US için haftaya ertelendi. Birisi nasıl Hong Kong hesabı açıldığından bahsedebilir mi?

Ben malezya psn açtım çok basit ps4 aç yeni kullanıcı yazıyor oraya gir sonra psnde yenimisiniz yazıyor oraya gir sonra mail adresini filan salla adreside salla malezya posta kodunu bul yeterli deiğerlerini salla
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

quote:

Orijinalden alıntı: Hernan Cortes

3 maç yaptım, maalesef Fifa'dan iyi değil, maçlarda atmosfer yok, top sanki buz pistindeymiş gibi gidiyor.Uzun lafım kısası olmamış, Fifa'nın oldukça gerisinde. Yine de demosu dursun, belki ara sıra oynarım. :)

Her şeye rağmen geçen seneki oyundan çok ilerde.

Demo Hong Kong psn'de var.

Fifanin gersinde yaw fifada basmislar animasyonu cilali grafikleri baska ne var... Top fizigi oyuncu hareketleri pesin gerisinde

Şimdi burda tutup da PES-FIFA tartışması yapacak değilim, 2013'e kadar PES ağırlıklı olarak her iki oyunu da oynadım, PES 6 efsanedir mesela benim için, ancak 2013 serilerinden itibaren PES çok bozdu bunun aksine FIFA ise gerçekten çıtayı çok yükseltti. Benim için sahadaki oyun kadar atmosfer ve arayüz de çok önemli, PES'de maalesef bu ikisi de yok. Geçen seneki oyun başlı başına bir felaketti zaten, ben FIFA varken artık PES oynamam, belki arkadaşlarla falan oynarım, başka türlü PS4'ü açıp da PES oynamam. PES bu gidişle Türkiye'de PS kafelerden dışarı çıkamaz. NBA 2K14 dururken Nba Live oynamak gibi bir şey PES oynamak.

• Oyunu nihayet deneyebildim, oynamış olarak harikulade paslar çok iyi şutlar pek iç açıcı degil guncellemeyle düzelir diye umut ediyorum.kontroller gerçeğe çok yakın oyun kurmak başka bir tad her maç diğerinin tekrarı değil kesinlikle bir kaç maçtan sonra sıkılmıyor insan,lakin grafik olarak fifa 'nin çok gerisinde kalmış sonuçta ps4 e çıkarılıyor yeni nesil nimetlerinden faydalanmalari gerekirdi suanlik grafikler vasat bana göre ama oynanisa bayildim. Bu winning ile pes arasında bir fark var mi acaba görüntü cidden çok kotu bana mi öyle geliyor full sürümde düzelme gibi ihtimal varmı acaba ? Samsung led 800hz tv ile bu görüntüyü vermemesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • demo çıkmadı neyin kafasında konu sahibi
  • Ps3 icin yorumluyorum:
    Yepyeni bir oynanis var.
    Uzaktan sutlar harika.
    Paslar iyi ama ara paslar zorlasmis.
    Ortalar guzel kafa vuruslari biraz zayif.
    Oynanabilirlik cok iyi.
    Grafikler gercekten kotu. Acikcasi onemli degil. Oynanabilirlik zevk vs. uclarda gercekten.

• KendineAteist kullanıcısına yanıt
    Fifa formayı yanlış yapmış diyor bi gerçek arda nin fotoğrafina bakta kimin yanlış yaptığını gör

• Yav tuşları degistiremiyoruz mu? Tus ayarlarını bulamadım.

Edit:Hallettim kumanda secme ekranından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Danny Santos -- 17 Eylül 2014; 20:56:39 >
  • amme hizmeti :

ps3 için indirmek isteyen varsa şu hesaba girip download listten indirebilir : pes2015demotr@hotmail.com / proevo2015

edit: gerçi ps4 için isteyen de store dan indirebilir. hong kong hesabı sonuçta, store da var ikisi de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VEZ1R -- 17 Eylül 2014; 20:55:00 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vuslat06

quote:

3 maç yaptım, maalesef Fifa'dan iyi değil, maçlarda atmosfer yok, top sanki buz pistindeymiş gibi gidiyor.Uzun lafım kısası olmamış, Fifa'nın oldukça gerisinde. Yine de demosu dursun, belki ara sıra oynarım. :)

Her şeye rağmen geçen seneki oyundan çok ilerde.

Demo Hong Kong psn'de var.

Fifanin gersinde yaw fifada basmislar animasyonu cilali grafikleri baska ne var... Top fizigi oyuncu hareketleri pesin gerisinde

Şimdi burda tutup da PES-FIFA tartışması yapacak değilim, 2013'e kadar PES ağırlıklı olarak her iki oyunu da oynadım, PES 6 efsanedir mesela benim için, ancak 2013 serilerinden itibaren PES çok bozdu bunun aksine FIFA ise gerçekten çıtayı çok yükseltti. Benim için sahadaki oyun kadar atmosfer ve arayüz de çok önemli, PES'de maalesef bu ikisi de yok. Geçen seneki oyun başlı başına bir felaketti zaten, ben FIFA varken artık PES oynamam, belki arkadaşlarla falan oynarım, başka türlü PS4'ü açıp da PES oynamam. PES bu gidişle Türkiye'de PS kafelerden dışarı çıkamaz. NBA 2K14 dururken Nba Live oynamak gibi bir şey PES oynamak.

Benim niyetimde tartismaya girmek degil lakin gecen sene ki fifayi kurup bir mactan sonra kaldirmam bir oldu biraz da zevk meselesi..
    Fifa cok yapay geliyo bana topdan tutta butun fiziklere kadar ama grafik olarak pes den iyi ona bisey demem benim icin oynanis onemli

• PC için pre order hangi sitede var ?
  • bugün veya yarın geç te olsa tr psn e demo gelcekse bekleyelim, honk kong psn falan istemiyorum, ama gelmiyorsa demo mecburen çaresine bakalım biz de...

net bi haber var mı
  • şuan hong kong daki demoda İngilizce veya türkce varmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: schumi75

ben oynadım hocam, oynanırlığa gelirsek efsane geri dönüyor, ps2 günlerindeki winning eleven tadını aldım şahsen.
    havadan arkaya atılan toplar biraz kolaylaşmış, pes 2014'ün bu konuda ayarı iyiydi.
    tam sürümde düzeltirler ufak tefek aksaklıkları, bu oyun akar 1 sene :)
    ps4 almayı düşünüyordum, 1 sene daha erteleyeceğim, evin karşısında ps4 cafe var zaten

Biri iyi demiş diğeri kötü. Denemek farz zaten boyutu da ufakmış. Fifa 15'in Ps4 ve Ps3 sürümleri arasındaki farka yakın bir fark olacağını düşünmüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: dimitradon

şuan hong kong daki demoda İngilizce veya türkce varmi ?

İngilizce nevcut
  • Artık FIFA vs. PES tartışmalarının bitmesi gerek. Ne FIFA ne de PES fanıyım her yıl iki oyunu da oynarım. Ama kabul etmek gerek artık FIFA gerçekten PES'e fark atmış durumda.

• Eros God kullanıcısına yanıt
    Bilader :) Aç bir kingkong hesabı ne bekliyorsun az önce işten geldim 2 dakikada açtım hesabı şu anda download ediyor 15 dak kaldı nedir bu kingkong hesabı istemem tafraları :) Amma hazırcısınız biraz mücadeleci olun gençlik... Elin yorulmaz... Sonrada silersin hesabı çok mu zor ?
  • Arkadaşlar bir fifacı olarak oyunu 3-4 saat oynadım tüm detaylarıyla baştan sona analizliyorum;

-Öncelikle oyunda kojimanın mgs serisinde kullandığı fox engine oyun motoru ve hawok fizik motoru kullanışmış bu konuda oyun iddalı.

-Menüler çok şık olmuş yazı stilleri renkler vs. fifadan bariz esinlenmişler iyikide yapmış

-Oyun PS4 de cam gibi 1080p 60 FPS menülerde bile bariz belli.

-Takım seçme ekranı gereksiz olmuş kullanışlı değil taktik ekranına gelirsek oda ayrı bir rezalet abe konamı iyi olan bir şu taktik ekranın vardı onu niye değiştirdin demezmi insan fifa düzeltti sen bozdun neyse

-Stad atmosferi gayet başarılı olmuş fifayla kıyaslanmaz tabi ama yinede pes 2014 e göre bir gelişme söz konusu

-Formalar ve kramponlar harika fifaya göre çok begeniyorum pesin formalarını ve kramponlarını

-Oyuncu yüzleri pes 2014 deki vasatlıktan kurtulmuş şaşırtacak derecede başarılı olmuş

-Grafiklerde eksiler ise çim ve kale ağları özellikle reklam panolarının kalitesizligi göze çarpıyor next gen bir oyun sonuçta halla old gen izleri var

-Kaleci animasyonlarında eksiklikler olsada gözle görülür gelişme var

-Işıklandırmalar orantısız insanın gözünü ağrıtıyor bir yerden sonra özellikle çim parlaklıgı

-Top fizigi ve oyuncu fizigi çok kötü top balon oyuncular odun gibi

-Oyunda animasyon kıtlıgı var gerçekten pesi pes yapan oyun içi animasyonlar niye az anlamadım umarım demodandır.

-Oyunda acayip bugla karşılaştım her maçta bir bug gördüm abartısız umarım demodandır

-Oyunda en çok hoşuma giden özellik ise takım oyunu oldu artık eski pes serilerindeki gibi ronaldoyu alıp koş babam koş gol at mantıgı ortadan kalkmış ronaldo bile bir yerden sonra kesiliyor gerçekten bu işi bu sefer başarmışlar

-Gol sevinçlerini her zaman sevmişim pesin fakat abi ronaldonun right here right now gol sevinci nedir öyle ya çok yapmacık kime motion capture ettirdilerse artık japon dövüş ustasınamı ne çok yapmacık abartısız ben daha gerçekçi yaparım bunun dışında oyuncu sevinirken birden taraftarın yanına ışınlanması saçma olmuş fakat hoş

-Son olarak seslere gelirsek kaç senedir şu aynı tezahüratları eklemekten sıkılmadınmı konamı yeter artık 5-10 adam toplayıp "bayern bayern" diye tezahürat yaptırıp oyuna ekliyorsun hiç gerçekçi gelmiyor gerçekten şu hakemin düdük sesi ney öyle en son fifa 2005 de görmüştüm düdük efektini bunun dışında topa vururken aşırı abartılı bir ses çıkıyor gereksiz bunun dışında oyuncuya faul yapınca "ağğahh" diye ses geliyor hiç gerçekçi olmamış gerçek maçta böyle bir ses duymamıza imkan varmı o gürültü arasında artılara gelirsek atağa çıkarken taraftar seslerinin artması ve gol sonrası sesler oyuna hava katmış ama halla golden sonra 'yeahhh' diyen taraftarlar var mümkünmü türk takımlarının golden sonra yeah diye bağırması adamı linç ederler valla :) kısaca sesler orta derecede fakat spikerlerden fazla birşey beklemeyin jon champion amcamız oldukça

KONAMI kısaca iyi bir iş çıkarmış oynanabilir bir oyun olmuş simülasyon arcade karışımı bir iş çıkmış kısaca arkadaşlar ile oynanabilecek bir oyun anlaşılan bu sene fifa ve peside alıcam baştan sonuna okuyan herkeze çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 17 Eylül 2014; 22:08:28 >

• PC kullanıcısıyım busene oyunları adam gibi oynayabilmek ve diğer işlerim için 3000 TL'ye sıfır kasa topladım futbol oyunlarında tek sevdiğim wining eleven PES'ti şimdi kalkmış bana oyunu 13 kasımda çıkaracağını hemde full oyunun demosunu vereceğini söylüyor yetmezmiş gibi birde ps4 next gen grafiklerinde fifa'dan file geride olduğu ana oyunundan iki kat daha düşük olg gen grafikli pc oyununu bana demosunu verecek 13 kasımda ben oyunlarda ilk önce grafiğe bakarım grafik olmadıkdan sonra en kral oyunda olsa oynamam her yıl PES'i özgürlüğünden ve grafikleri fifa'dan daha iyi diye oynadım busene FİFA grafiklerde uçmuşken PC'ye next gen çıkarmışken oyunun üzerine Ultra HD yapama kurdummu ps4'den bile daha iyi grafik alabiliyorken ben gidip şimdi grafikde geriye düşmüş ayrıca 13 kasımda hala demosunu veren oyunumu oynuyacam bi zahmet bu saatden sonra sie diorum bu japonlardan adam olmaz yılların pescisi olarak beni bile busene kaybetti artık busene FİFA pese benzemişken geçmenin zamanı geldi artık,ben PES'in fulunu alana kadar PC'ye şubat olur 5 ay sonra PES16'nın reklamını yapmaya başlıyacaklar rezilliğe bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi painkiller1905 -- 17 Eylül 2014; 21:23:36 >

• Fifayla PES'i birbirine giydirmek için oynayan bir hayli oyuncu var sanırım. Yorumların %75'i hep laf sokma ve amacı fanboyluk olan anlamsız mesajlardan ibaret. Şu demoyu indirip oynayanlar yorumlar yapsın lütfen. Bir önceki PES'e göre ne gibi yenilikler var bunlardan bahsetsinler. Neleri geliştirmeyi başarmışlar. Menü arayüzü, taktikler, fatigue vs oyunu yorumlarsanız daha iyi olacak arkadaşlar.

Edit: Ben bunları yazarken bir arkadaş güzelce özetlemiş demoyu. Teşekkürler @Ufkrkmz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beybifeys -- 17 Eylül 2014; 21:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Fifayla PES'i birbirine giydirmek için oynayan bir hayli oyuncu var sanırım. Yorumların %75'i hep laf sokma ve amacı fanboyluk olan anlamsız mesajlardan ibaret. Şu demoyu indirip oynayanlar yorumlar yapsın lütfen. Bir önceki PES'e göre ne gibi yenilikler var bunlardan bahsetsinler. Neleri geliştirmeyi başarmışlar. Menü arayüzü, taktikler, fatigue vs oyunu yorumlarsanız daha iyi olacak arkadaşlar.

Yukarıda baştan sona yorumladım iki yorum üste :D @Beybifeys ne demek asıl ben teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ufkrkmz -- 17 Eylül 2014; 21:29:21 >
  • 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.