Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.461
Cevap
88
Favori
948.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun kötü gözükmüyor bence. Fakat Fifa daha iyi.
  • Ve hala umutla bekleniyor... Demo cikacak onu begenmeyecegiz belki oyun cikana kadar düzelir diyeceğiz...hala bi ters köse bi farklı politika bekleyen var fifadan sonra cikacagi için...ve bu umutlar konaminin son nefeslerini son sansini temsilediyor gibi en azindan bu sene icin. pek de sanslarini iyi kullandiklari söylenemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimtonbul -- 13 Ağustos 2014; 15:18:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında biraz bizde de kabahat var.Her sene bu sefer bambaşka bir PES olacak diyen firmaya her seferinde "hadi inşallah" diyerek umutla yaklaşıyoruz.1 sene gibi kısa sürede, oluşturulan her sistemin doğrudan öbür sistemleri tetiklediği karmaşık yapıdaki bir oyunu yapabileceklerini mi sanıyorlar? Futbol oyunu yapıyorsan bir planlamanın olması gerek.Ben simülasyon veya arcade oyun yapıcam kardeşim.Bir futbol oyununun en temel özellikleri hangisiyse ilk sene önce onlara odaklanıcam.Bu temel özellikleri hallettim mi,öyleyse her sene bunları geliştirip yanına yeni özellikler eklicem demesi lazım.Konamiye bir bakıyorsun şut,pas,kaleci,yapay zeka,hakem,taraftar,emotion,animasyon,top sürme,artistik hareketler,top fiziği vb. hepsini 1 sene içerisine sığdırmaya çalışıyor.Ve dikkat edin hiçbirisi de adam akıllı çalışmıyor.Çalışan en olumlu sistemi kötünün iyisi seviyesinde.

Konaminin gözleri şu anda bağlı durumda,hedefi olmadan amaçsız şekilde heryere ateş ediyor.Belki şansıma mermi biryere denk gelirde voleyi vururum mantığında ilerliyorlar.Bu kafa yapısında ilerleyen firmadan bir halt olmaz.

• Gene bamya
  • Ne zaman cikiyor ps4 e

• En koyun topluluk

• hocam demo ve çıkış tarihi kesinleşti kasımda çıkıyor ne yazıkki

belliki oyun yetişmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

hocam demo ve çıkış tarihi kesinleşti kasımda çıkıyor ne yazıkki

belliki oyun yetişmedi

1 yıldır ne yapıyorlarsa artık oyunu yetiştiremiyorlar. pes 2014 ps3 çıktı sadece fifa 14 ps4 çıkardı üstüne ps4 de çıkardı şimdide 26 eylülde çıkarıyor oyunu pes ise 1 oyun çıkaracak 2 ay fazla bekliyoruz. yani pes 14 ps4 çıkaralım diye uğraşmadınız ordanda süre kazandınız ama oyun yetişmiyor 17 eylülde demo oynarken fifa 15 çıkmış olacak bravo konami oldu olacak ocakta çıksaydı
  • Oyun ulas arkadasimin dedigi gibi pes 6 yi cok andiriyor. Kesinlikle oynanir bu oyun. Ama cikis tarihi cok yanlis bir hamle.

• Yahu şu video çekip internete yükleyen kekolarada ayar oldum ha , adamlar galiba hesap makinesiyle video çekip koyuyorlar. Renkleri kaymış Bulanık bulanık görüntülere bakıp birşey anlamaya çalışıyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lumiax920

Yahu şu berbat denilen pes 2014 ün bile oynanışı animasyonları bundan daha iyi görünüyor. Alın pes 2014 oyun içi.

tamda bu tip mesajları bekliyodum.tipik bi troll vakası.pes14 ü lanetleyenler,iğrenç diyenler şimdi pes14 daha iyiydi demeye başladılar.komedi dükkanı başladı.bakalım daha neler duyacağız.

• artık pes benm için bitmiştir.

merhaba Fifa 15

• .. 2000 Yılından beri winning Eleven zamanında beri oynarım... O zamanları bilen mutlaka vardır.... O zamanlar pes gerçekten harikaydi... Bana pes 2015 alacak bir sebep söyleyin. Video ya bakıyorum yüzler süper.... çimler iyi... Oynanış igrenc ötesi... Paslara bakın kaçtane hatalı pas... Bi robben, robben gibi gitmiyor... adam geçemiyon... hala pes 2013 oynuyoruz... Oynanışı bozarak içine ettiler serinin... Lanet olsun fox engine motoru... Çocukluğumun oyununun içine ettin... yaw... Hayatımda ilk defa fifa alma kararı verirdim...

• .. 2000 Yılından beri winning Eleven zamanında beri oynarım... O zamanları bilen mutlaka vardır.... O zamanlar pes gerçekten harikaydi... Bana pes 2015 alacak bir sebep söyleyin. Video ya bakıyorum yüzler süper.... çimler iyi... Oynanış igrenc ötesi... Paslara bakın kaçtane hatalı pas... Bi robben, robben gibi gitmiyor... adam geçemiyon... hala pes 2013 oynuyoruz... Oynanışı bozarak içine ettiler serinin... Lanet olsun fox engine motoru... Çocukluğumun oyununun içine ettin... yaw... Hayatımda ilk defa fifa alma kararı verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THE_MAX_BJK -- 13 Ağustos 2014; 15:35:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

videonun 5.saniyesinde konami.september 26 2014 yazıyor eylül 26 yazıyor yanlış mı yazmışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Paslar hala dümdüz gidiyor arkadaş.Toptan hızlı koşan adamlar yine mevcut.Oyun ileri derecede arcade duruyor.Oynanan oyun mahalle maçını andırıyor.Kimin ne yaptığı belli değil,top bir orada bir burada,birbirinin içerisinden geçenler adamlar.Off daraldım vallaha.

Aynen katılıyorum.. oyun güncellenmiş Late pes 2014ün aynısı. Aşırı hızlı bir oyun. Top bir orda bir burda. Şöyle bir taktik oyunu oynamaya zaman yok. Bütün oyuncular Usain Bolt gibi. Başım döndü resmen. Hele ki master leauge Online da rüya kadrolarla bu hızı hiç düşünemiyorum. İğrenç ötesi. Oyun +2 hızında. HIçbir tat, zevk vermez

Tamamen katılıyorum ama genel kullanıcı kitlesi bu tür oyun istiyor. Yapacak bir şey yok.

• Yine Fifa'nın gölgesinde kalacak bir oyun çıkmış ortaya.
    Tebrikler Konami.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

quote:

Orijinalden alıntı: lumiax920

Yahu şu berbat denilen pes 2014 ün bile oynanışı animasyonları bundan daha iyi görünüyor. Alın pes 2014 oyun içi.

tamda bu tip mesajları bekliyodum.tipik bi troll vakası.pes14 ü lanetleyenler,iğrenç diyenler şimdi pes14 daha iyiydi demeye başladılar.komedi dükkanı başladı.bakalım daha neler duyacağız.

Trollükle alakası yok pes 2014 ün animasyonları şahane idi , sadece oyunun menüsü ve oynanışında geç tepki verme sorunu vardı.,Oyun motoru ile ilgili Pasa veya şuta bastığımızda geç tepki veriyordu.Ama görünen o ki pes 2014 ün futbolcu animasyonları pes2015 e göre daha profesyonel duruyor , pes 2015 de adamlar top sürerken sanki bacakları birbirine girmiş gibi gidiyorlar.

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi futbolseverx -- 13 Ağustos 2014; 17:10:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 98 den beri winning+pes oynadim.ben bile pes diyorum artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santa.Monica -- 13 Ağustos 2014; 16:02:06 >
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.