Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (164. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trustburak

Arkadaşlar çok dikkatli izledim oyunu oyun benim oynadığım sürümden bile kötü durumda bana göre her zamanki gibi adamlar pes2014 deki gibi deneme yanılmalara devam ediyorlar demek ki özellikle ara paslar konusunda sıkıntı var şu anda oyunda yine çok fazla top geçmeye başlamış ve defanslar mallaşmış durumda benim oynadığım sürüm bile bundan iyiydi çimleri biraz düzeltmişler gibi duruyor kamera çekiminden renkleri çok iyi anlıyamıyorum ama sanki oynadığımdan farksız gibi geldi bunlardan bir halt olacağı yok zorla adamı fifa oyuncusu yapıcaklar ben fifayı 2 ay oynayıp alıştıktan sonra eğer oyunu da seversem kimse kusura bakmasın gidip bir daha pesin onlineini zorlamam umarım yanılırım ama hislerim beni üzüyor şu anda bu kadar muazzam bir oyunu çoluk çocukla yönetmeye çalışırlarsa olacağı budur başka da birşey demiyorum yazık etti konami böyle müthiş bir altın yumurtlayan tavuğuna artık ya o tavuğu satsınlar yada kesip yesinler anasını satim

Oynayanlar kötü oynuyor fazla bilmiyorlar ondan olabilir. demo'da full sürümde oyun değişir.
    ps4 pes 2015 13 kasımda olması çok büyük bir hata
    ps4 fifa 15 26 eylülde çıkacak mecbur fifa 15 alacaz gs stadyum'u olursa alacam demiştim ama olmasada alacaz 2 tane futbol oyunu konami resmen demiş gidin fifa 15 alın bu kadar saçma bir karar olmaz.
    heralde düşündükleri aynı anda çıkarırsak bizim oyunumuzu almazlar demişlerdir

• bi video çekimle ulaşabildiğimiz pes2015 e bakıyorum bir dehttp://t.co/EtxIJG70z1 şu linkteki gibi kaleci davranışlarını bile anlatan özel videolar yayınlayan fifa serisine bakıyorum abi resmen biz atölyeden daha iyi mal çıkıcak diye bekliyoruz ama karşıda çok büyük bir fabrika var çalışan sayısıyla kalitesiyle ürün kontrol aşamasıyla sunumuyla herşeyiyle fifa şu anda çok üstün keşke kafa kafaya olsalar da iki oyunu da alıp oyuncuların tarzına göre seçim şansı olsa ama şu anda elimiz mahkum hale geliyoruz resmen yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustburak

Arkadaşlar çok dikkatli izledim oyunu oyun benim oynadığım sürümden bile kötü durumda. Pes2014 deki gibi deneme yanılmalara devam ediyorlar özellikle ara paslar konusunda sıkıntı var şu anda yine çok fazla top geçmeye başlamış ve defanslar mallaşmış durumda benim oynadığım sürüm bile bundan iyiydi çimleri biraz düzeltmişler gibi duruyor kamera çekiminden renkleri çok iyi anlıyamıyorum ama sanki oynadığımdan farksız gibi geldi bunlardan bir halt olacağı yok zorla adamı fifa oyuncusu yapıcaklar ben fifayı 2 ay oynayıp alıştıktan sonra eğer oyunu da seversem kimse kusura bakmasın gidip bir daha pesin onlineini zorlamam umarım yanılırım ama hislerim beni üzüyor şu anda bu kadar muazzam bir oyunu çoluk çocukla yönetmeye çalışırlarsa olacağı budur başka da birşey demiyorum yazık etti konami böyle müthiş bir altın yumurtlayan tavuğuna artık ya o tavuğu satsınlar yada kesip yesinler anasını satim

hocam senin oynadığın sürümün videosunda sahadaki tüm oyuncular pozisyonlara daha aktif bir şekilde tepki veriyordu

yeni gelen videolarda sahadaki oyuncular daha kendi halinde dolaşıyor gibi görünüyorlar

ayrıca oyun şu an animasyon fakiri gibi duruyor ve animasyonlar oldukça sert görünüyor ne yazikki

konami bu zamana kadar yaptı bilmiyorum ama oyun eylüle yetişmemiş belliki

kasıma oyun ne kadar kendine gelir veya ne kadar değişir belli değil

demoyu oynamadan emin olamayacağız ama bu videolar cidden moral bozucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 13 Ağustos 2014; 14:32:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: orkunbjk

Asim Tanvir'e göre kaleciler bu sefer çok daha iyiymiş, hatta Fifa15'in kalecilerini beğenmemiş:http://instagram.com/p/roq90MIuAr/

Salla o elemanı dostum.Adamlar yememiş içmemiş oturup kaleci animasyon ve kurtarışları için bile yoğun çalış videosunu özel yayınlamışlar.Fifa artık kusursuz olmak için bizim aklımıza gelmeyecek veya önemsemedimiz ayrıntılar üstünde bile çalışıyor.
  • 3. oyuniçi video
  • quote:

Orijinalden alıntı: Modena07

Paslar hala dümdüz gidiyor arkadaş.Toptan hızlı koşan adamlar yine mevcut.Oyun ileri derecede arcade duruyor.Oynanan oyun mahalle maçını andırıyor.Kimin ne yaptığı belli değil,top bir orada bir burada,birbirinin içerisinden geçenler adamlar.Off daraldım vallaha.

Aynen katılıyorum.. oyun güncellenmiş Late pes 2014ün aynısı. Aşırı hızlı bir oyun. Top bir orda bir burda. Şöyle bir taktik oyunu oynamaya zaman yok. Bütün oyuncular Usain Bolt gibi. Başım döndü resmen. Hele ki master leauge Online da rüya kadrolarla bu hızı hiç düşünemiyorum. İğrenç ötesi. Oyun +2 hızında. HIçbir tat, zevk vermez
  • fifa 15 akp - pes 15 çatı aday
  • İlk bakışta Xbox 360 PES 6' nın çok daha iyi grafiklisi göründü bana oyun. Saha, renkler, futbolcu modellemeleri onu anımsattı.
  • oyunda 10 pasdan 7 sı hatalı rakıbe gıdıyo

ıyıce sogutttunuz be fıfaya mahkum etttınız

adamlar musterı memnuyetıne saygıları var yenlık vıdeosu paylasıyolar hemen hemen her gun

bıs pes dedıkce bunlar pes etmemız ıcın ugrasıylar yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Dover

oyunda 10 pasdan 7 sı hatalı rakıbe gıdıyo

ıyıce sogutttunuz be fıfaya mahkum etttınız

adamlar musterı memnuyetıne saygıları var yenlık vıdeosu paylasıyolar hemen hemen her gun

bıs pes dedıkce bunlar pes etmemız ıcın ugrasıylar yazık

doğru söylüyorsunda birazda oynayan kişiye bakmak lazım herkes oyunu çok iyi oynuyamıyor iyi oyunuyanda var kötü oynuyonda
  • Atmosfer kötü oynanış aynı yine animasyonlar falan itici. Skorbord isim barı radar FIFA'ya benzemiş. Ee?

Böyle olmaz dostlar bu adamların en başından oynanış, animasyon vb. çalışmaları lazım
  • PES 2015 için bir El Fatiha...

Rakibi EA Sports oyun içinde kullandığı teknolojileri oyun videoları ile tanıtsın, Türkiye Ligini son 2 ay kaldı demeden oyuna eklesin, PES hala vine paylaşsın. Oynanış videolarına baktım da artık umudum kalmadı.
  • Hep dediğim gibi: Pes'in kurtuluşu batılı büyük bir firmaya satılmasından geçiyor.
    Japonlar artık bu işi yapamıyor, Pes6'dan beri gram geliştirme yapamadılar üstüne her seride daha kötü hale getirdiler.
    Aslında sadece futbol oyunu da değil, genel olarak uzak doğulu yapımcılar nextgen ile garip bir tutukluk yaşıyorlar.

Bir de rakibinden 2 ay sonra oyun çıkartırsan batmaya mahkum olursun.
    Konami Pesi geliştiren ekibi yıllardır nasıl değiştirmedi aklım almıyor. Kendi isimlerini karalıyorlar.
  • Ben size ne diyeceklerini söyliyeyim arkadaşlar. Ps4 e ilk defa oyun çıkarıyoruz, bazı hatalar var, seneye bambaşka pes göreceksiniz.
    Tanıdık geldi mi? Her sene aralık yada ocak ayında kurdukları cümle.
    Bu admların artık Türkiye pazarında tutunmaları bile çok zor.
    Her sene, 2 oyunuda alıyorum. Artık tek oyun. Boşa para veremem bu adamlara.
    Fifayı secersin sevmessin ama adamlar aldı yürüdü. Bu çok net. Bu cümleyi bir Fifacı olarak değil , oyun sever birisi olarak yazıyorum. Kimseyi tahrik etmek gibi bir niyetim kesinlikle yok. Pes konusundan bazı arkadaşlar bilir zaten.
    Bence bu adamların yapacağı oyun için umutlanmayın arkadaşlar. Herkeze iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Oyunun hızına bak.. iğrenç. Gerçek dışı.

• Videolar hiç hoşuma gitmedi ancak oyunu oynayanlar çok beğenmiş. Anlamadım gitti. Sanırım oyunda eğlence unsuru tavan.
  • Yine uzman kadro ve bilicanlar toplanmış.çok biliyoruz ya.son videolardan izlediğim kadarıyla oyun bana pes 6 nın geliştirilmiş versiyonunu hatırlattı.duran toplarda çıkan topun yönünü gösteren simge kaldırılmış heralde.cepten izlediğim kadarıyla göremedim.ayrıca avantaj kuralindan sonra duran topta kartta gelmiş,oynayanlar skip lemis o pozisyonu ama sonunda bu kural gelmiş.paslar manuel geldi bana çok pas hatası var oynayanlar acemi belli.açıkçası çok umutluyum, beni üzen sadece oyunun çıkış tarihi oldu.ama sanmıyorum kasıma kalmaz bu oyun.ekim gibi çıkar diye düşünüyorum...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kafkas kurtları

Yine uzman kadro ve bilicanlar toplanmış.çok biliyoruz ya.son videolardan izlediğim kadarıyla oyun bana pes 6 nın geliştirilmiş versiyonunu hatırlattı.duran toplarda çıkan topun yönünü gösteren simge kaldırılmış heralde.cepten izlediğim kadarıyla göremedim.ayrıca avantaj kuralindan sonra duran topta kartta gelmiş,oynayanlar skip lemis o pozisyonu ama sonunda bu kural gelmiş.paslar manuel geldi bana çok pas hatası var oynayanlar acemi belli.açıkçası çok umutluyum, beni üzen sadece oyunun çıkış tarihi oldu.ama sanmıyorum kasıma kalmaz bu oyun.ekim gibi çıkar diye düşünüyorum...

Videolarda en çok hoşuma giden şey o pas hataları oldu. Pas yardımı yüzünden online'da ping pongcularla doluydu.

Yeni taktik ekranı:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orkunbjk -- 13 Ağustos 2014; 15:12:01 >

• Yahu şu berbat denilen pes 2014 ün bile oynanışı animasyonları bundan daha iyi görünüyor. Alın pes 2014 oyun içi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.