Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (143. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • FİFA 1 video daha yayınlamış Gerçekçi Stadyum lar ve Atmosfer diye. PES 15 için PES diyorum artık... Hala en ufacık bi haber yok. Ürün pazarlama konusunda daha çok yol alması lazım Konaminin. Ben pek ümitli değilim oyundan buradaki arkadaşlar alınmasınlar sakın bu durum inanın beni de üzüyor. Ama bazı şeyler ortada sanki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOadvance

FİFA 1 video daha yayınlamış Gerçekçi Stadyum lar ve Atmosfer diye. PES 15 için PES diyorum artık... Hala en ufacık bi haber yok. Ürün pazarlama konusunda daha çok yol alması lazım Konaminin. Ben pek ümitli değilim oyundan buradaki arkadaşlar alınmasınlar sakın bu durum inanın beni de üzüyor. Ama bazı şeyler ortada sanki...

Fifayı'mı beklediler acaba bir bakalım neler yapmışlar ona göre bizde birşeyler yaparız mı dediler.Yani şuana kadar doğru düzgün gameplay bile katmadılar, fifa oyun hakkında çok bilgiler verdi biz daha hiç birşey ögrenemedik bu son şansları pesin ondan fifa'yı görelim ona göre birşeyler ekleriz demiş olabilirler. fifa'14 kötüydü oynayış olarak ama animasyonlar gerçekteki gibydi ama şimdi daha aşmış o ne öyle gol çizgisini bile yapmışlar böyle yaptıkları için fifa 14 aldım yoksa beklerdim eylüle kadar ama fifa 15 oynayış önemli sanki oynayış aynı gibi o saçmalıklar varmı onu demosunda görecez uzun toplar orta kafa goller son dk saçma sapan goller bunlar fifa 15 yoksa fifada alınabilir.Umarım pes 2015 eylül 27 gibi çıkar kasım gibi çıkarsa fifa 15 oynayışa bakmam direk alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Hocam yaptığınız küçük anket için teşekkür ederim Ben burda pes 14 hüsran diyenlerin bu goruslerini biraz daha açmasını beklemistim.

PES 2013 de kötüydü pes 2014 kötüydü pes 2014 2veya3 ay oynadım online olarak pes 2013 sinirleniyordum ama pes 2014 daha çok sinirlenmiştim ds3 yere vurmuştum sinirden
    1.aşırtma gollere sinirlenmemek elde değil rakip kalenin dibide kadar geliyor aşırtma vuruyor gol kaleci sanki kurşun yemiş gibi kendini yere bırakıyor
    2.oyun aşırı hızlı adam kaçırdın mı pirlo bile uçuyor sanki pirlonun içine ronaldo girmiş
    3.ceza sahası içinde oyunda kasmalar donmalar oluyordu pes oyununda ilk defa gördügüm birşey çok sinir bozucu
    4.uzun toplar son 2 yıldır bu saçmalık var
    5.çim çok kötü sanki suni çim gibi görüküyordu
    6.taktik ekranı oyuncu zor değiştiyordum pes en kötü menüsü sanki pc de oynuyorum o ok işareti ne öyle oyuncuyu istediğim yere katmakta zorlanıyordum

3ayda gördüklerim bunlar daha sonra güncelleme filan geldiyse oyun değiştiyse bilmiyorum orasını

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Online zaten berbattı. Fakat offline da bu dedikleriniz pek yok. Su an oyun 1.14 surumunde. Siz muhtemelen 1.04 sürümünü oynadiniz en son

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz her ne kadar konaminin son sansi olarak dusunsekte

momentum batagina batmadigi surece Pesin bende daima bir kredisi bulunacak

• Kimine göre 2008 de kimine göre 2013 te pes tamamen yedi kendini kim ne derse desin herşeye rağmen fifanın oyun zevki olsun onlinesi olsun pesten çok daha iyi kendimi kandırmayalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bartınoğlu -- 7 Ağustos 2014; 9:23:31 >
  • quote:

Ben bir soru sordum sadece. Merak ediyorum insanların görüşlerini

Görüş istemissin.

Kaç ay oldu hatırlamıyorum PS cafeye gittim arkadaşları bekliyorum
    Pes 13 oynariz devamlı listede baktım pes 14 var kısıtlı bir sure arkadaşlar gelene kadar nasıl diye bakayım dedim.

Oyunu açtım biraz uğraştıktan sonra takim ayarlarına gelmistim ama pes 13 gibi kullanıcı dostu bir arayüz hicbir şekilde yoktu ps3 de kendini kaşan bir yapıya sahipti ne olduysa Analogla imleci sahada soylebi gezdirdim baktım oyundaki oyuncular silindi sahadan silindi tuşlara bastım bi turlu duzeltemedim neyse dedim oyna başladım

Mac başladı _dk 5 olmadan oyunu kapattım.

Sebebi
    Ben hicbir şekilde pastel boya ile boyanmış parlak plastikvari bir futbol oyunu oynamam o sahanın rengi bile oynamamam için bir neden oyunu kontrolleri yapay havayı katmiyorum .

Bir dahada oyunu bile acmadim aklıma bile gelmedi.

Ha dersinki bune ya oyunu bilmiyorsun bir iki ayar yapsan duzelecekti felan fistan geciceksin o isleri.

Futbol oyunu oynuyoruz Tribünler benim için ikinci planda. Oyunu yeşil plastik kaplamanın uzerinde oynayamam tribünlerdekilerin hoplayip zıplaması beni ilk alakadar eden şeyler değil gol attıktan sonra nasıl seviniyor o bile benim umrumda olmaz .

Bana oynanışı kolay ama mantık strateji isteyen seri bir oyun vericekler
    Gelip taraftar bayrak açmış banane oyunun oynanışı ve saha içi etkenler dandik olduktan sonra yeşil muşamba da varken ikinci şansı hakemez ilk deneme hic bilmeyen bir oyuncunun ara yüzde rahat rahat işlem yapabileceği oyuna girince aaa sahaya bak çimler ayni gerçek gibi renk tonu vb. Dedirtecek oynarken sacmalamayacak
    Bir oyun verecekler.

• altın .ok ödüllü firma çok iyi futbol oyunu yapıyo yani öylemi

tamam öyle olsun

bu sene bakarız yine
  • 2ksports futbol oyunu yapsada su fifa pes kavgasi bitse

• Spor Toto Süper Lig, FIFA 15'te şimdi pes 2015 ne olacak gs bjk fb bu takımlar olmuyacak mı.3 yıllık anlaşmışlar
  • Fifa bomba üstüne bomba patlatıyor, PES daha video yayınlayacak.
  • konami bir darbe daha yedi fifadan
  • Tsl nin futbol oyunları dünyasına geri dönmesi güzel haber hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Hocam yaptığınız küçük anket için teşekkür ederim Ben burda pes 14 hüsran diyenlerin bu goruslerini biraz daha açmasını beklemistim.

PES 2013 de kötüydü pes 2014 kötüydü pes 2014 2veya3 ay oynadım online olarak pes 2013 sinirleniyordum ama pes 2014 daha çok sinirlenmiştim ds3 yere vurmuştum sinirden
    1.aşırtma gollere sinirlenmemek elde değil rakip kalenin dibide kadar geliyor aşırtma vuruyor gol kaleci sanki kurşun yemiş gibi kendini yere bırakıyor
    2.oyun aşırı hızlı adam kaçırdın mı pirlo bile uçuyor sanki pirlonun içine ronaldo girmiş
    3.ceza sahası içinde oyunda kasmalar donmalar oluyordu pes oyununda ilk defa gördügüm birşey çok sinir bozucu
    4.uzun toplar son 2 yıldır bu saçmalık var
    5.çim çok kötü sanki suni çim gibi görüküyordu
    6.taktik ekranı oyuncu zor değiştiyordum pes en kötü menüsü sanki pc de oynuyorum o ok işareti ne öyle oyuncuyu istediğim yere katmakta zorlanıyordum

3ayda gördüklerim bunlar daha sonra güncelleme filan geldiyse oyun değiştiyse bilmiyorum orasını

Sen ilk çıktığında oynamışsın sanırım.
    Şimdi dene derim. Offline olarak oyun gayet güzel.

• Fifa 15 de ligimizin olması güzel oldu. Umarım Konamide bu akla sahip olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Tsl nin futbol oyunları dünyasına geri dönmesi güzel haber hayırlı olsun

Güzel haberde pesde Türk takımları olurmu
  • quote:

quote:

Asım Tanvire sordum

ama yanıtlayabileceğini sanmıyorum

ben pek olabilir gibi düşünmüyorum

13 ünü bekleyeceğiz mecburen
  • Den57 kullanıcısına yanıt
    ps3 sattım ps4 de mecbur fifa 14 aldım offiline olarak oda güzeldi ne zaman online oynadım oyun çok berbattı. Online oynun olmadan önce offline oynardık pc karşı ama şimdi artık online var ve karşılıklı oynarken çok belli ediyor.Oyunun iyi mi kötü oldugu belli oluyor. Neyse ARTIK PES 2015 bakacaz
  • Arkadaşlar fifa bu güzel hamleyle playstation cafeleri de etkisi altına rahat alır ben de fifa15de fut oynayıp türkiye liginden adamlarla bir takım kurarım ki emenike cardozo arkalarında diego sneijder defansta caner gg egemen bruno alves kalede onur yani bundan keyif alırsam pes15 sadece bedavaya geliceği için açıp oynarım gibi geliyorkonami hala uyusun

• quote:

quote:

quote:

Asım Tanvire sordum

ama yanıtlayabileceğini sanmıyorum

ben pek olabilir gibi düşünmüyorum

13 ünü bekleyeceğiz mecburen

En azından gs bjk fb olmalı yoksa pes böyle giderse bir zamanlar pes diye bir oyun vardı diyecez. 2 tane futbol oyunu var birinde sürekli haberler var şunu yaptık şunu aldık pes daha gameplay bile göstermiyor ps4 pes 2015 olmuş ne değişmiş bilmiyoruz bekliyelim bakalım 13 ünü bari orda adam akıllı bilgi versin sadece gameplay değil hangi ligler var hangi modlar hepsini açıklamaları lazım zaten bu gelişmeden sonra almam dediğim oyunu oynayışa bakmadan fifa 15 alacam

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.