Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    beatini bulamadım bi türlü sözsüz olanı yok yani . bana bi at onu dostum bnde tel zili yapcam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

beatini bulamadım bi türlü sözsüz olanı yok yani . bana bi at onu dostum bnde tel zili yapcam :D

Benim telefon biraz dandık yeni telefon alacam ekim gibi o zaman yollarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

Benim telefon biraz dandık yeni telefon alacam ekim gibi o zaman yollarım

Tmam votkacı dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PES Associate Director Klaus Ganer, oyun çıkışında bütün transferlerin güncel olacağını açıkladı. PES serilerinde ilk günden güncel kadrolara alışık olmadığımız için bu bile bana büyük yenilik gibi geldi.
  • Pro Evolution Soccer 2015 ile birlikte Konami bu seriyi yeniden ayağa kaldırmak için önemli adımlar atma niyetinde görünüyor. Şu ana kadar yapılan açıklamalar ve sızan video sayesinde oyunun önemli farklılıklarla geleceğini söyleyebiliriz. Biz de en önemli gördüğümüz yenilikleri sıraladık.

Bire Bir Mücadelelerde Daha Seri Hareketler; Daha Rahat Kontroller
    PES serisinde özellikle Playstation 1 döneminde ve PS2'nin ilk dönemlerinde seri çalımlar yapabilirdik. Buna karşın Playstation 3 ve Xbox 360 döneminde seri gerçekçilik sunmak isterken oynanabilirlikten feragat etti. Artık çalım atmak veya ara pas atmak eskisine nazaran daha zordu. Aklımızda oluşturduğumuz çalımları veya pasları oyun alanına yansıtmakta zorluk çekiyorduk. Aslında PES serisi FIFA'ya benzemek isterken sürekli kan kaybediyordu diyebiliriz.

Konami yetkilileri bu durumun farkına vardıklarını, artık gerçekçi oyun yapmak amacıyla oynanabilirlikten, eğlenceden ödün vermeyeceklerini söylüyorlar. Yani tıpkı serinin eski oyunlarındaki gibi rahatça çalım atabilecek veya koşarak daha rahatça (eğer refleks ve futbolcu kalitemiz üst düzeyse) rakibi geçebileceğiz. Yani odun gibi koşan, rakibin karşısında çaresiz kalan forvet oyuncularına artık son. Yani "The Pitch is Ours" (Saha Bize Ait) sloganı sayesinde gerçekten de sahada rahat edeceğiz.

Sürekli Güncellenen Oyun
    FIFA serisinin PES serisinden en üstün yanlarından biri de sürekli güncelleme yayınlanmasıydı. Özellikle PES'te en çok şikayet ettiğimiz konu kadroların bir türlü güncel tutulamamasıydı. Doğal olarak futbolu yakından takip eden her oyuncu bu durumu yadırgar. Konami, PES 2015'te bu konuda da önemli adımlar atma kararı aldı.

İlk defa yeni nesle geçen oyun için sürekli güncellemeler yayınlanacak ve kadroların son haliyle karşılaşmamız sağlanacak. Güncellemelerin İngiliz, Fransız, İtalyan ve Brezilya ligleri için yayınlanacağı söyleniyor.

Söylenenlere göre güncellemeler çevrimiçi (online) modlara otomatik olarak yüklenecek. Tek kişilik çevrimdışı (offline) modlarda ise opsiyonel olacak. Bu durum hiç kuşkusuz PES serisini daha popüler yapacaktır.

Gerçekçi Atmosfer ve Seyirci Tepkileri
    Konami; Fox Engine ve yeni nesil konsolların gücünü kullanarak PES 2015'te üst düzey grafikler sunma amacında görünüyor. Kalabalığın animasyonları üzerinde özenle durulduğu söyleniyor. Artık tribündeki insanları birbirinden daha rahat ayıracağız.

Yeni neslin gücü sayesinde seyirci gruplarının maçta yaşanan olaylara gerçek zamanlı tepki vermesi geliştiricilerin en büyük amaçlarından birisi olmuş. Eğer söylendiği gibi seyircilerin tepkileri daha iyi olur ve animasyonlar da geliştirilirse hiç kuşkusuz atmosfer daha sağlam olacaktır.

Bunun yanında stadyumun kontrolü de resmen bizde olacak gibi görünüyor. Bazı oyun modlarında sahadaki çimlerin kısa mı, yoksa uzun mu olduğuna bile karar verme şansımız olacak. Rakibin oyun stiline göre bu tür seçimler yapma şansımız olacak. Örneğin Barcelona çok kısa pas yapan bir rakip olduğundan çimlerin uzun olması pasların yapılmasını zorlaştıracaktır.

Gol ve Ara Pası Atmak Daha Kolay Olacak
    PES 2015 gerçekçilikten çok eğlence odaklı bir oyun olacağı için (tabi bu hiç gerçekçi olmayacak anlamına gelmiyor) bu oyunda gol atma seçeneklerimiz de bol olacak. Bildiğiniz gibi PES 2014'te gol atmak neredeyse ızdırap olmuştu. 0-0 veya sadece tek gol olan çokça maçla karşılaşıyorduk. PES 2015'teyse bu can sıkıcı duruma son verilmiş.

Geliştiricilerin açıklamasına göre PES 2015'te heyecan verici ve artistik goller atma şansımız yeniden bize sunulacak. Bazı hücum oyuncuları tam anlamıyla gol canavarı olabilecekler. Konami yepyeni şut sistemiyle her gol girişimimizin bir tehlike arz etmesini sağlamaya çalışacak.

Bunun yanında ara paslarda da önemli gelişmeler var. Artık PES 2014'teki gibi oyuncularımıza ara pası atmak ızdırap olmayacak. Xavi ve Iniesta gibi futbolcular da sahada en az Messi, İbrahimoviç ve Ronaldo kadar etkili olacaklar. Küçük dokunuşlar, düşündüğünüz şekilde ara pası atma fırsatı Fox Engin ile birlikte gelen yeni fizik motoruyla mümkün kılınacak.

• Kisaca pes eski arcade havasina donuyor demeye calisiyor adamlar. Cogu pes sever bunu istiyor ve adamlar da artik bunu verecegiz diyorlar.Iyi mi olacak kotu mu metak icerisindeyim.

• Bildiğiniz gibi PES 2014'te gol atmak neredeyse ızdırap olmuştu. 0-0 veya sadece tek gol olan çokça maçla karşılaşıyorduk. katılmıyorum buna rahat goller oluyordu hep gollü maçlar oluyordu
    Bunun yanında ara paslarda da önemli gelişmeler var. Artık PES 2014'teki gibi oyuncularımıza ara pası atmak ızdırap olmayacak. Xavi ve Iniesta gibi futbolcular da sahada en az Messi, İbrahimoviç ve Ronaldo kadar etkili olacaklar. Küçük dokunuşlar, düşündüğünüz şekilde ara pası atma fırsatı Fox Engin ile birlikte gelen yeni fizik motoruyla mümkün kılınacak.
    arapası değilde L1+üçgen ne durumda pası iyi olmayan oyuncu bile havadan uzun pası atıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanblue001 -- 14 Temmuz 2014; 14:00:10 >
  • PES 2015 ps4 ne zaman çıkacak kesin bilgi varmı 27eylülde mi yoksa 21 kasımda mı hangisi doğru resmi açıklama yokmu birde gameplay de gelmiyecek heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

PES 2015 ps4 ne zaman çıkacak kesin bilgi varmı 27eylülde mi yoksa 21 kasımda mı hangisi doğru resmi açıklama yokmu birde gameplay de gelmiyecek heralde

Heriki tarihte veriliyor net bilemiyoruz henüz.

• Demek gol ve çalım atmak daha kolay olacak. Basket maçlarını seven futbolseverler için iyi haberler. Oyun bu kadar kolaylasacaksa bu oyun ancak trdeki arcade oyun meraklıları tarafından alınır. Bu denilenler dogruysa pes Türkiye dışındaki ulkelerde tarihe gömülür. Avrupalı Amerikalı öyle futbol istemez!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekmichael -- 14 Temmuz 2014; 16:42:40 >
  • Arapas ve gol atmak ızdırap görüşleri size mi ait? Yoksa bu haberi aldığınız kaynakta mı yazıyor ?

• Ben çok umutlu değilim açıkçası. 14Ten bi farkı yoktur. Fifa 15i merak ediyorum.

• amerikalı öyle futbol istemez mi :D amerikalı futboldan ne anlar ki :D oyun gümbür gümbür geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyometrifr06 -- 14 Temmuz 2014; 16:58:46 >
  • Peki önemli bi sorum var? Fifadaki en sevdiğim şey olan gol sevinçleri nasıl olacak, nasıl işleyecek, kendi gol sevinçlerimizi kendimiz mi yapacağız????

• odyometrifr06 kullanıcısına yanıt
    Kastım g.amerikaydi. Siz 7-8 gollü maçlara hazirsaniz geçmiş olsun hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Arapas ve gol atmak ızdırap görüşleri size mi ait? Yoksa bu haberi aldığınız kaynakta mı yazıyor ?

Kaynakta yazıyordu dostum BSC

• Haberi paylaştığınız için teşekkürler Bu yazılan seyler sizi pes e döndürecek mi peki. Çünkü siz fifayi beğeniyordunuz.

• Hocam benim soruma da cevap verirseniz.

• BaBoFaTaL11 kullanıcısına yanıt
    Gol sevinçleri konusunda bir bilgi verilmedi. Ama fifadaki gibi yapmayacaklarina emin olabilirsiniz. Adamlar eskiye donecez diyor bu sartlarda fifadan alıntı gol sevinclerini oyuna koymazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Haberi paylaştığınız için teşekkürler Bu yazılan seyler sizi pes e döndürecek mi peki. Çünkü siz fifayi beğeniyordunuz.

Yanlış yorumlar yapmış BSC den alıntı BSC pes 2014 oynamamış yorumlardan o çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.