Şimdi Ara

PRO EVOLUTION SOCCER 2015 [PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.462
Cevap
88
Favori
948.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Winning bulamazmıyız ps3e şu anda ya.onu denemek lazım bide

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfshade1989

Konamiye vereceğim son şans.Yoksa beni de zorla fifacı yapacaklar.

+1 hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu türk PES yetkilileri her sene bi röportaj veriyolar türkçe spiker gelebilir diye . insan biraz uğraşır uğraşır . yıl 2014 insan ister istemez türkçe menüyü görünce türkçe spiker istyo bizde de ne kral spikerler var halbuki . uğraşsalar illaki yaparlarda bi uğraş yoktur eminim .
  • pes15'de bu online'da takım seçmine bir uygulama gelse keşke buyuk takımlardan baska takım seçen yok hep aynı takımlardan oynamak gına geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanasporlu

pes15'de bu online'da takım seçmine bir uygulama gelse keşke buyuk takımlardan baska takım seçen yok hep aynı takımlardan oynamak gına geldi

aynen aynen . hani online master ligi geçtik orası ayrı ama bide normal puanlı online maç yapmak isteyenlerde genelde büyük takımlar alıyolar . oraya bi takım gücüne göre bloklara ayırablirler orta güçlü güçsüz güçlü takımlar diye . isteyenler o bölüme girip maç yapablirler . yapılmıycak şey değil . bnde öylesine maç yapmak istediğimde orta takımlarla maç yapmayı seviyorum
  • pessi63 kullanıcısına yanıt
    Fifa 14-ps4 versiyonu da 29 Kasım da satışa çıkmış o zaman ps4 yoktu daha yanılmıyorsam şimdi fifa 15 ps4 ne zaman çıkıyor eylül de pes 2015 neden 21 kasımda çıkıyor bu zamana kadar ne yapıyordu konami pes 2014 de çıkarmadı ps4 ama fifa 14 çıktı fifa eylülde çkarıyorda pes neden kasımda çıkarıyor anlamış değilim birde kasımın 21 yani biz ona aralık diyelim mecbur fifa 15 alacaz artık eylülde şampiyonlar ligi maçları başlıyacak biz daha pesi bekliyecez biraz daha bekleselerdi ocak transferlerinide beklesinler ondan çıksın oyun adamlar resmen dalga geçiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

şu türk PES yetkilileri her sene bi röportaj veriyolar türkçe spiker gelebilir diye . insan biraz uğraşır uğraşır . yıl 2014 insan ister istemez türkçe menüyü görünce türkçe spiker istyo bizde de ne kral spikerler var halbuki . uğraşsalar illaki yaparlarda bi uğraş yoktur eminim .

Aynen isteseler yaparlar en az 6 yeni spiker vardı pes 2014 de Türkçe spiker yapabilirler çok zor birşey değil teklif götürecekleri kişi böyle birşey var dese hemen kabul eder ispanyol ingiliz italyan fransız alman spikerleri oluyor ne güzel bizim spiker yok buna anlam veremiyorum
  • oyun 21 kasım damı çıkıcak? neredeyse 5 ay var daha yani oyunun çıkmasına. vay be
  • istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam musteri önemli degil dedim yanlış olmuş.

• pessi63 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende sizin gibi düşünüyorum. Once ps3 versiyonu çıkar. Dediginiz gibi ps4 fifada Kasım sonunda çıkmıştı. O zaman şimdi şimdi anlaşıldı ağırdan almalarinin nedeni

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Aynen bende sizin gibi düşünüyorum. Once ps3 versiyonu çıkar. Dediginiz gibi ps4 fifada Kasım sonunda çıkmıştı. O zaman şimdi şimdi anlaşıldı ağırdan almalarinin nedeni

Biz ps4 boşa mı aldık yani ben şunu anlamıyorum fifa 15 ps3-ps4 aynı anda çıkarıyorlarda pes 15 neden eylül de ps4 çıkmıyorda ps3 e çıkıyor o kadar parayı bunun için mi verdik ps3 e öncelik tanıyorlar bilseydik almazdık ps4
  • Gamespot Italy, çıkış tarihi için 26 Eylül demiş. Old-gen versiyonlarının daha geç bir tarihte çıkacağı söyleniyor. Ps3 sürümü Kasım veya Aralık ayına kalabilirmiş.
  • http://www.shopto.net/video-games/ps4/PS4PR01-pro-evolution-soccer-2015-pes
    Ben shopto nun yalancisiyim. Umarım çıkış tarihi bu kadar uzak değildir.

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız. Fakat konaminin güvenilmez bir firma olduğunu bu sene içinde net olarak gördük

• arkadaşlar hatırlar mısınız winning eleven 9 türkçe vardı menüsünde hakan şükür avrupa kupasını felan öpüyodu . menü müziklerinde şu müzik vardı 2005in hit parçalarından biriydi buyrun dinleyn eskiye gidin ve benim en sevdiğim ftbol oyunudur winning eleven 9 türkçe oyuncu ağırlığı vs herşey vardı arkdaşlarla az toplanp turnuva yapmadık favori takımım milandı shevcenkoyu ayağıma aldımmı kimse tutamazdı vay be ne günlerdi . buyrun müzik https://www.youtube.com/watch?v=o-ioDSTMh5c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odyometrifr06 -- 12 Temmuz 2014; 16:05:41 >

• quote:

quote:

pes15'de bu online'da takım seçmine bir uygulama gelse keşke buyuk takımlardan baska takım seçen yok hep aynı takımlardan oynamak gına geldi

aynen aynen . hani online master ligi geçtik orası ayrı ama bide normal puanlı online maç yapmak isteyenlerde genelde büyük takımlar alıyolar . oraya bi takım gücüne göre bloklara ayırablirler orta güçlü güçsüz güçlü takımlar diye . isteyenler o bölüme girip maç yapablirler . yapılmıycak şey değil . bnde öylesine maç yapmak istediğimde orta takımlarla maç yapmayı seviyorum

Eee zaten 2014 de bu özellik var takım gücüne göre ayırıp ona göre rakip arıyabiliyorsunuz ...

• quote:

Orijinalden alıntı: trustburak

quote:

quote:

Eee zaten 2014 de bu özellik var takım gücüne göre ayırıp ona göre rakip arıyabiliyorsunuz ...

2014ü oynamadım arkadaşta oynamamış yada blmyoduki demekki . bilgilendirdiğin için sağolasın dostum

• quote:

arkadaşlar hatırlar mısınız winning eleven 9 türkçe vardı menüsünde hakan şükür avrupa kupasını felan öpüyodu . menü müziklerinde şu müzik vardı 2005in hit parçalarından biriydi buyrun dinleyn eskiye gidin ve benim en sevdiğim ftbol oyunudur winning eleven 9 türkçe oyuncu ağırlığı vs herşey vardı arkdaşlarla az toplanp turnuva yapmadık favori takımım milandı shevcenkoyu ayağıma aldımmı kimse tutamazdı vay be ne günlerdi . buyrun müzik https://www.youtube.com/watch?v=o-ioDSTMh5c

Benim telefonda o müzik çalıyor zil sesim çok güzel şarkı

• quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

arkadaşlar hatırlar mısınız winning eleven 9 türkçe vardı menüsünde hakan şükür avrupa kupasını felan öpüyodu . menü müziklerinde şu müzik vardı 2005in hit parçalarından biriydi buyrun dinleyn eskiye gidin ve benim en sevdiğim ftbol oyunudur winning eleven 9 türkçe oyuncu ağırlığı vs herşey vardı arkdaşlarla az toplanp turnuva yapmadık favori takımım milandı shevcenkoyu ayağıma aldımmı kimse tutamazdı vay be ne günlerdi . buyrun müzik https://www.youtube.com/watch?v=o-ioDSTMh5c

Benim telefonda o müzik çalıyor zil sesim çok güzel şarkı

beati mi çalıyo yoksa direk müzik mi ? şimdi böyle müziklerde çıkmıyo arkadaş . o ara helena paporizou my number oneda vardı .

• odyometrifr06 kullanıcısına yanıt
    beati çalıyor
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.