Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rodistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

Orijinalden alıntı: sioux

quote:

4 alışverişimi de 30 haziranda yaptığım halde alışverişlerimin 2 si işlem tarihi olarak 1 temmuz yazıyor nuvo internet şubesinde.Şimdi haziran ayından iade alamayacak mıyım ?

4 alışverişten önceki 3 ünü alırsın 1 temmuzdakini alamazsın

2 alisverisin tarihlerini (15+13) 30 haziran,Diger 2 alisverislerimi (80+100)temmuza yazmis efendiler.oysa alisverisleri 30 haziranda yaptim fisleri de var.

şu bankaların bi kampanyası da uğraşmadan gelsin, şimdi işin yoksa uğraş dur.

Ugrasacak bir durum yok aslinda, kurallar net. Yillardir bankalarin isleyiside belli. Provizyonda kalma veya sonraki gune atilma genelde olan seyler. Dikkat edin, bu kadar basit. Her sene bankalarin calisma kosullari degismiyorki.

suana kadar ilk ay 50 tl iade aldim, play karti kullanmadigim halde otomatik odeme talimati vererek 15 tl world puanda kazandim :) kampanya kapsaminda 4 ay boyunca 50 lira alacagim %99 200 tl + 15tl world puan + 40 tl (otomatik odemeler icin verilen puan) = 255 tl
    Varsa daha guzel bi sistem gecelim kullanalim :) suana kadar hic bir sikinti yasamadim, tesekkurler Nuvo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dedefon

quote:

quote:

quote:

4 alışverişimi de 30 haziranda yaptığım halde alışverişlerimin 2 si işlem tarihi olarak 1 temmuz yazıyor nuvo internet şubesinde.Şimdi haziran ayından iade alamayacak mıyım ?

2 alisverisin tarihlerini (15+13) 30 haziran,Diger 2 alisverislerimi (80+100)temmuza yazmis efendiler.oysa alisverisleri 30 haziranda yaptim fisleri de var.

Hesap hareketlerinizdeki tarih önemli, akşam saatlerinde yaptiysaniz valör bir sonraki güne atılmıştır.

Akşam saatlerinde yaptım.2 alışverişin de valör tarihi 30 haziran,işlem tarihi 01 temmuz 08:10 olarak yazıyor(muhasebe işleri falanmış).Müşteri hizmetlerine sordugumda işlem tarihi dikkate alınacak dedi.O zaman benin iade gelmeyecek zaten toplam 4 alışveriş yaptım

• Dedefon kullanıcısına yanıt
    "otomatik odeme talimati vererek 15 tl world puanda kazandim "

bu hangi kampanya hocam? otomatik ödeme talimatı benim bildigim talimat başı 10 tl puan veriyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ugrasacak bir durum yok aslinda, kurallar net. Yillardir bankalarin isleyiside belli. Provizyonda kalma veya sonraki gune atilma genelde olan seyler. Dikkat edin, bu kadar basit. Her sene bankalarin calisma kosullari degismiyorki.

suana kadar ilk ay 50 tl iade aldim, play karti kullanmadigim halde otomatik odeme talimati vererek 15 tl world puanda kazandim :) kampanya kapsaminda 4 ay boyunca 50 lira alacagim %99 200 tl + 15tl world puan + 40 tl (otomatik odemeler icin verilen puan) = 255 tl
    Varsa daha guzel bi sistem gecelim kullanalim :) suana kadar hic bir sikinti yasamadim, tesekkurler Nuvo

Provizyonda kalsın ona birşey demiyoruz, alışveriş tarih ve saatleri belli.Gerisi bankanın bileceği iş

Daha önce cumartesi günü yaptığım üye işyeri alışverişimi valörü cuma,işlem tarihini pazartesiye yansıttılar.Böyle durum da var.Bir diğeri salı gündüz saatleri yaptığım bir alışverişimi salı valör,çarşamba işlem tarihi yazmışlar.

• Fatura ödemesi dışında kredi kartı otomatik ödeme talimatı, @çaylaq
    http://www.nuvo.com.tr/kampanyalar/nuvo-kampanyalari/kampanya-detay/nuvoda-play-cardli-ogrenci-kazaniyor.aspx

Müşteri hizmetleri işlem tarihi esas alınırsa demişse öyledir. Benim 1 ay önce sorduğumda ise, hesap hareketleri kısmınızda yazan tarih geçerli olur dendi ( belki ikiside aynı kapıya çıkıyordur her koşulda.) @MylifeisPC

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: Dedefon

quote:

Ugrasacak bir durum yok aslinda, kurallar net. Yillardir bankalarin isleyisi de belli. Provizyonda kalma veya sonraki gune atilma genelde olan seyler...

Provizyon'da kalma her bankada yıllardır var, hatta kart visaysa (Garanti/Halk) artık provizyonda bile göstermeyebiliyor da, işlem tarhini ertesi güne atma YKB'ye özel sanki hocam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 2 Temmuz 2014; 12:58:29 >

• Arkadaşlar tekrar MH ye sordum.Muhaseleşme tarihi(işlem tarihi) dikkate alınıyormuş.Yapılan alışverişlerin işlem tarihlerini kontrol edin bence.Herşey ykb nin keyfi muhasebeleşme tarihine bağlı.Alışverişin ne zaman yapıldığı bunları hiç ilgilendirmiyor.Kampanya şartlarında 30 hazirana kadar yapılan diyor alışveriş diyor ama 30 hazirana falan bırakmayın.2 hafta önce diğer kartla yaptıgım alışverişin işlem tarihini de 3 gün sonraya yazdılar.bu da kampanyanın tuzu biberi olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 2 Temmuz 2014; 13:25:16 >
  • 4+1 için fatura ödeme geçiyormuydu internet şubeden.
  • paypala ekleyebilen oldu mu daha önce acaba ?
  • ben 30 unda migrosta harcadım işlem tarihi de 30u

• 4Gün arka arkaya yaptım hepsi 30görünüyor

• AC@DC kullanıcısına yanıt
    Az önce MH ile görüştüm aynı tarihte yapmışsınız dediler. İtiraz edince yöneticiye danışma yoluna gittiler ve ATM Pos Hareketleri bölümünde doğru tarihlerin göründüğü teyidini aldım. Bir kampanya yapacaklar insanın burnundan getiriyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wurtz

Az önce MH ile görüştüm aynı tarihte yapmışsınız dediler. İtiraz edince yöneticiye danışma yoluna gittiler ve ATM Pos Hareketleri bölümünde doğru tarihlerin göründüğü teyidini aldım. Bir kampanya yapacaklar insanın burnundan getiriyorlar.

itiraz sonuc verdi mi yani ? 30 haziranda yapmış oldugum 4 alışverişin 2 sini 1 temmuz olarak yazmışlar dolayısıyla kampanyadan iade alamayacagımı söyledi MH.
  • Elinizde fiş olup olmadığını soruyorlar. Varsa talebinize karşılık verirler.
  • benimde 21 hazirand ayptıgım alışverişi 23 hazirana yazmışlar 23 haziranda başka bi işlem daha yapmıştım 2 gün ara verdim demiştim ama 23 haziranda 2 sefer yapılmış görünüyor

böylelikle banka kampanya dışı etmiş ayarı vermiş pinti banka

zaten bu ykb den düzgün birşey beklenmezdi enpara gibi hiçbir banka olamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

benimde 21 hazirand ayptıgım alışverişi 23 hazirana yazmışlar 23 haziranda başka bi işlem daha yapmıştım 2 gün ara verdim demiştim ama 23 haziranda 2 sefer yapılmış görünüyor

böylelikle banka kampanya dışı etmiş ayarı vermiş pinti banka

zaten bu ykb den düzgün birşey beklenmezdi enpara gibi hiçbir banka olamaz

Öyle dahi olsa aynı işyeri değilse sıkıntı yok, zira aynı gün farklı 4 işyeri yapsan tamamdır

• Bende de islem ertesi gune yansimis. Bankadan net bi cevap alan var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: darking_FB

4+1 için fatura ödeme geçiyormuydu internet şubeden.

fatura ayrı alışveriş ayrı geçmez tabiki
  • BU AY İADE YATIRMAZLARSA HESABI KAPATIRIM BÖYLE SAÇMALIK OLABİLİR Mİ HEPSİNİ TEK GÜNE TOPLAMIŞLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

3 alana 1 hediye olunca, anapara 3, hediye kısmı 1, böylece 4/3 yani %33 olabilir diye de düşünenler var ,ben de hakkaten ya diyip biraz o tarafa kaydım aslında

3 alana 1 hediye olunca o hediyeyi harcayınca 4 harcamaya 1 bedava olur işte.

Hem ne gerek var orana, 200 lira cebinden çıkıyor, 50 lira geri geliyor. 4 çıkıyor bir giriyor.. 100 çıkıyor 25 giriyor.. 100de 25i geri geliyor.

Yok yani %33 diye bir oran.

Burada %25 olan oranı daha da aşağı çekmek banka tarafından şöyle mümkün olabilir, sen harcama yaparsın markette 56 lira tutar, internetten bir şey alırsın 73 lira tutar.. Örnek veriyorum toplamda 4 alışverişin 257 lira tutar sen yine 50 lira alırsın o zaman yaklaşık %19 civarı bir indirim almış olursun.

Bu indirimlerden dolayı, puanlardan dolayı babam 5*100'ü tamamlayacağım diye (5 kere 100 lira harcamaya 50 lira puan kampanyaları - 3 kere 75 lira akaryakıta 50 lira bedava vb.) zamanında 60-70 lira tutacak market alışverişlerini çokça 100'e tamamlamaya çalışıp 100 lirayı bile aşmıştır. Haa sorsan hepsi ihtiyaçtır, evet ihtiyaç, hiçbirini çöpe atmadık kullandık ama kullanmasak da olurdu belki. Bu kampanyaların tümü tüketime yönelik. Nuvom var ama 200 liralık alışverişim olmayacağı için kampanyadan yararlanamadım. (Enpara'nın %20 iadesinden 2 ay yararlanmıştım, 100+100=200 lira iade)

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.