Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (235. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.935
Cevap
253
Favori
692.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: leonidas26

ben öğlen telefon ettim. puan ne zaman yatacak diye. kayıt oluşturdular. şimdi baktım yatmış. artık aramakla alakası var mı yok mu bilmiyorum. herkesin yatmış zaten

sayende herkes nasiplenmiş şaka biyana yatmış şükür tşk
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Orijinalden alıntı: sodavisne

Kasım ayının otomatik ödemesini ne zaman iptal edebiliyoruz bilen var mı?

Hocam Ocak sonuna kadardı diye hatırlıyorum.

Kampanyaya bireysel KREDİ kartından verilecek HGS talimatları da dahildir. Kampanya boyunca verilen her talimat için 1 Kasım – 31 Aralık 2014 tarihleri arası en az 1 kez ödeme yapılmış ve 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli olması gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahaak

quote:

Orijinalden alıntı: 06alp06

Nuvo TLcard'ını hala kullanmadın mı? Nuvo TL Card ile 31 Mart'a kadar e-ticaret cafe restoran ve eglence harcamalarının 4'te 1'i, 50 TL'ye kadar iade!

kurye sağolsun. son ay kimliği yanlış çekmişti. açılmamıştı. öyle 50 kazanabilirdim. böyle ise, eğer her ay veriyorsa 150 eder. müşteri hizmetlerine sormalıyım.

Bu kampanya size özel mi?

Bu kampanyayi kendi sitesinde göremedim

• yclctn77 Y kullanıcısına yanıt
    İhtiyac var evet denerim hocam tesekkur ederim :)

• labidu kullanıcısına yanıt
    Hangi adimlari izlediniz yardimci olur musunuz

• quote:

Nuvo TLcard'ını hala kullanmadın mı? Nuvo TL Card ile 31 Mart'a kadar e-ticaret cafe restoran ve eglence harcamalarının 4'te 1'i, 50 TL'ye kadar iade!

kurye sağolsun. son ay kimliği yanlış çekmişti. açılmamıştı. öyle 50 kazanabilirdim. böyle ise, eğer her ay veriyorsa 150 eder. müşteri hizmetlerine sormalıyım.

bu kampanya daha önce arkadaşların haber verdikleri kampanya. anlamadım kişiye mi özelmiş? sadece kartını kullanmayanlara özel mi? genel bir kampanya ise nuvo'nun sitesinde neden yok acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

bu kampanya daha önce arkadaşların haber verdikleri kampanya. anlamadım kişiye mi özelmiş? sadece kartını kullanmayanlara özel mi? genel bir kampanya ise nuvo'nun sitesinde neden yok acaba?

tam emin değilim ama hatırladıgım kadarıyla nuvo ve play kartı olanlara özel bir kampanya idi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ankizmir

quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

tam emin değilim ama hatırladıgım kadarıyla nuvo ve play kartı olanlara özel bir kampanya idi.

bende iki karttan da var, böyle bir mesaj gelmedi. ayrıca 31 mart'a kadar demiş.. anlaşılan kişiye özel, kartını daha önce kullanmayanlar için

• Beyler Gunaydin,

Puanlar yatmis, ama eksik yatmisssss

Benim yapi kredide sadece nuvo kartim var ve bana 57tl gibi birsey yatmis.(tabi nuvoya)
    Arkadasimin hem nuvo hem play cardi var, ona da 90tl yatmis gozukuyor ama play kartina.

Ikimizde 11x100TL tam yaptik, simdi ugras dur
    Yapacagin is bukadar YB
  • eranyumm kullanıcısına yanıt
    kişiye özelmiş hocam nuvo üyeliği aktif olup da kartını hiç kullanmamış kişilere geliyor.
  • Duzeltme bilgisi beyler, hizlidan baktigimda 60tl gozuken puan'im aslinda90tl imis.

Haftasonu yapilan bir islem, provizyonda kalip pazartesiye kaldigi icin ve pazartesi yaptigim alisverisle cakistigi icin boyle yatmis.
    Ben hangi yaptigimi tuttugum icin, musteri hizmetlerine gun gun soyledim, ayni zamanda internet bankaciligindan da kontrol ettim ayni anda.
    Islemlerin detayinda valor tarihi var. MH'ne duzeltme icin talep actim.

Nuvo hattindan yardim etmiyorlar, 4440555 den ulasmak lazim, sesli yanit var, 'Bankacilik Islelemleri' diyip MH'ne direk ulasbilirsiniz.

Bundan sonra YKB ile kampanyalari Haftasonu yapmmamaya dikkat etmek lazim, tabi eger yapacaksak
  • Hizlial dan puani goremiyorum. Baska yontemi olan varmi?

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    Sağolun Hocam. Allah sabır versin !
  • üye olduk bakalım limit 4.000 dedim kurye yola çıktı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnyvz

Hizlial dan puani goremiyorum. Baska yontemi olan varmi?

hocam, ya bankamatikten ya da MH den ogrenebilirsin. Hizlial zaten guvenilir degil !
  • serdalkul S kullanıcısına yanıt
    Nıvonun limiti de mi oluyor ? Zaten banka kartı. Yoksa ben mi yanlış biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: omer14

1 kartta gıda dahil 110 tl var

1 kartta ise 100 tl var

100 yerine 90 yatırmışlar

Gida icin nuvo dahilmiydi?
    Gida da nuvo haric diye hatirliyorum

• talep edilen limit diye soru vardı..
  • leonidas26 kullanıcısına yanıt
    3kart bir arada sanırım kredi kartı banka kartı nuvo yazıyordu üye olurken altdada talep edilen limit yazıyorduı
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarbaz71

quote:

Orijinalden alıntı: omer14

1 kartta gıda dahil 110 tl var

1 kartta ise 100 tl var

100 yerine 90 yatırmışlar

Gida icin nuvo dahilmiydi?
    Gida da nuvo haric diye hatirliyorum

9 nuvo
    2 tlcard ile katılmıştım

onun toplamını veriyorum
  • 
Sayfa: önceki 233234235236237
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.