Şimdi Ara

YapıKredi NUVO (Şubesiz Bankacılık) 25 tl puan Mart ayı için yeniden (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.936
Cevap
253
Favori
692.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşlar Nuvoya üye olursak YKB internet bankacılığı gidecek anladığım kadarıyla.

Peki kredi kartım var ona normal internet şubesinden kart bilgileriyle giriş yapılıyor mu?

Teşekkürler.

beni aradılar ykb sosyal medya dan normal yapı kredi hesabınızı nuvoda gorebilirsiniz dedi.
  • Otomatik fatura ödeme puanları yatan oldu mu haziran ayında talimatı verdik tıkır tıkır oto ödendi ama puanlar hala yüklenmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogunahmet

quote:

Orijinalden alıntı: rodistanbul

quote:

quote:

quote:

arkadaslar otomatik ödeme talimati vermiştim nuvo dan play kartıma 15 tl puan için hala ödenmemiş son ödeme tarihi 4 ağustos niye ödenmiyodur sizce?

son ödeme 4 agu, niye ödenmedi mi dye soruyon, ben mi yanlış anladım?

aynen doğru anladınız .

bence ayın 4 ünü beklemek gerekirdi :)

valla bilmiyorum güvenemedim bkm ile alışveriş yapıyorum olmuyor , biletix kodu göndericez dediler kod göndermediler günü geçer diye tereddüt ettim acıkcası.

Tereddüt etmekte haklısınız, keza benim 4 talimatımdan 1 tanesi ödenmedi, kampanya puanımı yatıramazsanız kavga çıkarırım dedim, o zaman gelsin görüşürüz dediler, Beklemedeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kazanılan puanları internette harcayabileyen var mı? Site?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

arkadaslar otomatik ödeme talimati vermiştim nuvo dan play kartıma 15 tl puan için hala ödenmemiş son ödeme tarihi 4 ağustos niye ödenmiyodur sizce?

son ödeme 4 agu, niye ödenmedi mi dye soruyon, ben mi yanlış anladım?

aynen doğru anladınız .

Son ödeme tarihi ayın 4'ü bugün ayın 2'si ve ödenmedi diyorsun. :)
    Genelde son gün akşam çekerler.
  • ben 2 tane vermiştim 20 tl geldi bayram öncesi harcadın bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55_42

ben 2 tane vermiştim 20 tl geldi bayram öncesi harcadın bile

Hangi mağazada kullandınız acaba?Nuvo puan kullanımında sıkıntı olduğunu okumuştum.Herhangi bir sıkıntı yaşadınız mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Benim Play Öğrenci Kartım var. Nuvo'ya başvurursam bunlar birbirine entegre olur mu? İnternet bankacılığına girdiğimde kredi kartıma bakarken aynı menüden nuvo banka kartımdaki işlemleri de yapabilir miyim yoksa ayrı bir hesap mı olmak zorunda?

Ben de play kart kullanıyorum. nuvo ya geçtim. telefonla başvurduğumda öğrenci olduğumu söyledim, kurye geldiğinde öğrenci kimliğini gösteriyorsunuz.

Nuvo'ya geçtikten sonra tüm yapı kredi internet bankacılığı tek sitede toplanıyor. kredi kartı için ayrı, normal hesap için ayrı giriş yapmıyorsunuz.
    Yani play kartınızın tüm işlemlerini de nuvo üzerinden yapıyorsunuz.

Hatta internet bankacılığı işlemlerini nuvo üzerinden yapmazsanız üyeliğiniz iptal ediliyor.

• 1,5 ay geçti hala aktifleştiremediler Nuvo yu.
    Kurye geliyor, gidiyor resim cekiyor v.s..

• quote:

Orijinalden alıntı: seko_88

quote:

Orijinalden alıntı: der ve gider

Benim Play Öğrenci Kartım var. Nuvo'ya başvurursam bunlar birbirine entegre olur mu? İnternet bankacılığına girdiğimde kredi kartıma bakarken aynı menüden nuvo banka kartımdaki işlemleri de yapabilir miyim yoksa ayrı bir hesap mı olmak zorunda?

Ben de play kart kullanıyorum. nuvo ya geçtim. telefonla başvurduğumda öğrenci olduğumu söyledim, kurye geldiğinde öğrenci kimliğini gösteriyorsunuz.

Nuvo'ya geçtikten sonra tüm yapı kredi internet bankacılığı tek sitede toplanıyor. kredi kartı için ayrı, normal hesap için ayrı giriş yapmıyorsunuz.
    Yani play kartınızın tüm işlemlerini de nuvo üzerinden yapıyorsunuz.

Hatta internet bankacılığı işlemlerini nuvo üzerinden yapmazsanız üyeliğiniz iptal ediliyor.

Çok teşekkür ederim. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• sword88 S kullanıcısına yanıt
    arow ayakkabı alımında puan olduğunu söyledim sorgulayıp ödeme yaptı...
  • Ağustos iadeleri ne zaman yatıcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: nayir

Ağustos iadeleri ne zaman yatıcak

Her ay değişmekle beraber 20 sine kadar yyolu var

• Temmuz sondu değil mi bu ay kampanya devam etmiyor
  • “4 Alışverişten 1’i Bedava” kampanyası Nuvo müşterilerine özel olup, 5 Mayıs - 31 Ağustos tarihleri arasında Nuvo TLcard ile yapılan internet üzerinden alışverişler dahil tüm alışverişlerde geçerlidir.
  • polyo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Tüh dün 130tl lik alışveriş yapmıştım aklımda temmuz son diye kalmıştı demek ki değilmiş :(
  • alışverişlere bu ay da devam :)
  • Ben ayni gun 300 tllik alisveris yaptim karttan. Mecburiyeyten ama bakaljm nolcak.

• Az önce hızlı alda puan sorgulama yaptım sadece 0,85 tl görünüyor. paun sorgulama yapıldığına göre alışverişte yapılır gibi.
  • Garanti bankasının artistliğine daha fazla dayanamayıp ya enpara yada nuvo hesabı açıcam ikisi arasında pek fark yok gibi sizin tavsiyeleriniz nelerdir.
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.