Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (760. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eeeonure

Güzelmiş saatler hocam sizin kullandığınız saat hangisi? Birde japan movt yazıyor doğrumudur dersiniz ;)

http://www.aliexpress.com/item/Orkina-Fashion-Male-Clock-Mens-Relojes-Black-Genuine-Leather-Strap-Single-Clock-Army-Watch-Sport-Quartz/1694865068.html

benim kullandığım bu. Kordonu da, kadranı da kaliteli. O yüzden şu an Orkina modellerine sarmış durumdayım :) Ben alırken indirim vardı 18,69$'a aldım.

• PLU kullanıcısına yanıt
    Benim hiç gelmeyen takipsiz kargom olmadı. İnşallah sizinki de gelir.
  • Hocam bir soru daha sormak istiyorum adresi ingilizce olarak mı yazayım(cadde sokak felan) yoksa türkçe mi 1. sayfaya baktım ancak bununla ilgili bir şey göremedim? Örnek verme imkanınız var mıdır?
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Bedavaya mı arıyon hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Khonsu K kullanıcısına yanıt
    Türkçe yazacan. Onlar direk türkiye ptt ye yolluyor zaten. Türkiye ici ptt bakıyor artık..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

http://s.click.aliexpress.com/klk/m6rINBze

Aynısının daha ucuzunu bulan var mı?

Hocam sen çok mu çakmak fişi alıyorsun bana mı öyle geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: old_hand

quote:

Orijinalden alıntı: MegaLived

Arkadaşlar 45$ ayakkabı alacağım aliexpressten. Gümrükte takılma riski var mı? Acil cevap bekliyorum. Teşekkürler..

Büyük ihtimal bir sorun yaşamazsınız hocam.

Teşekkür ederim arkadaşlar, aldım hayırlısı artık :)
  • bir ara bonsai limon agaci alanlar vardi, ben de aldim onlarla beraber.

geldi dun eve.

simdi topragini filan nasil yapiyoruz? nasil ekip-suluyoruz? ne zaman ekiyoruz ?
  • Dear EnderGelişenOsasunaAtağı

Apologize for late response and the trouble we have caused.
    Your order has been delivered via China Post, you can find your parcel image in below attachment:

Since the time for you to receive the order will be over, we can extend time for you.
    Please do not worry! Most of our clients can receive the order in in 50 days (Russia and South America need more time), and we can promise to full refund or resend to you if you can't get your goods in normal time, Could you please cancel your dispute application?
    Thanks for your understanding and support!
    Best regards!
    Lily

tam olarak özetleyebilecek var mı? 30 Gün oldu siparişi geçeli ürün gelmedi fake takip numarasi da vardı dispute açtım bunu göndermiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnderGelişenOsasunaAtağı -- 13 Eylül 2014; 19:07:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fimi kullanıcısına yanıt
    Hayır değil
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Sizin aldığınız ne peki tam olarak
  • Hayır neden öyle geldi ki O kuponla olanı almayacağım satıcı indirim yapmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 13 Eylül 2014; 19:11:51 >
  • fimi kullanıcısına yanıt
    O linkteki gibi Belkin logolu araba şarj cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

Dear EnderGelişenOsasunaAtağı

Apologize for late response and the trouble we have caused.
    Your order has been delivered via China Post, you can find your parcel image in below attachment:

Since the time for you to receive the order will be over, we can extend time for you.
    Please do not worry! Most of our clients can receive the order in in 50 days (Russia and South America need more time), and we can promise to full refund or resend to you if you can't get your goods in normal time, Could you please cancel your dispute application?
    Thanks for your understanding and support!
    Best regards!
    Lily

tam olarak özetleyebilecek var mı? 30 Gün oldu siparişi geçeli ürün gelmedi fake takip numarasi da vardı dispute açtım bunu göndermiş

Sevgili gardaşım ender gelişen osasuna atağı,

Gecikme için özür dilerik
    Senin sipariş vardıya o çin ptt'sinde, ama gelde bulaki

Kardeşimiz sen merak etmeyesin ulaşma süresi 50 günüde bulabiliyor. Gelmezse ürün hepsini geri ödeyeceğime ant içerim.

Sen disputeyi iptal etsende helalleşsek ?
    Teşekkürlerimi sunar anlayışınıza sığınırım.
    En iyi dileklerim seninle
    Ben lily

• Saat başı kontrol etmek gerekiyor konuyu artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Dispute yi sakın kapatmayın
  • EnderGelişenOsasunaAtağı kullanıcısına yanıt
    Ürünü kargoya verdim ve paket fotoğrafını aşağıda görebilirsin. Ürünün eline geçme süresi bitmek üzere ama bu süreyi uzatabiliriz. Endişe etmenize gerek yok bir çok müşterimiz 50 gün içerisinde alıyor kargosunu. Eğer bu süre içinde de alamazsanız paranın tamamını iade edeceğimize ya da tekrardan göndereceğimize söz veriyoruz. Lütfen dispute'u iptal ediniz. Teşekkürler.

Demiş hocam fakat 50 gün bekleme fikri size ne kadar mantıklı gelir bilemem ama ben olsam kabul etmem. Para iadesi isteme hakkınız var belirtilen sürece gelmediği için. Ürün de elinize ulaşır zaten kargolanmış olduğu için. Satıcıya yazık derseniz da kısmi para iadesi isteyebilirsiniz veya süre uzatmasını kabul ederek 20-30 gün daha beklemeyi kabul edersiniz

• 
Sayfa: önceki 758759760761762
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.