Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.403
Favori
2.578.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bunların çoğu sahte. Bir ara bir furya vardı 6.2$ a sattı satıcının biri. Epey bir alan olmuştu. Ürün geldi, sesi boğuk kalitesiz birşey çıktı. Dispute açtım 4.5$ doları geri istedim satıcı onayladı. Ederi en fazla 1.5$ sahtelerinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veziroglu

Hocam bunların çoğu sahte. Bir ara bir furya vardı 6.2$ a sattı satıcının biri. Epey bir alan olmuştu. Ürün geldi, sesi boğuk kalitesiz birşey çıktı. Dispute açtım 4.5$ doları geri istedim satıcı onayladı. Ederi en fazla 1.5$ sahtelerinin.

Bende öyle düşünüyorum zaten hocam. Zaten alacak arkadaşlarda pek fazla ümit beklemiyorlardır.
  • old_hand kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam iyi günler:)
  • Arkadaşlar bu konuyla alakası yok ama en çok ürün alan siz olduğunuz için bu konuda bilginiz vardır diye düşünüyorum.

Bu 19 Ağustos büyük indiriminden bir çanta almıştım, 3-5 gün sonra satıcı takip numarasını girdi ancak odur budur hiç bir bilgi çıkmıyor. China post ile göndermiş. Şimdi dispute açacağım ama aklıma söyle birşey geliyor. Oldu da ben dispute açtım ve kargo bilgisi gelmeye başladı. Adam haklı duruma geçti ve dispute kapandı. Bu durumda ürün geldiğinde sorun olursa yeniden dispute açabiliyordu muyum? Yoksa ilk dispute satıcı leyhine sonuçlandığı için para satıcıya aktarılır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benimde ertesi gün takip numarası girdiler ama 10 gün sonra sorgulandığında çıktı ilk defa. Tavsiyem beklemeniz. Cunki böyle sorunlar çok oluyor. Hic takip kodu olmayan ürünler bile geliyor. 25-30 gün içinde gelmese dispute acarsiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

quote:

Orijinalden alıntı: y.e.c.

quote:

Orijinalden alıntı: marcusxxx

Fotoğrafta büyük olan yani sağdaki AR1451. Soldaki yani küçük olan AR1452.

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

Ayrıca AR1452 nin vidyosunu izlemeniz iyi olur. Satın almadan önce kolunuzda nasıl duracağını görmüş olursunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=IoWfdsEUUXE

Şimdi satıcıya attıgım mesaja karsılık gelen cvp ise su sekılde..

Liang Teng
    16:37 Sep 10,2014

AR1451
    Dial: about 4.3cm
    Thickness: about 0.9cm
    Strap: about 23cm

AR1452
    Dial: about 3.9cm
    Thickness: about 0.9cm
    Strap: about 23cm
    Look the same

Yanı AR1451 4.3 santim iken AR1452 3.9 santim kasa çapı görünüyor. Üff iice kararsız kaldım iimi.. başka bi arkadasda AR1451 4.7cm, AR1452 4.3cm olarak söylemişti. Hangisi doğru hangisi yanlış :)

bu videodaki ne güzel bir saattir arkadaş...yalnız 6 ay sonra bozulur mu saat yada göstergeleri acaba?
    birde neden aynı saatin iki modeli yapılmış anlamadım büyük küçük kadran olarak...
    seramik üstü siyah boyaylamı kaplı rengi atarmı acaba..uzun süredir kullanan kimse varmı bu saati..

aynı şeyleri bende düşünüyorum renk atmasını felan.. ayrıca kordon kısmının seramik olmayan orta kısımları sanırım silikon ve cizilmeler sonucunda ne hale gelir çizikler beyaz mı olur güvenemiyorum. Bu arada AR2453 modeline bakıyorum bu modelde komple çelik kasa.. ikiisi arasında kaldım şi,mdilik.. Bozulma olayınada gelince dikkatli kullanmak gerekir darbe yada su almadıkca inşallah bişi olmaz..
  • Wish liste ekleyin dizileri artık yatakta izlicem gibi :D

http://s.click.aliexpress.com/klk/QJJF7nMb
  • Section8 kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Section8

Wish liste ekleyin dizileri artık yatakta izlicem gibi :D

http://s.click.aliexpress.com/klk/QJJF7nMb

http://s.click.aliexpress.com/klk/Ff6BJJBf

Buda alternatif olabilir hocam, ücretsiz kargolu.
  • Gelinliklerde güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: i87

ilginç olmuş gerçekten. acaba ilçe ismi benzerliği falan mı var?
    hadi ilçe ismi benzese neyse de sizin adınızı da benzetmiş olması lazım...

Hayır hocam ya mümkün değil, biri istanbul biri eskişehir ya şaka gibi.. şöyle gözüküyo,

2014-09-11 15:46, Aynı Konutta Yakınına/Hizmetçisine Teslim(Delivered to the relative/housekeeper at the same house) 1 - ESKİŞEHİR ESKİŞEHİR POSTA DAĞ. MRK.

PTT'ye mail falan mı atsam acaba?
  • Anahtarlığın kralı var bende

2 senedir kullanıyorum, Türkiyede hiç kimsede yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -gg- -- 12 Eylül 2014; 10:00:39 >
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Fake takip numarası olmasın?

• Sizin kıza lazım olur

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    Neredeyse 25 gün oldu zaten. Ama bekleyelim bakalım biraz daha. İkinci kez dispute açamıyoruz değil mi?

• atomcu kullanıcısına yanıt
    Satıcı öyle bir şeyi haber verirdi diye düşünüyorum? Bende ondan dolayı mail atamadım gerçi dün tamda hazırlamıştım neler yazacağımı.. Ne yapsam acaba
  • Bende bunun ilkeli vardı

• PVH kullanıcısına yanıt
    Neler veya ne aldınız? Bence satıcıya söyleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ZemberekKuşu

bana gelmiştir hocam o :) sirf tracking number vermemek için fake number giriyorlar çünkü trackingli kargo biraz daha pahali bu çinliler tam bir şark kurnazi dikkat edin

:) hocam sana gelince bana gönder kargoyla :)))
    şaka bi yana ürün gelmezse DISPUTE sistemi var, fake tracking giriyorlar ama bir iki mesajlaşmadan sonra ya REFUND yapıyorlar ya da doğru trackingi giriyorlar sisteme ;)
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    http://www.ebay.com/itm/181503153258?var=480458417955&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

Ben aldım bundan hocam 1-2 gün içerisinde elime ulaşmış olacak :)
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.