Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (690. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.476
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İnşallah benim de o kadar olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiPeRVA

ben de sordum aynı cevabı aldım. hatta alanlarda var.. ptt gelip buradan kendiniz alabilirsiniz dedi.120 km uzakdan gelemez dedim o yüzden kargoyu alamıyoruz.siz bağlı olduğunuz ilden alabilirsiniz sanırım.

Hangi modeli almıştınız , bende aldım AR5889 modelini umarım sorunsuz çıkar.
  • http://s.click.aliexpress.com/klk/YrEFjy2e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atomcu -- 11 Eylül 2014; 14:45:08 >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    atomcu sizin aldığınız saatin bi incelemesini yapar mısınız?hatta mümkünse video olabilir?
  • i87 İ kullanıcısına yanıt
    Hangi saatin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Satıcıya de ben paramın tamamını iade istiyorum. Eğer kabul etmezse kötü feedback veririm diyin.

müşteri. yanlis siparis vermis. bunun uzerime sbir de dispute acmasibyüzsüzlük değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yani diyorsun ki çinde yapılan armaniyi git sırf orjinal diye 1000 küsür tl ye al

Elbise, ayakkabı yapan adam ne anlar saatten diyorum. Yazdığımdan o söz ettiğiniz sonuç çıkmıyor hocam.

Ürünün marka olması lazım. Alınan ürününde sadece o işle uğraşan bir markadan alınması lazım. Aksi taktirde kısa vadede memnun etse de uzun vadede ne yazık ki sonuç hüsran oluyor. Çünkü karşınızda bir muhattap yok. Ürüne onay verdikten 2 saat sonra ürün çalışmasa veya günde 1 saat geri kalmaya başlasa, hiç bir hak talep hakkınız kalmıyor.

Armani
    Diesel
    Tommy
    Lacoste
    DKNY
    Calvin Clein
    ...
    ...
    ...
    ve benzeri tüm markalar

şu moda markalarının orjinal saatleri bile çöp replikasını siz düşünün. Adı üzerinde moda markası adamlar sezonluk saat yapıyor. Çok zenginseniz ve harcanan paraya acımıyorsanız sıkıntı yok elbette

Saygılar

• O yüzden onay süresi son haftaya kadar kullanmak gerekiyor. O saatlerin orjinalinin neresi çöp anlamadım? AR2448 aldım 26 veya 27 Haziran dan beri sıkıntısız kullanıyorum.
    senin puan daha fazla olur bence. sen baya aktifsin konuda.

forumun saatçisinden aldığın saatin incelemesi..
  • celalcaner2 kullanıcısına yanıt
    quote:

ürün farkının geri ödeneceğini kesik parmaklı eldiven gönderileceğini söyledi

Diyor
  • i87 İ kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum inşallah

Uygun zamanımda yaparım
  • http://s.click.aliexpress.com/klk/nIn6Jfia

En ucuzu bu gibi ama bu üründe hiç feedback yok.
  • Cannavaro1903 kullanıcısına yanıt
    Biraz önce gümrükten tanıdığım almaya gitmiş açıp bakmışlar ve Ankara emniyet Müdürlüğünden yazı istemişler altı üstü seramik bıçak yere atsanız kırılır. Tercih sizin..

• Benim sürekli hoparlor aldıgım bir satıcı var.
    Bunlar ondan aldıgım resimler. yaklasik 20 tane falan almışımdır.

http://kfdown.a.aliimg.com/kf/HTB1xoe_FVXXXXXlXXXXq6xXFXXXp.jpg

Genelde boyle geliyor. Resimdeki gibi kırmızı, sadece arkadaki lambalar şeffaf bir plastik arkadasinda oldugu icin tam olarak resimdeki yada orjinal beats teki gibi neon gibi duymuyor. Kotu degil ama :) Sesinden memnunun . Bende arkadaslara falan satıyorum
  • BiPeRVA kullanıcısına yanıt
    Bizim burada hiç kontrol etmiyorlar gibi geliyor bana
  • beratkacar kullanıcısına yanıt
    Hangi satıcı?
  • quote:

O yüzden onay süresi son haftaya kadar kullanmak gerekiyor. O saatlerin orjinalinin neresi çöp anlamadım? AR2448 aldım 26 veya 27 Haziran dan beri sıkıntısız kullanıyorum.

Şöyle bir link paylaşayım hocam, ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=12&t=6377#axzz3D0W6l5lP
    istanbuldan izmire gümrüklü gitmiş keşke kendi adıma gönderseydim bir şekilde hallederdim
  • Yazdıklarınızda haklı olabilirsiniz ancak verdiğiniz linkteki ürünle 100$ üzerinde, o fiyatlara yaklaşık ürünleri Türkiye'de bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RedKidx

Bende var şu anda bu fenerden tek kalem pille çalışıyor.. Göründüğünden küçük hayal kıtıklığı yaşamayın.. Ama gayet iyi ışıtıyor çok iş gördü benim şimdiden kömürlükte eketirik kesildiğinde,, ama dediğim gibi göründüğünden ufak

Saolun hocam kucuk oldugu sanirim zaten yaziyordu. Benim acimdan daha da iyi olur hatta :)
    Tekrar tesekkur ettim :)

• 
Sayfa: önceki 688689690691692
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.