Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.468
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben zippo tarzında çakmak alıcam şunun gibihttp://www.aliexpress.com/item/Dull-Polish-Windproof-Metal-Oil-Cigarette-lighter-Smoking-Fuel-Lighters-with-Free-Flintstone/1592817263.html

önerisi olan var mı aynı şekilde pipo'da olabilir ?
  • act02 kullanıcısına yanıt
    Kargo ücretsiz.
    O fiyata kargo dahil.
  • elektronik sigaralar için likit önerebilcek varmı acaba aliexpress te satışı yasak sanırım orada yok ebayde kargolar pahalı .. öneriniz varmı şimdiden teşekkürler
  • Remlak kullanıcısına yanıt
    bende böyle çıkıyor

Ucuz Kargo 10 -20 iş günü USD $ 9.18

toplam 19,16$
  • Üye olarak girince bende de çıktı. Gerçekten de pahalı oluyo.
  • TR ye bisiklet gelir mi. Gümrükte bununla ilgili bir bir sıkıntı olur mu?
    http://m.aliexpress.com/item/1900952767.html?tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail
    Ürün bitmiş ama güzel geldi bana bilen varsa konuyla ilgili birşey bilgilensirirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle süper konu takipdeyim

• Rengarenk Gül tohumu
    http://www.ebay.com/itm/171320658505?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
    Geçen günlerde 1 dolara sipariş geçmiştim şimdi fiyatı yükselmiş ancak 3.5 dolara göre iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle oda için güzel ışıklı mışıklı birşeyler bakınıyorum
  • Batterx One kullanıcısına yanıt
    Bende aldım bakalım:)
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Romoss powerbank nasil, Orijinal mi?
    Ya xiaomi ya da boyle uygun fiyatli nerden bulabilirim

• Arkadaşlar ben de alıcam bundan da, paypal ile ödeme diyorum paypal hesabımda 4 dolar var ancak kredi kartını seçiyor ödeme için.

Yani o 4 doları değil de kredi kartından almaya calısıyo ödemeyi :D 4 doları nasıl kullancam paypal hesabımdaki :/
  • Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Bakiyeni alisveriste kullanamazsin ya birine gonderirsin ya da banka hesabina cekersin bakiyeni. Odemelerde karttan ceker.

• Arkadaşlar konunun yabancısıyım kusura bakmayın bi sorum olacaktı. İnnial kart ile böyle yerlerden alışveriş yapabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

• yapabilirsin.

• marxx kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, aldım bakalım eğer gelirse yazarım buraya :D
    Eğer yeni üye olduysanız kestiği parayı geri bakiye olarak yüklüyor. O parayı gittigidiyor gibi alışveriş sitelerinde kullanabiliyorsunuz. Bana üye olduğumda öyle olmuştu gittigidiyorda kullanmıştım. Banka kartıma yatırdığım parayı kullanıyorum şimdi. Siz de eğer yeni üyeyseniz böyle olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batterx One -- 15 Haziran 2014; 14:25:58 >
  • Arkadaşlar curren marka saatleri tavsiye eder misiniz? İki model beğendim, 5-10 dolar arası değişiyor fiyatları. Bozuk veya sorunlu gelme ihtimali var midir? Almaya değer mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Batterx One

Rengarenk Gül tohumu
    http://www.ebay.com/itm/171320658505?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
    Geçen günlerde 1 dolara sipariş geçmiştim şimdi fiyatı yükselmiş ancak 3.5 dolara göre iyi.

Hocam tohum almak istiyorum ama dikkat etmemiz kurallar var mı bolca çim thumu ve çiçek tohumu tavsiye ettiğin var mı

gelir gelir sorun olacağını sanmam
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.