Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (614. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.229
Cevap
1.402
Favori
2.579.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dxtenmı alsam mı daha iyi aliexprestenmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ****

Radar cihazının özellikle Türklerin yorumlarına baktım

Türkiye'ye girişinde sıkıntı yok demek ki. Ama o cihazla yakalanırsan....

Evet o işte Ama biri dx den almıştı üzerinde radar bilmemne yazdığı için geri yollanmış

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • isoux kullanıcısına yanıt
    Bu usb data kablosunun mavi olanını aldınız sanırım. Bunun içinde led ışıklı olanlarına rastladınız mı? Denk gelirseniz link atabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felipe10

Hayırlı olsun simdiden

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bayan saatleri için satıcı önerisi olan var mı arkadaşlar ?
  • erol1521 kullanıcısına yanıt
    Link atarmısın dostum kulaklığın ?
  • 3 4 senedir cobra adlı radar cıhazının eskı bır modelını kullanıyorum radar bantları degıstıgı ıcın yenı model radar cihazlarını algılamıyor sımdıye kadarda hıcbır sorun olmadı

Bakalım bunuda almayı dusunuyorum gumrukte sıkıntı olmazsa
  • isoux kullanıcısına yanıt
    dx daha ucuza geliyor ve güvenilir de

• Yorum konusunda ben basit bir örnek vereyim. El fenerinde 2000lumen yazıyordu kaç metreye tekabül ettiğini saticiya sordum cevaplamadı en azından yorumlara kalitesi şu,Türkiye de ederi bu, 10uzerinden şu kadar eder yazabilirdi. 2 paragraf yapip biri İngilizce biri Türkçe olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: isoux

3 4 senedir cobra adlı radar cıhazının eskı bır modelını kullanıyorum radar bantları degıstıgı ıcın yenı model radar cihazlarını algılamıyor sımdıye kadarda hıcbır sorun olmadı

Bakalım bunuda almayı dusunuyorum gumrukte sıkıntı olmazsa

Gümrükte sıkıntı olacağını sanmıyorum. Deneyin olumlu görüşlerinizi yine paylaşın..

Ama bir çevirme sırasında aracınızda görülmesi, bulunması durumunu kast etmiştim ben, ona dikkat edin..

• Yorumları hem ingilizce hem türkçe yapalım. ben öyle yapıyorum
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    +1907

Aynen. Herkese faydalı olsun

• banggood dan alışveriş yapıcam tüm ürünler ücretsiz kargo dimi ? Birde mesela ebay gibi gelmeme sıkıntısı olur mu ? Bir başka sorum da bluetooth kulak üstü kulaklık almak istiyorum 65-70 dolar verebilirim (kulaklık banggood haricinden de alabilirim) öneriniz var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CharlieSelim -- 7 Eylül 2014; 22:22:38 >
  • Araç içinde telefonumu şarj etmek için bir şeyler ararken şu değişik ürüne rastladım. Belki daha önce gören olmuştur ama görmeyenler için link
  • old_hand kullanıcısına yanıt
    Şu usb hub'ların 3.0 olup ışıklı olanlarından var mı ki

Gerçi 3.0 alsak laptop üzerindeki çıkışlar hep 2.0, sıkıntı yaratıyor mu? İlla 2.0 kullanmamız gerekir çoğaltırken ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrnaa35

quote:

Orijinalden alıntı: internalinferno

bende dx'den powerbank siparişi verdim toplamda 48$ gibi bir ücret verim 1,5ay oldu hala gelmedi. Dün canlı destek ile görüştüm air cargo ürünü lityum pil içeriyor diye almamış. Ticket sayfasına yönledirdi oraya para iadesi istiyorum diye belirttim bakalım ne sonuç çıkacak.

hocam aynısı benim başıma geldi temmuz 30 da sipariş geömiştim ancak güvenliğe takılmış satıcıyla konuştum tekrar göndercekler powerbanktı benimkide 10400

Xiaominin benimkide 10400luk. Bakalım geri donuş yapmadılar henüz beklemedeyim. Yatırmıyoruz vs derlerse tekrar gondermelerini soyleyecem bende

• http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-1pcs-Lot-Hi-Speed-7-Port-USB-3-0-Hub-LED-Indicator-On/1871578241.html

Hocam ışıklı olan bir model göremedim ama linkteki ürünü buldum baya da kaiteli duruyor.

PC'deki USB portlarınız 2.0 olsa bile USB 3.0 Hub veya USB 3.0 arayüze sahip her türlü aygıtı bağlayabilirsiniz fakat USB 2.0'ın izin verdiği hız limitlerine kadar çıkabilirsiniz.

Bilgilerinize...

• quote:

Orijinalden alıntı: ****

Araç içinde telefonumu şarj etmek için bir şeyler ararken şu değişik ürüne rastladım. Belki daha önce gören olmuştur ama görmeyenler için link

Bu nasıl bişey hocam? Ben pek anlayamadım:)
    Bende araç tutucu bakıyorum ama bunu çözemediö

• Arabam ıcın MINI stepne almam gerek yurtdışından ozellikle alıexpress ten cok alisveris yaptım ama hic bu kadar buyuk bir sey siparis etmedim sorun olurmu

• 
Sayfa: önceki 612613614615616
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.