Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    rayban :P

en azından plastik kesiklerini düzgün yapaydılar hacı kesiyor, kulak gider mazallah... :D
  • galileoscr G kullanıcısına yanıt
    0.91$ a rayban ha

Ayrıca çocuklar için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onu biliyorum da 5 kişi 200 dolar ödemiş . 200/599 luk çek için mi 200 dolar ödediler enayi mi bu adamlar
  • Anladığım kadarı ile şöyle 200$lık çeki 100$a alıyorsun ve 599$lık alışverişte kullanabiliyorsun.
    yani 599 lık alışverişin 499a geliyor.

Aynı şekil 50$lık çeki 1$a alıp 199$lık alışverişte kullanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dartanyan -- 18 Ağustos 2014; 13:54:18 >
  • Çocuklar için bir şey yok ki arkadaşlar denedik olmadı... Kaliteli çocuk gözlüğü bulmak zor...
  • arkadaşlar buradan iphone 4 almayı düşünüyorum, ne diyorsunuz gümrükte sorun çıkar mı?
    http://www.aliexpress.com/item/Original-iPhone-4-iOS-4-Apple-A4-16G-Or-32GB-ROM-3-5-inches-5MP-Camera/1677902476.html
  • China Post Air Mail ile ne kadar sürede geliyor Ankara'ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat ÖZDAĞ

China Post Air Mail ile ne kadar sürede geliyor Ankara'ya?

15-30 gün ortalama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Ağustos 2014; 13:57:37 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 5 ağustosta verdiğim siparişler cumartesi günü gelmiş fakat kargocu telefonuma ulaşamaıdğı için bugun tekrar getirmiş yani yaklaşık 14 15 gün sürdü

şimdi gelelim ürünlere 3 ayrı siteden sipariş vermiştim 3 üde aynı gün geldi
    banggood.com dan xiaomi piston v1 kulaklık ve xiaomi miniwifi router almıştım ürünlerin ikiside orjinal görünüyor kulaklık kaliteli
    buyincoins ve focalpricesden de ufak ıvır zıvır almıştım 2 dolara aldığım ipad usb kablosu ve dokunmatik kalem dandik çıktı şarj bile etmiyor diğer ipad girişini usb miniye çevirici aparat iyi gibi

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kriptopanda -- 18 Ağustos 2014; 14:03:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Prens Andrey

arkadaşlar buradan iphone 4 almayı düşünüyorum, ne diyorsunuz gümrükte sorun çıkar mı?
    http://www.aliexpress.com/item/Original-iPhone-4-iOS-4-Apple-A4-16G-Or-32GB-ROM-3-5-inches-5MP-Camera/1677902476.html

gümrükte tabi sorun çıkar ürün gümrüge takılır ve ürünün satıcısına geri yollanır.Cep telefonu ve diğer yasaklı ürünleri getirmek yasak maalesef.

Çocuklarınızın gözünü tehlikeye bırakmayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar olayı yanlış anlamışsınız :) Kampanya yapmışlar akıllarınca işte bizim için pek işe yaramaz yurtdışında olsaydık evet yarayabilirdi. Şimdi belirli aralıklarla 50 dolarlık çeki 1 dolara 20 dolarlık çeki 10 dolara satışa sunuyorlar. Sınırlı sayıda tabikii. Ancak altlimit olduğundan dolayı bizim işimizi görmez. 50 dolarlıkta 200 dolar limit. 20 dolarlıkta ise 69 dolar limit var. Çöp :)
  • Merhaba beyler satıcıyla sorun yaşıyorum. Tutturdu yerel posta ofisinle görüş diye.
    Ben ptt ye gittiğimde kargomu nasıl öğrenebilirim takip no yok adamlara isim versem bulabilirler mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 dolara 30luk kupon kaptım neyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: Murat ÖZDAĞ

China Post Air Mail ile ne kadar sürede geliyor Ankara'ya?

15-30 gün ortalama

Teşekkürler..
  • Çocuk gözünde gözlük tutmuyor merak etmeyin bi fotoğraf çekeriz diye aldık 1 dk bilemedin 2 dk tutar gerisi oynayıp kırıyor zaten. (ufaklık 2 yaşında daha 5-6 olsa gidip alıcaz optikçiden)

10>20 ve 15>30 dolar çeklerden aldım yarın büyük gün çok alışverişimiz olacak. Oyundan büyük çekleri kapamışlar akıl edip ilk günlerde almamıştım.
    kardeş sen ürün sayfasındaki fotoğraflara bakmadan mı aldın? Zaten ürün sayfasında çöp olduğu gözüküyor. adamlar aynısını yollamış işte, ağlayıp sızlamana gerek yok.
  • semantik41 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar büyük beklentim yoktu zaten dispute bile açmadım, ne ağlıyorum ne de sızlanıyorum, gelen ürünü çektim ve ürün çöp dedim. Okuduğunuzdan nasıl böyle şeyler çıkarıyorsunuz anlamadım rayban diye dalga geçiyorum ciddiye alan var...

Forumun gözlükçüsünden saatçisinden başka az paylaşım var zaten insanın hevesi kaçıyor foruma birşey gönderirken.
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    İstemiyosan alma olsun bitsin kullandığın usluba dikkat et bide, soruldu nası diye fikrimi paylaştım, ayrıyetten bes para e etmez dediğin kulaklık 60 liralık kulaklardan daha rahat kullanıma sahip.

( konudışı) yıllar ilerledikçe küçük yaştakilerin internete erişimi kolaylaştığındanmıdır başka bişeydenmidir bilemem forumların kalitesi sürekli düşüyo, aynı sebepten insanın yardım edeside kaçıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Type of AliExpress Coupons (US$) Eligible Uses
    $50 A single transaction over US$199 at AliExpress Marketplace.
    $20 A single transaction over US$69 at AliExpress Marketplace.
    $30 A single transaction over US$99 at AliExpress Marketplace.
    $120 A single transaction over US$399 at AliExpress Marketplace.
    $200 A single transaction over US$599 at AliExpress Marketplace.
  • 
Sayfa: önceki 324325326327328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.