Şimdi Ara

+++++ Yurtdışı ücretsiz kargolu uygun fiyatlı ürün paylaşımı (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54.228
Cevap
1.402
Favori
2.579.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar yurtdışından rc araba alıcam ama korgo ve gümrük ne kadar öderim merak ediyorum yardımcı olurmusunuz?

alıcağım ürün bu http://www.nitrorcx.com/51c806-driftstar-lightblue-24ghz.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEKA_CRAZY

merhaba arkadaşlar yurtdışından rc araba alıcam ama korgo ve gümrük ne kadar öderim merak ediyorum yardımcı olurmusunuz?

Saticya soyle paketin tutari dusuk yazsin 50 $ civari yazdimi hic bir sikinti olmada en gec bir aya sana ulasir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: madenci274

quote:

Orijinalden alıntı: MEKA_CRAZY

merhaba arkadaşlar yurtdışından rc araba alıcam ama korgo ve gümrük ne kadar öderim merak ediyorum yardımcı olurmusunuz?

Saticya soyle paketin tutari dusuk yazsin 50 $ civari yazdimi hic bir sikinti olmada en gec bir aya sana ulasir

büyük bir firma bu satıcı ama kafama takılan vergi ödermiyim 99 dolara

• Benim bildigim 70 $ ustune %20 vergi uygulaniyor..buda su demek senin araba 120 $ mal olur

• madenci274 kullanıcısına yanıt
    75€ değil mi o?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • atomcu kullanıcısına yanıt
    Usta herkes birsey diyor bak sende euro dedin bende dolar biliyorum..aliexten siparis yapmadan once bana $ demislerdi ona gore hareket etmistim

• ince bilekler için saat önerebilecek varmı acaba.Forumda armani saat alanlar olmuştu acaba uygun olurmu.
  • Benim kargolarda bi çıkamadı çinden ya (:

daha 4 kargo daha var yeni kargolandı onlarda hangisini takip ediyim

ne önerirsiniz birde şu gözlüklerin linkini atarsanız çok sevinirim

• Sınır 75 euro

• metabisülfit kullanıcısına yanıt
    düşük fiyatlı ürünlerde tracking vermezler..Sorun etme.Benim icin biryonden daha iyi oluyor.Tracking olunca imza karşılığı veriyor ptt görevlisi.Yoksa merkeze gidip senin alman lazım evde olmazsan filanç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

düşük fiyatlı ürünlerde tracking vermezler..Sorun etme.Benim icin biryonden daha iyi oluyor.Tracking olunca imza karşılığı veriyor ptt görevlisi.Yoksa merkeze gidip senin alman lazım evde olmazsan filanç.

çok sağolun hocam satici eğer takip no istiyorsan 5$ daha vermem gerek diyince bende vermesi gereken biseyi parayla satiyomus gibi sandim

• mercan dede kullanıcısına yanıt
    Bu wedo nedir hocam? Ayri bir kargo firmasi mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

quote:

çok sağolun hocam satici eğer takip no istiyorsan 5$ daha vermem gerek diyince bende vermesi gereken biseyi parayla satiyomus gibi sandim

Vermesi gereken bir şeyi parayla satıyor zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: metabisülfit

quote:

Vermesi gereken bir şeyi parayla satıyor zaten :)

hadi ya

• Wayfarer gozlugum geldi 2132 siparis etmistim. İsportadakinden tek farki bol aksesuarla gelmesi. Onun haricinde kesinlikle almaya gerek yok. İscilik ve malzeme berbat. Yanlardaki kabartma rayban logosu defolu zaten. Alanlar fakat kargosu gelmeyenler bence teslim almayin geri donsun paranizi geri alin derim. Orjinal wayfarerim da var, kesinlikle basarisiz bir kopya. Uygun oldugumda foto eklerim.

• Hocam Xiaomi Piston 2'den bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla, tek kelimeyle mükemmel. Aliexpress'de sahte ürün satan çok, o nedenle ibuygou ya da xiaomiword'ü öneririm, onlar da takipli kargodan 8-10 dolar alıyor, toplamda 70 civarına geliyor.

100 tl altı fiyata bundan daha iyi kulaklık bulmak çok zor. Türkiye'de ise imkansız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sefa

Bu wedo nedir hocam? Ayri bir kargo firmasi mi?

sanırım öyle bende ilk defa duydum 2 kargo gelicek bu şirketle
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Wayfarer gozlugum geldi 2132 siparis etmistim. İsportadakinden tek farki bol aksesuarla gelmesi. Onun haricinde kesinlikle almaya gerek yok. İscilik ve malzeme berbat. Yanlardaki kabartma rayban logosu defolu zaten. Alanlar fakat kargosu gelmeyenler bence teslim almayin geri donsun paranizi geri alin derim. Orjinal wayfarerim da var, kesinlikle basarisiz bir kopya. Uygun oldugumda foto eklerim.

Hangi linkten ne kadara aldın hocam?

• what_tha kullanıcısına yanıt
    Allah allah. Ben aldım ama farklı modeldi çok memlunum. Aldığınız yerin linkini verir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu linkten aldim 19,19 dolara

http://m.aliexpress.com/item/1767402071.html?tracelog=wwwdetail2mobilesitedetail

Aviator model cok iyi olabilir ama wayfarer felaket.

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.