Şimdi Ara

2.5 Senelik İlişkim Bitti. ( Son Görüşme ) (Az SS,Çok Müzik) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
11
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde bitti 3 senelik hiç hatirlamiyorum bile. Cok lalesiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Black Hawk.

sebebini öğrenebilir miyim ?

@HallowenExtrac

haklısınız evlenmek zorunda değildik ama .. keşke o olsaydı ..

@Emre.-.

Mesaj attım. Cevap yok. FB'da yakaladım. Uzun uzun yazdım tamam yazdım sadece .. Napsam acaba kastamonuya mı gitsem ..
  • ah dostum ah sıkma canını be

can yoldaş şimdi yoksun artık dinle dinle
  • komodoejderi kullanıcısına yanıt
    Başta annesi aradı beni rahatsız etme diye. Bugün mesaj attım cevap atmadı. FB'da yakaladım. Biraz konuştuk. Yüzünü görmek istemiyorum bıktım senden dedi. Uzunca bi mesaj attım. Sonunda da hayatında ben olmasam bile en güzel duyguları yaşaman dileğiyle yazdım.Tamam yazdı sadece.
  • bi an sanki çok takılmışın diycektim ama 2.5 yıl diyince benim bile içim bi kötü oldu
  • takma kafana hayatını yaşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YırtıkKondom -- 24 Nisan 2014; 22:32:29 >
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Niye hatırlatıp tekrar açtırdın ki o şarkıyı bana ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bi tane kısa winston

Başta annesi aradı beni rahatsız etme diye. Bugün mesaj attım cevap atmadı. FB'da yakaladım. Biraz konuştuk. Yüzünü görmek istemiyorum bıktım senden dedi. Uzunca bi mesaj attım. Sonunda da hayatında ben olmasam bile en güzel duyguları yaşaman dileğiyle yazdım.Tamam yazdı sadece.

Gurur seni en sevdigin insanlardan ayiran lanet bi duygudur.

Bu sozu farketmeden once bende cok seyler kaybettim cok pismanliklar yasadim bende senin gibi arada kaldim konusma konusunda eger SEN konusursan ve is tatliya baglanirsa ki insallah oyle olur bende gidip konusucam NE olursa Olsun diyip 2 senelik var benimde 1 yildir konusmuyoruz her gordugumde acaip biseyler hissediyorum

• GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    Düşünsene be dostum. 2.5 sene her gün onun sesini duyuyorsun. Duymadığın gün yok.

Özlüyorsun onu göremediğin vakitler. Okul zamanı tenefüs olsa diyorsun görsem şu kızı diyorsun. O sana gözleri gülerek geliyor. Eriyorsun ona karşı . O saniye öl dese öleceksin belki o derece bi duygu çalkantısı yaşıyorsun.

YGS kötü geçiyor seninle birlikte üzülüyor,kahroluyor

Hayat çok garip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bi tane kısa winston -- 24 Nisan 2014; 23:05:28 >
  • Hocam aranızda 2 yaş mı var ?

• @High Hopes.

evet hocam

@komodoejderi

ne kadar üzülsem de o moktan unutma derler ya onu yapmaya çalışacağım. Zor olacak ama .. Senin de hala aklın ondaysa bi şansına dene ya
  • Okumadım. Yeni kız bul, ya da gözüne kestir git hoşuna giden birinin tel ini al uğraş, hem bu ilişkiden sonra değişik gelir farklı bi heyecan katar hayatına. Onda bulamadığın şeyleri yenisinde keşfedersin böyle sürdürür gidersin. Ama unutma ki bunla da gitmeyecek ve bitecek
  • bi tane kısa winston kullanıcısına yanıt
    Hocam unutmak istersen unutursun yoksa hiç unutamazsın sadece etkisi geçer kalbinin bir köşesinde durur.
    Yoksa unutmak diye bir şey yok. Bak benim halime :/http://forum.donanimhaber.com/m_89256328/mpage_3/tm.htm
  • Fulllesslyingished kullanıcısına yanıt
    Peki onca yaşanan şeyler nasıl unutulacak ?

Ne kadar daha üzülmem gerek ?

Ya da ağlamam ?
  • Geçmis olsun ya..

•  2.5 Senelik İlişkim Bitti. ( Son Görüşme ) (Az SS,Çok Müzik)
  • Kızı bu kadar bıktıracak ne yaptın ?
  • quote:

@High Hopes.

evet hocam

@komodoejderi

ne kadar üzülsem de o moktan unutma derler ya onu yapmaya çalışacağım. Zor olacak ama .. Senin de hala aklın ondaysa bi şansına dene ya

Artik senle bi muhabbet kurduk anca beraber kanca beraber .

Yok cidden senin konusup beni Gaza getirmen lazim kanka yoksa Ben hayatta gtmem Bu yaziyi okuyana kadar gitmek aklimdan gecmemisti unutmustum AMA yinede icimde biseyler oldu bi huzur gibi , cesaretlendir beni

• Gözlerim doldu okurken bana benim sevgilimi hatırlattın kuzum derdi bana ve çok severdim şimdi nerede ne yapıyor bilmiyorum ama canım yanıyor gece gece dağıldım umarım barışırsınız.

• quote:

Peki onca yaşanan şeyler nasıl unutulacak ?

Ne kadar daha üzülmem gerek ?

Ya da ağlamam ?

Kız arkadasin eskisehirde degil demi la

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.