Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.711
Cevap
142
Favori
402.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Gps performansi cok iyiyse zp998 satio bunu alabilirim cinden. Bilgisi olan varmi

hocam aynen, beni de o duraksatıyor, gpsleri hassas degil, ama sanırım tüm MTK işlemciler için aynı sorun geçerliymiş.
    snapdragon 800 işlemci lerde yoktur belki o sorun?

internette 8 cekirdek 6592 ve gps problem yazarsan duzeltmeleriyle ilgili videolar var sanırım..
  • Redmi Note' un WCDMA versiyonun da ne gibi farklılık var, diğerine göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

Redmi Note' un WCDMA versiyonun da ne gibi farklılık var, diğerine göre?

1.7 ghz işlemci, 2 gb ram.
  • Sadece işlemci hızıyla ilgili, başka bir fark yok değilmi hocam
  • Sadece işlemci hızıyla ilgili, başka bir fark yok değilmi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Gps performansi cok iyiyse zp998 satio bunu alabilirim cinden. Bilgisi olan varmi

hocam aynen, beni de o duraksatıyor, gpsleri hassas degil, ama sanırım tüm MTK işlemciler için aynı sorun geçerliymiş.

internette 8 cekirdek 6592 ve gps problem yazarsan duzeltmeleriyle ilgili videolar var sanırım..

onlarıda yaptımda yine tam sağlıklı olmuyor. mtk larda problem varsa mi3 tende uzak durayım ozaman. ideos x5 var bende gps canavar. o yüzden halada daha elimde tutuyorum zp998 almama rağmen.

• Ne zaman geliyor daha bu adamlar ?
  • quote:

quote:

quote:

onlarıda yaptımda yine tam sağlıklı olmuyor. mtk larda problem varsa mi3 tende uzak durayım ozaman. ideos x5 var bende gps canavar. o yüzden halada daha elimde tutuyorum zp998 almama rağmen.

mi3 de işlemci mtk değil hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Xiaomi çalışanı ablalarımız...

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ]

İşte bu yüzden Xiaomi!

Sütun gibi. Yani telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

İşte bu yüzden Xiaomi!

Ben ortada telefon göremiyorum..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

İşte bu yüzden Xiaomi!

Ben ortada telefon göremiyorum..

ben 4tane görüyorum. konuş konuş dur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sercan1003 S kullanıcısına yanıt
    5. yi görmemişsin
    Hugo'nun arkasında kalmış, bu arada Hugo değil mi o
  • Beyler birkaç site önerirmisiniz ? redmi note için .? bide alınır mı sizce değermi ?
  • Xiaomi tv box alacagim,100tl imis. cok hos duruyor ama gel gelelim cinceden baska dil olmuyormus.ben cince biliyorum sorun degil,turkiyedeki aileme alacaktim.umarim xiaomi turkiyeye girdigi zaman urum gamina mitv yi de ekler ve turkce dil destegi getirir
  • quote:

Orijinalden alıntı: carterjr

Beyler birkaç site önerirmisiniz ? redmi note için .? bide alınır mı sizce değermi ?

Hemen üstte link var keşke baksaydınız.

http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_redmi_note_pro_wcdma_octa_core_1_7ghz_2gb_ram_8gb_dual_sim_13mp_5_5_inch_ips_capacitive_touchscreen-5844-usd.html

• quote:

Beyler birkaç site önerirmisiniz ? redmi note için .? bide alınır mı sizce değermi ?

Türkiye'ye gelmelerini beklemenizi öneririm.

Gümrükte takılma şansı büyük. Fiyat olarak çok aşırı bir fark olmaz. Hem de önümüzdeki birkaç ay içerisinde daha iyi bir modele güncelleme ihtimalleri var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dreamparks

quote:

Benim kulaklık kayboldu. Bisiklete bile binemiyorum müzik olmadan. Acil kulaklık almam lazım. Bu piston kulaklığın 1'i ve 2'si mi var?

Evet piston v2 var. Daha doğrusu 2. nesil diye geçiyor. 1'defena değil ama kesinlikle 2 ilkinden çok daha güzel.

Hiçbir ilanda 1 veya 2 yazmıyor. Bunu anlamanın bir yolu var mıdır?

Mesela şu:http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

Aslında 3 hatta 4 versiyon var. Piston, Piston Alüminyum, Piston 2 ve geliştirilmiş versiyonu. IF ödüllü Piston 2 versiyonu konu dışında tutuyorum.

Piston normal kulaklıklara benzeyen plastik bir yapıda. Yani gördüğünüzde sizde herhangi bir heyecan bir beğeni oluşturmuyor. Bu yüzden kolaylıkla eleniyor.

Piston alüminyum zaten alüminyum yapısıyla öne çıkıyor.

Piston 2 ise metal ve estetik olarak çok hoş bir yapısı var. Beyaz ve kahve renkleri var.

Kahverengi Piston 2'nin bir de geliştirilmiş versiyonu var. İlk versiyonda kutudaki kulaklık süngerlerinin olduğu yerde başka birşey yok.

Güncel geliştirilmiş versiyonda ise kabloyu gömleğimize, cebimize v.s. sabitlemek için bir mandal var. Resimlerime ve verdiğim linklere bakmadınız sanırım. Bir göz atarsanız kolaylıkla birbirinden ayırabilirsiniz. Güncel gelişmiş versiyonda zaten ürün açıklamasında enhanced diye yazıyor.

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ]

Bu link ürün adında da belirtildiği gibi geliştirilmiş versiyon yani mandallı olan.
    http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

EDİT: Yahu bu foruma resim linki vermek yada resim eklemek ne kadar zor oldu böyle.
    Link te versem görünmüyor, foruma da eklesem görünmüyor. Hayır üstüne basınca resme gidecek olması gerekirken donanımhaber server'a gidip bulunamadı diyor. Diğer resimler de öyle olmuştu ama sonra kendi kendine düzelmişlerdi. Bu nasıl bir iştir anlamadım ki.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=92271467 linkindeki mesajıma giderseniz Kulaklık bölümünde 5. resimden 9. resme kadar olan resimlerde bu mandalı ve kulaklık kutusunu görebilirsiniz.
    Bir önceki versiyondaki kutuda mandalın olduğu bölümde hiçbirşey olmayıp S, M ve L harfleri yerine nota işaretleri bulunuyor.

hocam teşekkürler, ben de bunu toparlamaya calısıyordum,

ebayden bir sürü alısveriş yaptım şimdiye kadar bu da kucuk bi ürün gumrukten gecer herhalde..
    ama bakarmısınız biri 2nd generation demiş ama fotosundan acıklamasına kadar 2 kulaklık arasında hiçbir fark gorunmuyor , ama fiyat 2,5 kat farklı..

http://www.ebay.com/itm/Genuine-Piston-Ear-Earphones-Headset-Headphones-for-xiaomi-M3-2S-2A-/161236611639?pt=AU_MobilePhoneAccessories&hash=item258a737237

http://www.ebay.com/itm/Xiaomi-Piston-Earphone-2ed-generation-Headphone-Micpone-For-MI2S-MI2A-Mi1S-MI2-/231204001907?pt=UK_Mobile_Home_Phones_Bluetooth_Acc_ET&hash=item35d4d51873

upppp

• Arkadaşlar sapık mısınz alıntı yapmayın su resmi zırt pırt
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt
    En iyisi bu dimi ? 8 gb bu 16 sı yok galiba ? birde bunu ben nasıl alıcam ? kasrgosu filan ne kadara patlar bana ben yurt dışından hiç alışveriş yapmadım kusura bakmayın kafanızı şişiriyorum yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

En iyisi bu dimi ? 8 gb bu 16 sı yok galiba ? birde bunu ben nasıl alıcam ? kasrgosu filan ne kadara patlar bana ben yurt dışından hiç alışveriş yapmadım kusura bakmayın kafanızı şişiriyorum yardımcı olurmusunuz ?

Gümrüğe takılır hiç bulaşmayın. Gelene kadar bekleyin.
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.