Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.712
Cevap
142
Favori
402.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: glikoz surubu

Hocam suanda xiaomi piston 2 kulakligi actim.plastik kutunun ici resmen cikolata gibi kokuyor.Adamlar kutuda bile premium his vermeye calismislar.Cin forumlarinda baya muhabbeti donmus

Bazen kutu mu daha hoşuma gidiyor, kulaklığın sarıldığı kauçuk gibi olan yuva mı yoksa kulaklık mı karar veremiyorum.

Ayrıca sanırım benimkinin kokusu gümrükte biraz kaçmış. Çok fazla kokusu yok. Benim burnum iyi koku almadığından arkadaşlarıma koklattım. Ne kokusu olduğuna karar veremediler ama güzel bir koku varmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

@chatin_62
    Bir mesajınızda "mi" markasının rooter linki vardı bu ürün yazılım veya donanım konusunda Türkiye'de çalışıyor mu acaba bilginiz var mı ? Oppo ısınamadım mümkün olursa Redmi Note ile beraber bu rooter'u almayı düşünüyorum.
    http://www.mi.com/miwifimini bu ürün.

Bu ürünün en önemli özelliği 2x2 olması yani çifter radyolu olması ve hem 802.11/g,n 2.4Ghz hem de 802.11/ac 5Ghz yayın yapabilmesi.
    Maksimum olarak teoride, 802.11/g modunda 54 mbps , 802.11/n modunda 450 mbps hızlarına ulaşmak mümkünken ve 1-6-11 olarak sadece 3 tane olan dar bir kanal aralığına sahipken, yeni çıkan hemen bütün cihazların desteklediği 802.11/ac'de 1300 mbps hızına ulaşmak ve etrafımızdaki çok sayıda 2.4Ghz cihazların (mikrodalga, telsiz telefonlar, mouse-klavye v.b. cihazlar) olumsuz etkilerinden kurtulmak mümkün.
    Türkiye'de de dünya ile aynı standartlar kullanıldığından herhangi bir uyum sorunu olacağını sanmıyorum. Önemli olan cihazlarınızın 5Ghz'i desteklemesi. Benim bu router'ı istememdeki 2 nedenden bir tanesi hem G2'nin hem Nexus7'nin 5Ghz'i desteklemesi ve vitrinimde oldukça şık duracak olması

• Arayüz de Türkçe yada en azından ingilizce varsa yeterli olacaktır yazılım olarak bahsettiğim Arayüzdü ama donanım destegi varsa sıkıntı olmaz o kadar winning eleven oynayan var olmadı yardım alırız Çin'den telefonun yanlış gelmişti tekrar şansını denemek istiyorum inşallah gelirse bu sefer dogru gelir diyorum inşallah ile beraber redmi note Router ve powerbank tabi bir terslik olmazsa olursa da Xiaomi bekleriz ilgili yanıtınız için teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

Arayüz de Türkçe yada en azından ingilizce varsa yeterli olacaktır yazılım olarak bahsettiğim Arayüzdü ama donanım destegi varsa sıkıntı olmaz o kadar winning eleven oynayan var olmadı yardım alırız Çin'den telefonun yanlış gelmişti tekrar şansını denemek istiyorum inşallah gelirse bu sefer dogru gelir diyorum inşallah ile beraber redmi note Router ve powerbank tabi bir terslik olmazsa olursa da Xiaomi bekleriz ilgili yanıtınız için teşekkürler

İnşaallah hocam.
    Arayüz hakkında hiçbir bilgim yok. Bu router ile ilgili hiçbir yerde ayrıntılı bir bilgi yada inceleme de görememiştim. Gerçi uzun zaman oldu yeniden de bakmak lazım. Youtube'a falan inceleme konduysa arayüzü görebiliriz herhalde.

• ARKADAŞLAR BİMERE YASAKLA İLGİLİ BİR YAZI YAZDIM. YAZDIĞIM YAZININ KOPYASIDIR SİZDENDE DESTEK BEKLİYORUM .. Merhaba benim sorum şu:
    Merhaba yurtdışından vergisini ödesek bile niçin cep telefonu alamıyoruz. Bizi neden Türkiyede 2000 3000 tl ye satılan telefonlara mahkum ediyorsunuz anlamak mümkün değil inanın.Aynı özellikteki bir telefonu dışarıdan 300 dolara alabiliyor diğer dünya ülkeleri.Sizlerde vergi koyun alalım bizlerde hem biz hem ülke kazansın.Malezyadan Hong Kongtan Taiwandan Hindistan Filipinlerden yada Avrupa ve Amerika ülkelerinden ne farkımız ne eksiğimiz var onların ne ayrıcalığı varda teknolojiyi daha ucuza satın alabiliyorlar.İnanın bana düşünüyorum mantıklı hiç bir sebep bulamıyorum..Ülkemizde teknoloji devlerinin telefon vb ürünlerinin çakmaları(replikaları) kol gezerken dışarıdan orjinal Çin olsun Kore olsun Avrupa Amerika olsun telefon getirmeye engel böyle bir uygulama çağımızda çok uygunsuz duruyor.Lütfen biraz büyük şirketleri değil vatandaşı düşünün.Saygılar. (En azından yolcu beraberinde senede bir defa kuralını posta ile alımlarda da vergi karşılığında uygulayın)

NOT:Murat3206 ya bunu düşündüğü için teşekkürler

• bulutsuzluk16 kullanıcısına yanıt
    sen biraz daha toparlamışsın yazıyı eyvallah umarım herkes bu yazıyı kopyalayıp yollar bimere. selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutsuzluk16

ARKADAŞLAR BİMERE YASAKLA İLGİLİ BİR YAZI YAZDIM. YAZDIĞIM YAZININ KOPYASIDIR SİZDENDE DESTEK BEKLİYORUM .. Merhaba benim sorum şu:
    Merhaba yurtdışından vergisini ödesek bile niçin cep telefonu alamıyoruz. Bizi neden Türkiyede 2000 3000 tl ye satılan telefonlara mahkum ediyorsunuz anlamak mümkün değil inanın.Aynı özellikteki bir telefonu dışarıdan 300 dolara alabiliyor diğer dünya ülkeleri.Sizlerde vergi koyun alalım bizlerde hem biz hem ülke kazansın.Malezyadan Hong Kongtan Taiwandan Hindistan Filipinlerden yada Avrupa ve Amerika ülkelerinden ne farkımız ne eksiğimiz var onların ne ayrıcalığı varda teknolojiyi daha ucuza satın alabiliyorlar.İnanın bana düşünüyorum mantıklı hiç bir sebep bulamıyorum..Ülkemizde teknoloji devlerinin telefon vb ürünlerinin çakmaları(replikaları) kol gezerken dışarıdan orjinal Çin olsun Kore olsun Avrupa Amerika olsun telefon getirmeye engel böyle bir uygulama çağımızda çok uygunsuz duruyor.Lütfen biraz büyük şirketleri değil vatandaşı düşünün.Saygılar. (En azından yolcu beraberinde senede bir defa kuralını posta ile alımlarda da vergi karşılığında uygulayın)

NOT:Murat3206 ya bunu düşündüğü için teşekkürler

bu ülkede artık yakıp yıkmadan, ayaklanmadan bir şeylere itiraz etmek yanlış olduğunu söylemek söylememekle aynı şey
    ayrıca bimer safsata boş ve fos aöf bütünleme olayında gördük bimerin bimerliğini

• Merhaba arkadaşlar, Elimde full kutulu birkaç nokta gibi göze batmayan kılcal çizikler dışında nokta kusur yoktur. Garanti durumunu bilmiyorum ama sanırım 6 ay cıvarında garantısı kalmıstır dıye tahmın edıyorum. Nexus 4 full kutulu ile takas düşünen varsa PM atsın... Aradıgım cihaz mi2s veya mi3 TRde 3gsi calışan Snapdragonlu versiyonudur. istanbuldayım elden her iki cihazı görerek alısverısın yapılmasından yanayım
    iyi günler
  • gelsin artık
  • Benim kulaklık kayboldu. Bisiklete bile binemiyorum müzik olmadan. Acil kulaklık almam lazım. Bu piston kulaklığın 1'i ve 2'si mi var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Benim kulaklık kayboldu. Bisiklete bile binemiyorum müzik olmadan. Acil kulaklık almam lazım. Bu piston kulaklığın 1'i ve 2'si mi var?

Evet piston v2 var. Daha doğrusu 2. nesil diye geçiyor. 1'defena değil ama kesinlikle 2 ilkinden çok daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamparks

quote:

Benim kulaklık kayboldu. Bisiklete bile binemiyorum müzik olmadan. Acil kulaklık almam lazım. Bu piston kulaklığın 1'i ve 2'si mi var?

Evet piston v2 var. Daha doğrusu 2. nesil diye geçiyor. 1'defena değil ama kesinlikle 2 ilkinden çok daha güzel.

Hiçbir ilanda 1 veya 2 yazmıyor. Bunu anlamanın bir yolu var mıdır?

Mesela şu:http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

• xxSpecter kullanıcısına yanıt
    evet piston serisinin 2 jenersayonu var 1 ve 2 birde xiaomi kulaklıkları var bunlar piston serisine ait değil ama xiaominin piyasadaki en iyi kulaklığı şuan xiaomi piston kulaklık 2.jenerasyon tabiki.

• quote:

quote:

quote:

Mesela şu:http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

Hocam yazıyorya, ilanın başlığı güncellenmiş versiyondur diyor. Alttaki açıklamalarında da new versiyon yani yeni versiyon diyor. Dediğim gibi zaten iki versiyon var.

• Redmi Note aldıracağım HongKong'tan, fakat şu eklentilerle siteyi bir türlü ingilizceye çeviremedim, var mı yardımcı olabilecek olan ?

Redmi Note
    Kulaklık
    Powerbank
    Ekstra Usb kablo
    Mikey Magical Button

Bunları alacağım kısmetse
  • quote:

quote:

quote:

http://www.pandawill.com/original-xiaomi-brand-inear-earphone-35mm-stereo-earphone-with-mic-control-talk-p88021.html buyrun bu bir

buda iki aradaki fark ortada nasıl anlamadınız :)
    http://www.pandawill.com/original-xiaomi-brand-new-version-inear-earphone-35mm-stereo-earphone-with-mic-control-talk-p84667.html

buda birin alimünyum versiyonuhttp://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphones_aluminum_alloy_version_white-5703-usd.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 29 Mayıs 2014; 16:52:58 >

• quote:

quote:

quote:

Aslında 3 hatta 4 versiyon var. Piston, Piston Alüminyum, Piston 2 ve geliştirilmiş versiyonu. IF ödüllü Piston 2 versiyonu konu dışında tutuyorum.

Piston normal kulaklıklara benzeyen plastik bir yapıda. Yani gördüğünüzde sizde herhangi bir heyecan bir beğeni oluşturmuyor. Bu yüzden kolaylıkla eleniyor.

Piston alüminyum zaten alüminyum yapısıyla öne çıkıyor.

Piston 2 ise metal ve estetik olarak çok hoş bir yapısı var. Beyaz ve kahve renkleri var.

Kahverengi Piston 2'nin bir de geliştirilmiş versiyonu var. İlk versiyonda kutudaki kulaklık süngerlerinin olduğu yerde başka birşey yok.

Güncel geliştirilmiş versiyonda ise kabloyu gömleğimize, cebimize v.s. sabitlemek için bir mandal var. Resimlerime ve verdiğim linklere bakmadınız sanırım. Bir göz atarsanız kolaylıkla birbirinden ayırabilirsiniz. Güncel gelişmiş versiyonda zaten ürün açıklamasında enhanced diye yazıyor.

Bu link ürün adında da belirtildiği gibi geliştirilmiş versiyon yani mandallı olan.
    http://www.ibuygou.com/p-original_xiaomi_piston_earphone_updated_version_brown-5708-usd.html

EDİT: Yahu bu foruma resim linki vermek yada resim eklemek ne kadar zor oldu böyle.
    Link te versem görünmüyor, foruma da eklesem görünmüyor. Hayır üstüne basınca resme gidecek olması gerekirken donanımhaber server'a gidip bulunamadı diyor. Diğer resimler de öyle olmuştu ama sonra kendi kendine düzelmişlerdi. Bu nasıl bir iştir anlamadım ki.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=92271467 linkindeki mesajıma giderseniz Kulaklık bölümünde 5. resimden 9. resme kadar olan resimlerde bu mandalı ve kulaklık kutusunu görebilirsiniz.
    Bir önceki versiyondaki kutuda mandalın olduğu bölümde hiçbirşey olmayıp S, M ve L harfleri yerine nota işaretleri bulunuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 29 Mayıs 2014; 17:23:01 >

• chatin_62 kullanıcısına yanıt
    hocam ağzına sağlık ama farkında mısın biz sorulara ya aynı anda cevap veriyoruz yada birkaç dakka ile ya bu bir tesadüf yada kafa yapımız aynı yada sitelere hep aynı anda giriş yapıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

hocam ağzına sağlık ama farkında mısın biz sorulara ya aynı anda cevap veriyoruz yada birkaç dakka ile ya bu bir tesadüf yada kafa yapımız aynı yada sitelere hep aynı anda giriş yapıyoruz

He valla.
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    aynen valla

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.