Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] (138. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.711
Cevap
142
Favori
402.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arifakinti

Winter is Coming for Samsung

Bu iyiydi bak. Harbiden yapsam mı?

• bir kaynağa göre kasım'dan önce gelemeyecekmiş. kaynak bana çok yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

İyi olur bence Hatta Black Winter is coming de olabilir

edit: bu uzun oldu ilk dedigimi yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 14 Haziran 2014; 1:49:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• taka61 T kullanıcısına yanıt
    Cok yakın derken

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

sınav kafa yaptı size :)

• arifakinti A kullanıcısına yanıt
    öyle böyle değil acayip yakın içtiğimiz ayrı gitse de yediğimiz ayrı gitmez
  • Neyse ben yatıyorum. 10'da sınav var, ben burada başlık muhabbeti yapıyorum yav.
  • taka61 T kullanıcısına yanıt
    Hahaha :)) Maşallah diyorum :) zaten ben beynimde aralik 2014 diye belirledim artik daha fazla umutlanmak istemiyorum :(

• xxSpecter kullanıcısına yanıt
    Tmm uyu ama yarın başlıgı hallet bak

Başarılar sınavında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifakinti -- 14 Haziran 2014; 2:02:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

Orijinalden alıntı: HeroCypheR

Valla doğrudur hocam çok detaylı bakmadımda öyle bir oylama olunca odur diye düşünmüştüm bende :D gelsinde oylamalı oylamasız, gelince zaten forumdaki alacaklar yeter ona.

onlar için ne kadar agresif fiyat o kadar tanınma ve geniş kitlelere yayılma demek.

Doğrudur hocam. Samsung gibi HTC gibi yapmıyorlar hiçyoktan. Yani Xioami de MIUI öne sürerek yapabilirdi böyle ama yapmıyor. Zopo-Xioami gibi markaların hepsi girşe keşke türkiyeye.. Lenovo mesela anlamadım Türkiye pazarna neden girmedi Telefon için a850 & a850+ çok iyi satış rakamı yakalayabilirdi . Fiyatı Yurtdışı için 160-170$ Türkiye fiyatı 350$ olsa bile çok fazla satardı . Üstüne Lenovo deyince bilmeyen kullanıcı "hmm Çin malı" demez. iNew-Xioami desen diyebilir belkide Lenovo ya demez bizim bilmeyen halkımız ondan satışlarında da patlama yapabilirdi.

http://ekonomi.milliyet.com.tr/lenovo-cep-ini-de-getirecek/ekonomi/detay/1857749/default.htm lenovoda çok yakında kim dedi gelmiyor diye. buda o röportaj.http://www.stuff.com.tr/2014/05/lenovo-telefonlar-2014te-turkiyeye-geliyor.html

Haberi görmemiştim ancak yani Xioami yada Zopo önceden Türkiye bilmeyen markalar. Lenovo, General Mobile'in başarısını gördüğünü an satışa çıkmaları lazımdı bence. Xioami Zopo gibi markalarla beraber gelirse hiçyoktan bizim açımızdan çok cazip olmaz ama yinede halk marka bazlı düşüncede olacağı için çok iyi rağbet görür eminim.

Bunlarda da 2014 Son çeyrek diyor. Anlaşılan Ekim-Kasım-Aralık çok hareketli geçecek Cep Telefonu bazında.

• Bi Gorilla Glass 3 eksik
  • quote:

Orijinalden alıntı: farti

İşte o sorun Eğer Mi3s çıkmassa o zamana kadar mecburi Mi3 ile gelcekler buda zaten içler acısı gibi bir durum olur. En azından Mi3s o zamana kadar çıkarsa onla gelirse yine iyi olur fakat oda geldimi en azından türkiyeye pahalı gelebilir düşüncesindeyim. Eğer s805 ile geldimi ozaman çok iyi olur peki bu şekilde çıkıcağı netmi acaba.

Mi3s 5 inç ekran FHD 16 gb 3 gb ram sd kart desteği varmı acaba 3000 mah batarya falan yazmıyor ama s805 5.5 inch 2k ekranla gelir zaten. İnşallah şu köşeli yapı olayını düzeltirler veya kasayı biraz daha inceltirler malum köşeli olan ergonomik olmuyor. Zaten lumia benziyor yapı itibari ile biraz :)

Şu anda her şey spekülasyon. Xiaomi genelde sırlarını iyi saklıyor. Burda gümrük müşavirliğinde çalıştığını iddia eden bir kişi adamların gelecekteki modellerini bile kesin olarak bildiğini iddia ediyor.

Herkes kesin bilgi istiyor, ama Xiaomi hakkında 2014'te Türkiye'ye geleceklerinden gayri hiçbir kesin bilgi yok. Fiyatları, hangi ayda gelecekleri, hangi modellerle gelecekleri hep spekülasyon konuları.

Dış kaynaklardan düzenli olarak takip ediyorum, ama daha Mi3s'in neden çıkmadığına dair kesin bir bilgi bile yok. Haber/söylentilerde farklı farklı nedenler öne sürülüyor.

Yeni çıkacak modeller de belli değil.

Lei Jun Xiaomi'nin CEO'su. Weibo diye twitter benzeri Çinli bir sosyal medyadaki hesabında aylar önce 4, 6 ve 8 çekirdekli Redmi'leri hazırladıklarına dair bir mesajı vardı. Yanlış hatırlamıyorsam Mediatek diyordu, ama o konuda çok emin değilim. Neticede Redmi 1s 4 çekirdekli Snapdragon 400 ile Redmi 2 adı ile çıkacağı söylenen MTK6592'li model de Redmi Note diye çıktı. 6 çekirdekli yalan oldu. CEO kendi söyledi, ama olmadı.

MT6595'li Redmi'ler de çıkabilir, ya da onu atlayıp 64-bit MT6752 ile de gelebilir.

Mi3s için metal çerçevenin dayanıksız olması sebebi ile çıkış yapılmadığı da söyleniyor, istenen kalitede parçaların tedariğinde sıkıntı çekildiği için de çıkış yapılmadığı söyleniyor. Son olarak Oppo, Vivo vs. yeni çıkan rakiplerine göre yeterince memnun kalmadıkları, kendi kalite standartlarında bulmadıkları için geliştirmeye baştan başladıkları da söyleniyor. Seç beğen al, hangisi aklına yatarsa. Gerçek sebebi sonuçta açıklamadıkları için bilmiyoruz.

Nisan-Mayıs'ta Mi3s deniyordu, Haziran'ın ortasına geldik daha bir şey yok. Şimdi Temmuz'dan bahsediliyor, ama ancak Temmuz gelince çıkıp çıkmayacağını göreceğiz.

Mi3s'e ait olduğu iddia edilen sızıntı fotoda biraz Lumia 930'a benzerlik var gibiydi. Yan tarafı Iphone benzeri köşeli metal çerçeve, arkası hafifçe bombeli. Tabi o gerçek Mi3s ise.

• Gerçekçi olmak gerekirse mui arayüzü ise ilk başlarda güzel sonra ki süreçlerde gereksiz şatafatlı olduğu için tarafına bakmak istemiyorsunuz.Onun dışında donanımı iyi de tercih edemem benim için malzeme kalitesi ele aldığımda ki his ve donanım oranı eşit olmalı GMD'ler gibi donanım satıp ele aldığında teneke hissi vericekse hiç gelmesin bunlar benim fikrim.
  • Markanın simgesi Maxthon adlı markanınkine çok benziyor dikkatimi çekti acaba ilk kim kullandı?
  • Evet ben dr fark ettim simdi birebir ayni gibi

• Çaomi mi diyeceğiz tezgahtara çiaomi mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beklemeye devam devam devam

• Ne zaman Türkiye'ye geliyor bi bilgi varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

Çaomi mi diyeceğiz tezgahtara çiaomi mi

şomi diyebilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: DeeD

quote:

Orijinalden alıntı: rentacar2

Çaomi mi diyeceğiz tezgahtara çiaomi mi

şomi diyebilirsin

Şaomi bence
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.