Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.163
Cevap
122
Favori
570.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar birkaç ay önce muayene olup tecil ettirmiştim fakat şu an bozduracağım.bozdurma esnasında tekrar muayene yapılıyor mu ? bir de 15 mayısa kadar tecili bozdurmamıza rağmen ağustos değilde bir sonraki döneme sarkıtırlar mı acaba ? bildiklerinizi cevaplarsanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

arkadaşlar birkaç ay önce muayene olup tecil ettirmiştim fakat şu an bozduracağım.bozdurma esnasında tekrar muayene yapılıyor mu ? bir de 15 mayısa kadar tecili bozdurmamıza rağmen ağustos değilde bir sonraki döneme sarkıtırlar mı acaba ? bildiklerinizi cevaplarsanız çok sevinirim.

Bu sorulara bende cevap bekliyorum. BIrisi yardimci olursa çok seviniriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

arkadaşlar birkaç ay önce muayene olup tecil ettirmiştim fakat şu an bozduracağım.bozdurma esnasında tekrar muayene yapılıyor mu ? bir de 15 mayısa kadar tecili bozdurmamıza rağmen ağustos değilde bir sonraki döneme sarkıtırlar mı acaba ? bildiklerinizi cevaplarsanız çok sevinirim.

hayır tekrar bozdurmada birşey yapılmıyor sadece bir dilekçeye imza atıyorsun o kadar. kasım dönemine sarkma ihtimali çok düşüktür sayıya göre bilgisayar belirlediği için.hayırlısı olsun artık gidip gelelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: yu8suf

quote:

hayır tekrar bozdurmada birşey yapılmıyor sadece bir dilekçeye imza atıyorsun o kadar. kasım dönemine sarkma ihtimali çok düşüktür sayıya göre bilgisayar belirlediği için.hayırlısı olsun artık gidip gelelim

çok teşekkür ederim.heyecan fırtınası başladı ufaktan hepimiz için hayırlı olsun şimdiden.

• Bugün itibariyle bende ağustos celbi için tecilimi bozdurdum hakkımızda hayırlısı..
  • Aranızda uzun donem sag. Astgm. olarak yapacak varda Temmuz sonu birlige teslim olabilir. Ağustos'da giderim diye plan yapmayın. 352.Donem olarak iki ayağım bir pabuca gitmişti ..

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Aranızda uzun donem sag. Astgm. olarak yapacak varda Temmuz sonu birlige teslim olabilir. Ağustos'da giderim diye plan yapmayın. 352.Donem olarak iki ayağım bir pabuca gitmişti ..

Ramazan bayrami bu sene temmuzun son haftasina denk geliyor. Bayramdan once cagirmazlar heralde?

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

quote:

Aranızda uzun donem sag. Astgm. olarak yapacak varda Temmuz sonu birlige teslim olabilir. Ağustos'da giderim diye plan yapmayın. 352.Donem olarak iki ayağım bir pabuca gitmişti ..

Ramazan bayrami bu sene temmuzun son haftasina denk geliyor. Bayramdan once cagirmazlar heralde?

Biz de bayramdan sonra alırlar derken, bayramı Samsun Sahra Sihhiye de gördük. Planınızı ve programınızı yaparken herseyi hesaba katın... Burası TSK :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 17Scorpion -- 22 Nisan 2014; 23:15:09 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

quote:

Biz de bayramdan sonra alırlar derken, bayramı Samsun Sahra Sihhiye de gördük. Planınızı ve programınızı yaparken herseyi hesaba katın... Burası TSK :)

Bekleyip gorecegiz artik. Ulke olarak tum kurumlarimiz vatandaslari cogu kez zor durumda birakmaktan cekinmiyor.

• vitamini kabuğunda kullanıcısına yanıt
    Yaptığınız işlemler nelerdi hocam ? Muayene falan olmadiniz değil mi ? Cevaplarsaniz sevinirim

• yu8suf kullanıcısına yanıt
    Tecil bozdurma olayında çok çok önce muayene olsak bile muayene işlemi oluyor mu hocam? Yoksa sen arkadaş yakın zamanda muayene olduğu için mi muayne yok dedin.

• 2. defa tecilimi yaptırmaya gittiğimde muayene olmadım ve sorduğumda askerlik işlemlerini yaptıracağın zaman olacaksın tekrar demişlerdi. Sonuçta insanın başına binbir türlü şey gelebilir. İlk gittiğinde sağlamsındır ama sonra kaza geçirirsin bir şeyler olabilir.
  • Evet benim içinde aynı durum gecerliydi. Sorum şu tecil bozdururken muayene olacak miyim acaba?

• Bende ağustosda gitmeyi düşünüyorum uzun dönem çıkma şansı yüksek mi olur acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

Bende ağustosda gitmeyi düşünüyorum uzun dönem çıkma şansı yüksek mi olur acaba?

Selam, muhendis doktor vs iseniz uzun donem cikar deniyor genelde. Ama ihtisas alaniniz isletme iktisat muhasebe tarzi alanlarsa uzun donem cikmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzzhhan

quote:

Orijinalden alıntı: gonzales20

Bende ağustosda gitmeyi düşünüyorum uzun dönem çıkma şansı yüksek mi olur acaba?

Selam, muhendis doktor vs iseniz uzun donem cikar deniyor genelde. Ama ihtisas alaniniz isletme iktisat muhasebe tarzi alanlarsa uzun donem cikmaz

Meslek veteriner hekim hocam

• kısmetse ben de ağustosta askerim arkadaşlar, hepimiz için hayırlısı olsun.
    cuma günü ankara cebeci asal'a gidip tecil bozdurdum. normal sevk dönemim kasın 2014tü, bir dönem önceye çektim.
    görevliye üst üste sordum, kesin olarak ağustosta gidiyor muyum diye, evet dedi. benim de en çok korktuğum şey herşeyi gitmeye göre ayarlayıp bir sonraki döneme kalmak.
    asal'daki memur benim kayıt işlemlerimi de yaptı, transkript götürmüştüm onu aldı, 15 mayıstan sonra tekrar gelmeme gerek olmadığını söyledi. uzun dönem, komando seçimi vs hepsini doldurdum yani, iki işi birden hallettik iyi oldu.
    2012 aralık'ta ilk tecilim için muayene olmuştum, bu sefer muayene de istemediler, muayene tarihim olark eski tarih görünüyor belgemde.
    başka sorunuz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 23 Nisan 2014; 11:50:32 >
  • Beyler ben 2012 yılında tecil ettirdiğimde sağlık raporu götürmüştüm o zaman.. Şimdi ağustos 2014 de askere gideceğim diye tecili bozdurdum ve yine sağlık raporu istediler yine gidip aldım.. Birde verdikleri kağıtta grup numarası yazan yerde parantez içinde şubat 2015 yazıyor ama celp dönemim ağustos 2014 yazıyor ne alaka acaba ? bilen var mı ?
  • cancomeng C kullanıcısına yanıt
    Sağlık raporunu askeri hastaneden mi almak lazım yoksa istedigimiz hastaneden alabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

Sağlık raporunu askeri hastaneden mi almak lazım yoksa istedigimiz hastaneden alabiliyor muyuz?

Sağlık ocağından alınıyor sağlık raporu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.