Şimdi Ara

356. Dönem (AĞUSTOS 2014) Kısa Dönem, Uzun Dönem ve Yedek Subay Aday Adayları (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.164
Cevap
122
Favori
570.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üsküdar askerlik şubesinden aldığım kağıtta AS Ş: 1110-sayılar- 14/ ASAL Ks ( 1990- 631 ) yazıyor anlamı nedir ? Bilen var mı?
  • arkadaşlar benide kaydederseniz sevinirim.ismim Can
    haliç üni spor akademisi Rekreasyon
    ikamet izmir
    memleket izmir
    uzun dönem evet
    komando hayır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan varya 16 temmuzda açıklanacaksa gidemiyorum galiba
  • 4-7 Ağustos sevk tarihi beyler yani sizin sınıflandırma sonuçlarınız yüksek ihtimal 24-25 Temmuz gibi açıklanır bizim 355.Dönem 25 nisanda açıklanmıştı yalnız sülüsü almadan biletinizi keinlikle almayın 4-7 arası sevk başlangıcıdır sen sülüsü 4 ünde alırsan bir gün yol verir 6 sında katılırsın ama 5 inde alırsan değişir.Size tavsiyem son gün alın sülüsünüzü.Şu botları bi bağlayında bizde rahatlayalım artık :)

Erzincan MEBS Alayı

355 KD

Atarsa 108
  • Günaydın beyler,

nasılsınız bakalım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Günaydın beyler,

nasılsınız bakalım ?

Günaydın, heyecan dolu bekleyiş devam ediyor tüm hızıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *InfLeXibLe*

quote:

Orijinalden alıntı: KaranlıkSokak

Günaydın beyler,

nasılsınız bakalım ?

Günaydın, heyecan dolu bekleyiş devam ediyor tüm hızıyla.

Hayırlısı olsun kardeşim, inşallah buradan bazı arkadaşlarla aynı yerlere düşerizde bir tanıdıklık olur

• quote:

Orijinalden alıntı: yep71

Hocam bölüm neydi ys seçerken neye dikkat ediyorlar :-) teşekkür ederim şimdiden

Bölüm işletmeydi Ortalama 1. öncelik ti bizim 355 te en azından polatlı öyle almış dil puanı da etki etti 2,70 üstü ortalama burdakiler hepsi
    En önemlisi tabiki Ordunun ihtiyacı Bütün illerdeki Karargahlar istedikleri yedek subay sayısını orduya bildiriyorlar ordu da ona göre alım yapıyor Mesela bizim gideceğimiz iller biz gelmeden belliydi ama bize söylemiyorlar 18 temmuzda kura çekip göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gursoy3387

Vay alt devreler hayırlı olsun.. 355 dönem gıtmeden once lısteyı ben tutumustum.Sız yapıyomusunu goremedım ama okadar bos ıs kı.. 1.kımse kımseyı tanımayacak , aramaya dahi kalkmayacak , 2. bizim listede toplam 250 kisi vardı. Ben kastamonudayım burada sadece 2500 acemı kısa dönem vardı.. Buraya gelen yada cıkn olursa her turlu soruyu cevaplarım.. Zaman size suan cok hızlı geçer burda geçmıyor şafak 118..

öYLE DEME GÜRSOY BEN BURDA 2 ARKADAŞLA TANIŞTIM ŞİMDİ DE BERABERİZ TOPÇU FÜZE OKULUNDA ANKARADA ÇOK EĞLENİYORUZ GERÇİ BEN ADESTİM ONLAR KUNDAĞI MOTORLU OBÜS HERGÜN YANYANAYIZ
  • parfum86 kullanıcısına yanıt
    Evet Takım komutanı olarak geldik biz Bölüğün not ortalaması 2.70 boy kilo hiç önemli değil zaten Yanaşık düzen tek er muharebe eğitimi 2 hafta sonrası ders spor 2 kere 20 dk yaptık sonra spor sınavı oldu :D Spor falanda yapmadık biz
  • Arkadaşlar bir sürü teoriler üretilmiş filan ama benim TRT haberinden ve ASAL'daki TRT duyurusundan anladığım gayet açık ve net.
    4 yıllık üniversite mezunu yedek subay veya kısa dönem er olarak yapacakların açıklanma tarihi 22 Temmuz
    4 yıllık üniversite mezunu olmayan uzun dönem er olarak yapacakların açıklanma tarihi 16 Temmuz
  • painkilla89 kullanıcısına yanıt
    Tertip benim imzada bulunan Lütfen formu doldurun yazan linke tıkla orada açılan formu doldur ismin özelliklerin ve tercihlerin otomatik olarak bizim listeye eklenecek
  • parfum86 kullanıcısına yanıt
    Senın branşın ne ıdı hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce bi arkabam geldi bugün 2 ay dır acemi birliğineydi. acemi birlğği çok zor diyor. hırsızlık çokmuş.boynundan cüzdan çalınan çok diyor.. bide kolunda şafak saati var 10 tl ye almış :D .... 1 tabakta 2 kişi yemek yiyolarmış yer izmir foça
  • haberi yapan adamı kızdırmışsınız dev harflerle ER CELBİ yazmış
  • Biz mi Kpss'ye girdik, yoksa o mu bize girdi

• hacılar siz napiyonuz la hiç bişi götürmeyin herşeyi ordan size verecekler izin kullanmazsaniz çorap sivil kıyafet götürün yeter ya tırnak makası cimbiz özel traş malzemeleri o kadar adam destan yazmiş abartmayın. hiç gerek yok bunlara.

• dedenizden selamlar sorusu olan varsa cevaplayabilirim... eylülün ilk haftası bekliyoruz sizleri yanımıza.. atarsa 106
  • dimsum kullanıcısına yanıt
    Sen askerlik i bitirmişsın hacı m az kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: besyocu01

Sen askerlik i bitirmişsın hacı m az kalmış

inşallah biter torunlar gelse biraz rahatlardık..
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.