Şimdi Ara

Türkiyede Satılan Motorola Moto G'ler Refurbished Değilmiş ! ( Kesin Bilgi ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
2.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bırakan Adam

quote:

Orijinalden alıntı: Cherokee

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cherokee

Türkiyede ki Brightstar ve brightmobil in bir alakası var mı? Bende adamlara salak gibi sordum bu imei kodlu cihaz refurbished midir diye. Zaten alakaları yoksa olay direk sonuca bağlanmış olur. Ben diyorum ki bu ürün refurbished değil. İsteyen alır isteyen almaz.

Hocam emin olmak için birde brightstara mail atarmısın sonrada iki mailin fotosunu burada paylaşırmısın.

Hocam ben bir tek brightmobil e mesaj yazdım facebooktan. Daha cevap gelmedi ama yüksek ihtimalle bizim sattığımız bir cihaz değil diye cevap vereceklerdir. Brightstar a mail atmıycam çünkü ürünün refurbished olmadığından çok emin oldum. Bu konuyu açman ona yaradı. İki firmanın alakası olmadığı çok açık. Birde su geçirip geçirmeme olayında arkadaşım turkcell den Z1 satın aldı. Suya soktu telefon bozuldu. Garantide kabul etmiyor. Bu durum bir cihazın refurbished olup olmadığını kanıtlamaz ama sana bu cihazı önermem için rahat etmeyecek belli. Xperia SP vs.. bakmanı öneririm.

Ya hocam derdim tartışmak deil yanlış anlama.Birbirimizi boş yere kırmayalım.Sadece içimiz rahat etsin refurbished olmadığına bende ikna olayım cidden almayı düşünüyorum.Ama Atrixdeki gibi olursa...

Tamam o zaman brightmobile mailini bekliyelim.

Bu arada bahsettiğin Sony Resmi Türkiye garantilimi yoksa paralel ithalat mı ? Çünkü sony bayağı ciddi konuşuyor yarım saat su geçirmez fln.

Edit : Yeni gördüm turkcellden almış.Hmm ilginç.Arkadaşın naptı peki ?

Yok hocam bir telefon için kimseyle tartışmam zaten. Fanatiğide değilim. Aldım kullanıyorum memnunum. İnsanın içinin rahat etmesi en önemlisi sizin içiniz rahat etmeyecekse xperia bakın dedim çünkü bende onu düşünüyordum.

Arkadaşım en son tüketici heyetine başvuracaktı ama ondada belli bir meblaya kadar başvuru alıyorlarmış sanırım. Sonrasını konuşmadık. Serviste bu telefon su geçirmez garantisi yok demiş. Telefonun iddaa sı suya dayanıklı olduğu imiş. Eğer aklınız hala bu telefonda ise bence internetten sipariş verin alın bakın içinize sinmiyosa iade edin. En basitinden brightstara direk telefon açıp sonuca ulaşabilirsiniz.

• Brightmobile İPhone da satıyor.Onlardami refurbished KUYUYA TAŞ atanlar konuşsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bırakan Adam B kullanıcısına yanıt
    brigtmobil sitesi geri devreye girdi ve baktım siteye diğer telefonlar baktın mı satış kısmından ne tarz müdahalelerde bulunup satıldığı yazıyor moto gde ise hiç bişey yazmıyor bu demektirki yenilenmiş ürün değil
     Türkiyede Satılan Motorola Moto G'ler Refurbished Değilmiş ! ( Kesin Bilgi )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalker06 -- 17 Nisan 2014; 18:27:41 >
  • Sadece Apple olsa tüm global markaları satıyor... EEEeeee ups yapalım. Sonuç(!)
  • Birazdan konsultasyon-liyezon psikiyatrisi randevum var. Yarın Türkiye geneli mağdurlar yeni dava açalım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: skywalker06

brigtmobil sitesi geri devreye girdi ve baktım siteye diğer telefonlar baktın mı satış kısmından ne tarz müdahalelerde bulunup satıldığı yazıyor moto gde ise hiç bişey yazmıyor bu demektirki yenilenmiş ürün değil
     Türkiyede Satılan Motorola Moto G'ler Refurbished Değilmiş ! ( Kesin Bilgi )

İnşallah öyledir.Çünkü hocam eğer brightmobileda satıldığı gibi Motola Moto G de refurbishedse vay halimize.Çünkü Moto G yeni bir cihaz hemen ne ara olduda yenilenmiş ürün olarak satılıyor anlamadım.Acaba zaten refurbished mi diye insanın aklına gelmiyor değil.Moto G nin açıklamasında yazmıyorsa birimiz brightmobile şu soruyu sorabilir mi ?

"Diğer ürünlerinizde olduğu gibi Moto G de yenilenmişmidir.Yenilenmişse eğer garantiyi sizmi veriyorsunuz"

Eğer onlar veriyorsa sorun yok.Ama yok brightstar veriyorsa o zaman ortada bir sorun var.Sizdeki cihaz sorunsuz diye peşini bırakmayın aksine üstüne gidip ne doğruysa onu bilelim.Sonuç değişirse konuyu değiştirip Türkiyedeki Moto G ler sorunsuz kesinlikle Atrix gibi değil ahanda buda kanıtı sssi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz diye yazıcam ve sizden özür diliycem.Ama şuanlık bence belirsizliğini koruyor.

Bize net bir açıklama lazım.

Adam yazardı öyle olsa moto g dışındaki bütün telefonlarda yazıyor ve ayrıca bunlar elden geçirilmiş getirse brightmobil yazar brigthstar yazmaz ayrıca garantisine teleservice bakıyor

• skywalker06 10. kez dalya dedin. Bu konuda 1000. mesajını attın.

Yarın mübarek Cuma günü Çağlayan Adliyesinde tüm teknik kanıt ve bilirkişi raporlarıyla dava açıyoruz.

İnşaallah bizim güldüğümüz kadar sayın heyette bize gülmez. :))
  • Yalnız konuyu güncel tutarak baya bi mesaj sayısı artırdık.
    Ne de olsa yeni üye değiliz.
    Felaket karizma yaptık MOTOROLA MOTO G sayesinde. Forum bile şaşkın şu an

Moto G artık bu kadar reklamdan sonra refurbished olmayanlardan cihaz hediye eder mi? Yoksa geneli böyle kullanılmamış fakat yenilenmiş olabilir mi?

REKLAMIN İYİSİ KÖTÜSÜ OLMAZMIŞ(!) :)
  • refurbished olamazlar, telefon zaten 3-4 ay önce çıkmış. benim de kullandığım "atrix" in durumu farklıydı. piyasaya çıkmasından 2 sene sonra brightstar ın getirdiği telefonlar gerçekten refurbished di. bununla alakalı firmadan bir yetkili cihazın sadece kontrollerinin yapılıp tr yazılımı yüklendiği ile alakalı bir mail atmıştı birisine. ancak sonradan bu telefonların uzakdoğu da elde kalan stokların elden çıkarılması olduğu ile alakalı bir bilgi edindiğimi hatırlıyorum. bu kırmızı kutulu atrix ler gerçekten refurbished di ve birçok kişi de bunu bilerek aldılar ve mavi kutulular 800-900tl civarlarındayken piyasa fiyatının da neredeyse 3 te ikisine gelmişti bazıları kampanyalarla yarı fiyatına getirmişti vs... bitti gitti. iki hafta evvel ben de elimdeki atrix e baktım ekranının ortasında ölü piksellerden oluşan kocaman bir leke vardı, dokunmatiğin sol tarafı çalışmıyordu, aldığımdan beri kulaklık girişi hiçbir kulaklığı doğru dürüst tanıyamıyordu. bu sorunların atrix konusunda birçok forumdaşta aynısının yaşandığını görünce refurbished olduklarına bir kez daha emin oldum. ancak öyle yada böyle atrix benim için bir efsane oldu 14 ay boyunca iyi kötü kullandım ve bayağı hırpaladım. onlarca rom denedim ve denemediğim onlarcası daha vardı. telefon gerçekten çok sağlam işlem gücüne sahipti her custom romda çehresi tamamen değişebiliyordu, bataryası cyanagenmod sağolsun 2 gün yoğun kullanımda bile rahatgidiyordu...ulan ben ne yazıyodum yaahah moto g nin refurbished inin çıkmasına daha en az 1 sene vardır arkadaşlar rahat olun bence...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Illa oyle oldugunu iddia edemem ama cojta sasirmam acikcasi cunku atrixlerin ulkemizde yuzlerce boyle sabikasi var biliyorum,videosunuda izlemistim sifir kutu acilisinda kulaklik batarya falan apayri cikmisti

• benım gıbı moto g almayı dusunenler ıcın ''dur bı dakıka ne oluyor orada '' dedirtecek cinsten bi konu.

Konu nereye varacak bakalım

Ailecek severek takip ediyoruz
  • http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=90693187

Kaldığımız yerden devam edelim. Konu dağılmasın....

Ana konudan devam edelim. Bekleriz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

skywalker06 10. kez dalya dedin. Bu konuda 1000. mesajını attın.

Yarın mübarek Cuma günü Çağlayan Adliyesinde tüm teknik kanıt ve bilirkişi raporlarıyla dava açıyoruz.

İnşaallah bizim güldüğümüz kadar sayın heyette bize gülmez. :))

Hele bi dur yeterli kanıt toplansın ona göre hareket edersiniz.Şuan daha hiç birşey tam belli değil.

Ana konudan devam edelim yoldaş...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Joker80

benım gıbı moto g almayı dusunenler ıcın ''dur bı dakıka ne oluyor orada '' dedirtecek cinsten bi konu.

Konu nereye varacak bakalım

Ailecek severek takip ediyoruz

Ürünün harbi refurbished olma ihtimali var ana sayfaya kanıtlarımıda koydum.

Güncel :)
  • Tamda yarın Atrix i garantiye yollayacaktım
    Batarya da sorun var Moto G isteyecektim ben de .
  • Ben de ne zaman kim yazacak diye bekliyorum, aman sen alma sakin refurbis bu teller. Elin de patlar sonra.

• Hemmen geri iade ediyorum, almazlarsa da çöpe atarım. General Mobile Discovery almalıyım, ne zamandır teknik servis görmüyorum hayatım renklensin biraz
  • Yine bir Atrix faciasi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Gmd Fanı olsa neden teknik servis görmüyordum uzun zamandir heyecan olur gibi bi gönderme yapsın ki..

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.