Şimdi Ara

ŞOOKKK KAMPANYA ŞAMPİYONLAR HD PAKETİ 400 TL SADECE NAKİT ALIMLAR İÇİN !! SON FIRSAT !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
10
Favori
14.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blueyesprens

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Hocam kargo ile paketi yollayacakmısınız yoksa sadece şifreyi internet üzerindenmi vereceksiniz?

Sadece sifreyi versem daha iyi hpcam kargoyla yollamam icin beklemeniz lazim biraz :) o yuzden sikinti. Sifreyle kurulum yaptiriyosunuz direk zaten .seri numarasinida vericem

Neden ki hocam yakınınzda kargo şubesimi yok :) Sizin sattıklarınız medimarkttan farklımı? İçerik olarak aynı ama sizin personel indiriminiz var sanırım?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam kargo ile paketi yollayacakmısınız yoksa sadece şifreyi internet üzerindenmi vereceksiniz?

Sadece sifreyi versem daha iyi hpcam kargoyla yollamam icin beklemeniz lazim biraz :) o yuzden sikinti. Sifreyle kurulum yaptiriyosunuz direk zaten .seri numarasinida vericem

Neden ki hocam yakınınzda kargo şubesimi yok :) Sizin sattıklarınız medimarkttan farklımı? İçerik olarak aynı ama sizin personel indiriminiz var sanırım?

Tabikide ayni paket personel indirimi yok ama 100 paket satisini gerceklestiricem kargoya veririm karsi odemeli ama bu islem haftaya kalabilir yinede siz bilirsiniz ayni sey o yuzden dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Kod olarak degilde acilmamis kutu olarak gonderirseniz 2 adet almayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tugayy

Kod olarak degilde acilmamis kutu olarak gonderirseniz 2 adet almayi dusunuyorum.

Burdan yazanlara pek cevap veremiyorum arayip yada mesaj pm atarsaniz daha iyi olur herkese iyi aksamlar..

• Hocam sonuçta bir ücret vereceğiz , fatura ve kutu olması tercih sebebidir. Sizin içinde uygun olursa açılmamış kutu ve fatura gönderirseniz yarın alabilirim
  • quote:

Hocam sonuçta bir ücret vereceğiz , fatura ve kutu olması tercih sebebidir. Sizin içinde uygun olursa açılmamış kutu ve fatura gönderirseniz yarın alabilirim

Yukarida konuda belirrtim fatura yollayamiyorum ama paketi yollayabilirim yinede alma tercihi sizin . Paketlertek fatura uzerinden aliniyor toptan olarak onuda konu basliginda yazdim zaten karar size ait .

• Anladım teşekkür ederim. Faturasız ürün almak pek mantıklı değil , merdiven altı gibi.. İyi satışlar
  • quote:

Anladım teşekkür ederim. Faturasız ürün almak pek mantıklı değil , merdiven altı gibi.. İyi satışlar

o senin kararin saygi da duyarim rica ederim

• Nedim Bey'den ben de aldım 320 tl'ye. Yalnız bir şey soracağım (böylelikle güncellemiş olduk başlığı) kurulum için servis gelmeden istediğimiz kutuyu seçebiliyor muyuz? eğer öyle ise hangisini önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vectrac

Nedim Bey'den ben de aldım 320 tl'ye. Yalnız bir şey soracağım (böylelikle güncellemiş olduk başlığı) kurulum için servis gelmeden istediğimiz kutuyu seçebiliyor muyuz? eğer öyle ise hangisini önerirsiniz?

Hocam secebiliyorsunuz benim tavsiyem humax 9504

• blueyesprens B kullanıcısına yanıt
    Bu cihaz İnternet'e bağlandığında dilediğin her yerde özelliği aktif oluyor mu? Istediğin programı seç izle vs. Tivibu gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Bu cihaz İnternet'e bağlandığında dilediğin her yerde özelliği aktif oluyor mu? Istediğin programı seç izle vs. Tivibu gibi.

Evet hocam akilli kutu olarak geciyor iatediginiz ozellikler. Diledigin yerde diledigin zaman izle tablet cep telefonu bilgisayarlari kapsiyor uygulamayi yikledikten sonra o sekilde de izleyebilirsiniz :)

• Alıcam , daha önce sattığınıda biliyorum. Ama yinede tereddütlüyüm , Media Markt'ta 549 TL'ye alınabilen , 100 tl işbank kodu ile beraber bile 449 TL'ye gelen bir paketi nasıl bu fiyata satıyorsun onu çözemedim sadece.

PM'den açıklarsan alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Alıcam , daha önce sattığınıda biliyorum. Ama yinede tereddütlüyüm , Media Markt'ta 549 TL'ye alınabilen , 100 tl işbank kodu ile beraber bile 449 TL'ye gelen bir paketi nasıl bu fiyata satıyorsun onu çözemedim sadece.

PM'den açıklarsan alalım

PM den değilde burada açıklarsa arkadaş diğer alacak olan arkadaşlarında kafasında soru işareti kalmaz.
  • quote:

Alıcam , daha önce sattığınıda biliyorum. Ama yinede tereddütlüyüm , Media Markt'ta 549 TL'ye alınabilen , 100 tl işbank kodu ile beraber bile 449 TL'ye gelen bir paketi nasıl bu fiyata satıyorsun onu çözemedim sadece.

PM'den açıklarsan alalım

Hocam simdi gordum yazinizi elde kalan son stoklar sezon sonunda bu fiyatlardan cikiyor media markta ama bu fiyatlar magazalarda yok merkezi stok alimi uzerinden dusuyor yarni media markt paketi :) kimsenin aklinda soru isareti kalmasin kaldigi taktirde her turlu sorunuza cevap verebilirim arayabilrsiniz hocam

• blueyesprens B kullanıcısına yanıt
    Akıllı kutu bu özellikleri tablet vs olmadan da yapabiliyor değil mi? İstediğim diziyi akıllı kutunun interaktif menusunden seçip izleyebileceğim.
  • quote:

quote:

PM'den açıklarsan alalım

Hocam simdi gordum yazinizi elde kalan son stoklar sezon sonunda bu fiyatlardan cikiyor media markta ama bu fiyatlar magazalarda yok merkezi stok alimi uzerinden dusuyor yarni media markt paketi :) kimsenin aklinda soru isareti kalmasin kaldigi taktirde her turlu sorunuza cevap verebilirim arayabilrsiniz hocam

O zaman sen media marktta üst kademede bir çalışansın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 17 Nisan 2014; 10:40:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: okttay

Akıllı kutu bu özellikleri tablet vs olmadan da yapabiliyor değil mi? İstediğim diziyi akıllı kutunun interaktif menusunden seçip izleyebileceğim.

Tabikide izleyebilirsiniz tum bolumlerini :) akilli kutidan . Diledigin yerdende hocam canli tv seyredebilirsini

• quote:

quote:

quote:

PM'den açıklarsan alalım

O zaman sen media marktta üst kademede bir çalışansın

Media markta calisiyorum ayni zamanda digiturkte gorevliyim ara bulucu haha saka bi yana herhangi bir supheniz olmasin 2 senedir bu isi yapiyorum hocam forumdan da bir cok kisiye bu paketi sattim gonlunuz rahat olsun bu tip konularda

• okttay kullanıcısına yanıt
    Dilediğin yerde uygulamasından yalnızca Üyeliğiniz in kapsamı içinde olan kanalları izleyebilirsiniz. Örn. Film paketi niz yok siz filmleri seyredemeyeceksin iz bilginiz olsun.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.