Şimdi Ara

*** Amiral Gemisi Katili OnePlus One Tanıtıldı *** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.349
Cevap
25
Favori
38.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JaymzBond

All the announced countries have less population than Turkey has. I know things are not as simple as more population equals more sales, but the thing is in Turkey people are getting tired of the same brands that offer nothing and have high prices. Last year a local firm imported a cheaper MTK phone and made a great impact and profit (you can see that by searching general mobile discovery). Son I think the chances of you succeeding in Turkey is higher than any other alternative you may have. Hope you consider us too. We are in need of a cheap quality phone

General mobile discovery falan yazıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter'e felanda bastırın
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Twitter'e felanda bastırın

Bastırırız

• İngilizcesi çok sağlam olan birisi güzel bi metin yazsın . Mail bombardımanı felan yapalım
  • cheap quality phone kalitesiz manasına geliyor . cheap and high quality filan deyin bari.
  • Türkiyeye gelmedikten sonra isterse S805 + 6 GB RAM le gelsin bir anlamı yok ayrıca bastıraım ama Sonuçta Türkiyedeki vergiler ortada,distribütörlerin koyacağı kar marjı var birde, aslında 1399 dan girse iyi iş yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackzeros

cheap quality phone kalitesiz manasına geliyor . cheap and high quality filan deyin bari.

Ne güldüm ha

• Getirelim şu telefonu buraya 1000 liraya
  • bu telefon garip geliyor bana ortada sanirim telefonun nasil gorunduguyle ilgili hicbir veri yok,yalnizca 5,5 inchlik telin z1 mi z2 mi neydi onun kadar oldugu manasına gelcek br resim yayınlamıslardi galiba.oyle olursa cercevleri cok dar olacak demektir.planlari yoksa oyle yakın zamanda girmeleri zor , 2 -3 ay onceden baslamak lazimdi bu islere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trajle1453

Getirelim şu telefonu buraya 1000 liraya

Ah nerde yırtınıyomda kimsenin umurunda değil samsung çıkarsa getirmese yırtarlar kendilerini kazıklanmak hoşlarına gidiyo samsung olsa 2500 aşşağı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

Şimdiye kadar üretilen en iyi akıllı telefon olacaği iddia edilen OnePlus One, yeni bir işlemci ile geliyor.

Çinli Oppo firmasından ayrıldıktan sonra kendi şirketlerini kuran OnePlus, dünyanın en iyi akıllı telefonu olduğunu iddia ettiği ürünü OnePlus One donanımsal özellikleri ile karşımızda. CyanogenMod ile gerçekleştirilen ortaklık anlaşması sonucunda CyanogenMod 11S ROM’una sahip akıllı telefon, Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle gelecek.

OnePlus One, Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ile üretilerek, performans açısından benzer segmentteki rakiplerinin önüne geçebilecek. Görünüşe göre OnePlus One ilk önce Qualcomm Snapdragon 800 ile üretim bandına girecekmiş ancak son anda verilen bir kararla birlikte 801’de karar kılınmış. 2.5GHz saat hızındaki işlemci en iyi performansı sunmak için akıllı telefon bünyesine katılıyor. Snapdragon 801 SoC (system on chip) pazardaki en güçlü SoC olma iddiasını taşıyor.

Bu arada OnePlus One’ın grafik işlemcisi de 450MHz’den 578MHz değerindeki bir versiyon ile değiştirilmiş. Bu da görsel içeriğin çok daha hızlı yükselmesi anlamına geliyor. 3GB RAM’li akıllı telefon 5.5 inç boyutlarında 1080p ekrana (Japan Display tarafından üretime sokuluyor), 13MP arka yüz kamerası ve 5MP ön kameraya sahip. 3.100 mAh bataryaya ise 16GB 64GB depolama seçeneği eşlik edecek. OnePlus One adlı iddialı telefonun 23 Nisan tarihinde resmi olarak detaylandırılması bekleniyor.

Pek çok büyük markanın önde gelen akıllı telefonları ile yarışması beklenen OnePlus One, 3GB RAM ile birlikte rakiplerinin korkulu rüyası olma yolunda. Durumun diğer şirketler için ne kadar ciddi olacağı ise birkaç hafta içerisinde belli olacak.

Ucuz fiyatına rağmen yüksek özellikler sunan cihazın çıkacağı ülkeler belli oluyor.

Çinli OnePlus firmasının akıllı telefonu One uzun zamandır mobilite gündemini meşgul ediyor. Yüksek donanıma sahip olan telefon, buna karşın ucuz fiyat etiketiyle tüketiciyle buluşacak. Şirketin Facebook sayfasında OnePlus One'ın hangi ülkelerde çıkacağına dair teaser bir görsel paylaşıldı.

*** Amiral Gemisi Katili OnePlus One Tanıtıldı ***

Görselde şimdilik 7 ülke yer alıyor, diğerleri belli değil. Telefonun sadece 16 ülkede satışa çıkacağı gözüküyor. 23 Nisan'da raflardaki yerini alacak olan telefonun şimdilik ülkemize gelmesi zor. Şu anda OnePlus One'a sahip olmak için tek yol yurtdışı.
    OnePlus One'da 2.5 GHz'lik Snapdragon 801 işlemci, 3 GB RAM, 5.5 inç Full HD ekran, 3100 mAh batarya, 13 mp arka kamera,5 mp ön kamera, 16/64 GB depolama alanı ve 2 yıl boyunca CyanogenMod desteği bulunuyor. Tüm bu özelliklere karşın yetkililere göre telefonun fiyatı ise 350 euro altında olacak.

Çinli yeni bir akıllı telefon üreticisi olan OnePlus firmasının CyanogenMod tabanlı One modeli ile, Tayvanlı teknoloji üreticisi HTC'nin amiral gemisi modeli HTC One M8 karşılaştırılmıştı. Ve bugün ONePlus firması, başka bir amiral gemisi modeli Samsung Galaxy S5 ile kendi telefonunu karşılaştıran bir Infografik yayınladı.

Bir yanda Samsung'un (649-699) Dolar fiyat aralığında satışa sunulacak olan Galaxy S5 modeli, bir diğer yanda ise (400) Dolardan satışa sunulacak olan, OnePlus firmasının One modeli bulunuyor. Teknik özellikleri açısından avantajlı görünen ONePlus 3GB RAM, (Galaxy S5 2GB ) 5.5-inç 1080p çözünürlükte IPS ekrana ve 3100mAh bataryaya sahip. Ayrıca cihaz 2.5GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 8974-AC işlemcinin (Galaxy S5'de de aynı Snapdragon 801 8794-AC işlemci bulunuyor) olduğu görülüyor. ONePlus One modelinde MicroSD kart desteği yer almıyor ancak, 16/64 GB olmak üzere iki versiyona sahip. Galaxy S5'te ise parmak izi tarayıcı kalp ritmi ölçme sensörünün yanında MicroSD kart desteği var ancak cihazın 16 GB'lık tek versiyonu bulunuyor.

Peki neredeyse aynı özelliklere sahip iki cihazın aralarında bulunan fiyat farkı, sizce pahalı olan cihazı üstün kılar mı?

Telefonun görseli çok yakında.

Detaylar için;

http://oneplus.net/
    https://www.facebook.com/oneplusofficial (Facebook sayfasında Türk üye yok neredeyse dikkatlerini çekmek lazım.)
    https://twitter.com/oneplus
    https://plus.google.com/102032589992734862411/posts
    http://www.youtube.com/user/oneplusmobile

Unboxing ( Kutu açılışı ) :)

Telefon arayüz fotoğrafları gelmeye başladı;

Çekilen fotoğraflar Karşılaştırma ;

• para toplayıp tt yaptıralım

• Geriye kalan yedi ülkeden dördü kesin Kanada, Fransa, İtalya ve ABD... İspanya, Portekiz veya Filipinler ya da Tayland olabilir.

Keşke bize de gelse ama bence zor bir ihtimal. Pazar olarak iyi bir pazarız ama bürokrasi ve vergiler yüzünden zor. Ben bu olayı duyduğundan beri takip ediyorum. Büyük olasılık yurtdışından bir tanıdık aracılığıyla alacağım.

23 Nisan' ı dört gözle bekliyorum...

Eşit: İngiltere'yi de eklemek istiyorum hatta kesin olan ülkelerden biri olarak...Yani bence etti 5 geriye 2 ülke kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 14 Nisan 2014; 22:47:40 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • https://twitter.com/oneplus

buyrun mentionlayın ayrıca #oneplusturkey tag açın

• Biri yardımcı olsun ne yapılabilinir en mantıklı getitmek için

• Bence zor hocam. Keşke getirseler ama gelmeyecek.

Getirseler saniyesinde alırdım ama büyük olasılık yurtdışından getirteceğim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acer_sahibi77 -- 14 Nisan 2014; 23:28:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Bence zor hocam. Keşke getirseler ama gelmeyecek.

Getirseler saniyesinde alırdım ama büyük olasılık yurtdışından getirteceğim...

Nasıl getirticeksin

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

para toplayıp tt yaptıralım

Tt neoluyo anlamadım

• We mean the Ottoman Empire Turkey ,There are great folks I mean, We must be on the list Turkey. Belgıum (11.162.780) , Austrıa (9.241.434) , Fınland ( 6.345.940) , Denmark (6.405.836) , Sweden ( 10.698.549) , Hong Kong (8.773.900).Countries belonging to the 2013 census.I have added more than 1 million people in each of the. And the resulting figure 52.628.439.Turkey 78.246.876. The sum of the six country Turkey does not.Samsung,Sony And the prices are very expensive here.It must be in this population OnePlus provides Turkey.Best Regards. Greetings from Turkey.

Ben bu arkadaşı ayakta alkışlıyorum :) Daha ne söylenilebilir ki. Gözdağı bile vermiş.Bence bunu kullanmalıyız bana çok mantıklı geldi.Daha öncede paylaştım yukarıda ama bu kez eklemelerle daha oturaklı olmuş.
  • ymızraklı Y kullanıcısına yanıt
    boşver hocam zaten geç kalınmış bir olay

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.