Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.115
Cevap
87
Favori
545.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben şuan lise öğrencisiyim ve oyun almak için para biriktiriyorum 80-90 TL biriktirdim FIFA 14,Watch Dogs(İyi çıkarsa) almayı düşünüyodum FIFA 14 ü MOMENTUM illeti yüzünden pek övmüyorlar sizce FIFA almak istesem 14'ü mü almalıyım yoksa FIFA 15 i mi beklemeliyim? FIFA 15 yeni nesil için süper olacak ama bu nesil(PS3 kullanıcısıyım) için pek yenilik yaparlar mı yoksa takımların kadro,formalarını güncelleyip UT ekleyip önümüze mi koyarlar? Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mic

quote:

Orijinalden alıntı: Uygx

quote:

Orijinalden alıntı: staylano

quote:

Orijinalden alıntı: tamehliyetsiz

quote:

Orijinalden alıntı: staylano

Türkiye Ligi Fenerbahçe yüzünden kalktı zaten. bence bu sene de olmaz.

Yav he he

Türkiye Ligi'nin kalkma sebebinin şike süreci olduğu uçan kuş biliyor, tartışmaya kapalı.

yaşın 15 olduğundan dolayı senin öyle sanman normal . yaşının 15 olduğu konusu da tartışmaya kapalı .

Bende şike yüzünden kaldırıldı sanıyordum. Gerçek nedeni nedir?

Eskiden tüm takımların lisansı Federasyondan alınıyodu artık hepsinden teker teker almaları gerekiyo uğraşmıyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: fenomertcan

Arkadaşlar ben şuan lise öğrencisiyim ve oyun almak için para biriktiriyorum 80-90 TL biriktirdim FIFA 14,Watch Dogs(İyi çıkarsa) almayı düşünüyodum FIFA 14 ü MOMENTUM illeti yüzünden pek övmüyorlar sizce FIFA almak istesem 14'ü mü almalıyım yoksa FIFA 15 i mi beklemeliyim? FIFA 15 yeni nesil için süper olacak ama bu nesil(PS3 kullanıcısıyım) için pek yenilik yaparlar mı yoksa takımların kadro,formalarını güncelleyip UT ekleyip önümüze mi koyarlar? Şimdiden teşekkürler

Ps3, ps4e göre hala daha büyük bir ortam tabiiki olduğu gibi koymayacaklardır. Fifa14 yerine eylüle kadar bekleyip 15 almak daha mantıklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke ligimiz olsa ama nerde. Kesin yine olmayacak. Hadi buna alıştıkta hiç yoktan Şampiyonlar Ligi lisansı geri alınsa artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurr.611

quote:

Arkadaşlar ben şuan lise öğrencisiyim ve oyun almak için para biriktiriyorum 80-90 TL biriktirdim FIFA 14,Watch Dogs(İyi çıkarsa) almayı düşünüyodum FIFA 14 ü MOMENTUM illeti yüzünden pek övmüyorlar sizce FIFA almak istesem 14'ü mü almalıyım yoksa FIFA 15 i mi beklemeliyim? FIFA 15 yeni nesil için süper olacak ama bu nesil(PS3 kullanıcısıyım) için pek yenilik yaparlar mı yoksa takımların kadro,formalarını güncelleyip UT ekleyip önümüze mi koyarlar? Şimdiden teşekkürler

Ps3, ps4e göre hala daha büyük bir ortam tabiiki olduğu gibi koymayacaklardır. Fifa14 yerine eylüle kadar bekleyip 15 almak daha mantıklı.

Çok teşekkürler cevabınız için ben de öyle düşünüyodum açıkçası.Watch Dogs beklediğim gibi çıkmassa FIFA 15 alıcam.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: onurr.611

quote:

Çok teşekkürler cevabınız için ben de öyle düşünüyodum açıkçası.Watch Dogs beklediğim gibi çıkmassa FIFA 15 alıcam.

Watch dogs iddialı bir yapım olacaktır, şüpheniz olmasın. Ama fifa alamayacaksanız watch dogs alınca, bence almayın😊

• FUT için wager match modu süper olur

• cl lisansini alip dlc olarak satmazlar herhalde.
  • Ligimizin şu oyunda olmayışı tamamen fail'dir yazık..

• Fifa 14 mobilde türkçe desteği aldı , acaba fifa 15 konsollar içinde türkçe destek sunarlar ? Ligin yanında birde türkçe destek iyi olurdu .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ayny oyunu sürecekler gene piyasaya biktim ayni oyun motorundan yeni birsey istiyorum.
  • Online modları çok kısıtlı sezon maçı oyna oyna hep aynı fut var oda baya bir incik boncuklu.Online modların çoğalması gerek.

• Seasons - Co-op - FUT - Pro Club

Daha ne gelebilir ki? Sonucta futbol oyunu.

• Pro clup çoklu mod sayma onu sezon artık çok sıktı oyna oyna hep aynı amaçsız hal alıyor.Fut ise baştan takım yaratıp oynanan bir mod çok karışık.

Online turnuvalar olabilir online kariyer olabilir vs 2vs2 yi bile kaldırdılar oyundan ki o mod en keyif verici moddu.
  • Beyler var mısınız bu lig sorununu çözmeye?Bazılarımız için sonucu olumsuz gereksiz bir iş bazılarımız içinse umut.Şu tüpçüye güzel resmi bir email atmalıyız ama bunu belli bir gün belli bir saatte(twitterda tt olma gibi) belirlenmiş e maili atalım.Kaybedecek hiçbirşeyimiz yok aksine kazancımız olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fenomertcan -- 21 Nisan 2014; 18:32:39 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ömer Temelli olacak dediyse kesin yine yokuz :(

• quote:

Orijinalden alıntı: amönyak

E artık bizede 18 kaldı

fifa 2049 konusu benim bi kenara yaz

• FIFA 15'te gerçekleşmesini istediğim iki şey var, birincisi Fenerbahçe'nin oyuna eklenmesi, ikincisi momentumun oyundan kaldırılması.

Momentumun kaldırılsa da oyunda karşımıza gelen tipler saçma sapan goller atıp, iki saat saçma sapan sevinip, attığı golleri izlemese. En büyük sıkıntı o. Momentumdan yenilen gol ve rakibin sonra yaptığı hareketler, anlatılmaz yaşanır.
  • Turk lıgı olsun
    Turk spıker olsun
    Momentum olmasın
    Trıbunler maca endekslı olsun (sahaya konfetı yağsın, meşale yakılsın vs)
    Sampıyonlar Lıgı lısansı alınsın

cok seymı ıstıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.