Şimdi Ara

[FİFA 15 PS4 ANA KONU] NEXT GENERATION (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.114
Cevap
87
Favori
545.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fifa kendini tekrar ediyor en büyük problem bu gameplayde.Arka arkaya 3-4 maç yaptımı sıkılıyorsun.Online modu saymıyorum böyle rezil birşey olamaz, asabi adamım kolu kırar atarım cebime yazık.Yapay zekanın takımların güçleriyle yetenekleriyle orantılı gelişmesi lazım.Misal bi oyuncunun pas özelliği 85, diğerinin 65, aynı yüzdeyle pas yapabiliyorlar oyunda.Böyle saçmalık mı olur?Keza defans oyuncusu ne kadar yavaş olursa olsun forveti yakalıyor istisnasız.Rezillik.

Oyunun sıkmaması için binlerce yüzbinlerce animasyon geliştirilmeli.Ben anlamıyorum 1 sene boyunca tüm dünyada ligler oynanıyor bir komite kur 3-4 kişilik çok değil, bütün işi maç izlemek, izlediği maçlardaki değişik hareket, kombinasyon, karambol, gol pozisyonu vs bunları not alsın oyuna aktarılsın.Çok mu zor bu yahu?Her maç aynı hareketleri izlemekten sıkıldık.Her futbolcu özellikle 5 yıldızlı takımlarn altındaki takımlarda birbirinin aynısı neredeyse.Yıl oldu 2014 düzeltin şunları yahu.

• Şu oyunda Tr liginden en kötü ihtimalle 4 büyüklerin olması gerekirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlacK_TowerR

quote:

Orijinalden alıntı: staylano

kişisel yorum katmayın bu tarz anakonuların başlıklarına.

Kişisel yorum değil.Oyundaki yenilikleri gördüğümüzden ötürü yazıldı sizler birşey görmediyseniz bilemeyiz..

Goz kamastiran yenilik olarak ne gordunuz o videodan?

• Şahsen ahım şahım etkileyici bir görsellik yok ki bu gp bile değil, dikkatimi tek çeken durum head to head veya man to man deki fizik mücadelesi.

Birde first touch videodaki gibi olsun artık.Her sene aynı görsel ama her sene topu iniestanın bile krampona sıfır alamaması.
  • fifa gözüme çok hoş geliyor,ama oynarken yoruluyorum arkadaş.gel gelelim öğrenci evinde oynayamıyorum arkadaşlar oynamak istemediğinden.ps4 olmasına rağmen çoğu arkadaş ps3 te pes için kafeye gidiyor.Oysa fifa'daki gerçeklik hissi beni benden alıyor.Oyun biraz yavaş gibiydi onu da hız ayarlarını kurcaladıktan sonra gayet iyi oldu.Yazın evde online takılacağım,kışın offline pes

• Top ufak gibi geldi bana sanki. Resimlerde baya baya ufak çıkmış ama videodada sanki ufak. Adamların kranponu topun 1.5 katı nerdeyse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerim35 -- 10 Haziran 2014; 2:55:34 >
  • beklentimiz büyük
  • Hocam olumlu olumsuz yorumlar elbet olacak gucenmeye gerek yok. TRAILER YAYINLANDI yazin bari boyle de olmamis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Hocam olumlu olumsuz yorumlar elbet olacak gucenmeye gerek yok. TRAILER YAYINLANDI yazin bari boyle de olmamis

Başlık değişmeyecek.

• quote:

quote:

Hocam olumlu olumsuz yorumlar elbet olacak gucenmeye gerek yok. TRAILER YAYINLANDI yazin bari boyle de olmamis

Başlık değişmeyecek.

Zaten biraz daha degistirseniz forum hata verecekti. Konu sahibi sizsiniz siz bilirsiniz.

• video cgi abartilacak kadar da uber bisey yok. asil gameplay videolari geldiginde ne gibi degisiklikler olmus o zaman daha net belli olur.
  • quote:

quote:

quote:

Başlık değişmeyecek.

Zaten biraz daha degistirseniz forum hata verecekti. Konu sahibi sizsiniz siz bilirsiniz.

Başlıklarada müdahale etmeyiniz lütfen.

• oyuna fifa 13 de sanırım ayağın dışıyla şutu eklemişlerdi. aman allah devrim yapmış gibi her videoda gösteriyolardı. yine aynı muhabbet. yine pek bir değişiklik olmayacak anlaşılan.
  • Fifa 14'ün üzerine çok daha yeni bir şey koymamışlar gibime geldi, şimdiden Fifa 16'yı beklemeye başlayalım bence yenilikler için.

Video çok iyi hazırlanmış yalnız, insanı acayip gaza getiriyor.
  • Hadi bakalım bu arada iki yeni özellik gelmiş. onlar nedir bi açıklayın.

• bu sene maç kamerasından fifa 14 ile hiç bi farkı olmazsa ve pes'de görüntü namına bombayı patlatırsa o zaman nolucak merak içerisindeyim.. hatırlayın fifa 0-09-10-11 arasındaki görüntü farklarını sonradan hiç bi oyuna yapmadılar.. şimdi 14 ile 15 arasındada aynı derecede fark olmazsa sıkıntı büyük olur gerçekten.. zaten her sene yüzlerce animasyon koyuyolar o konuda sıkıntı yok.. görüntüye abanmaları şart!
  • Bu sene de aynı oyun geliyor bence.Beklentim çok yüksekti ama trailer ı görünce heyecanım azaldı.Yinede gameplay i görmekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaveJones -- 10 Haziran 2014; 11:23:18 >
  • Önce böyle etkileyici bir anlatıcı bulurlar,daha sonra etkileyici bir video hazırlarlar..En sonunda, oyun çıkar..L1 üçgenin dibine vurmalar, kafa şutları hep gol olur..Defans, ataklara bön bön bakar..Hakkınla attığın gollerden sonra, momenitumun verdiği gazla rakibin coşması...Öncellikle bu oyunda, defans tek tip yani legacy olarak kalmalı..Oyundaki saçma gollerin çoğu ısrarla devam ettirilen tactical defanstan kaynaklanıyor..Defans sistemi, değişirse, momentiumun etkisi, l1 üçgen gollerinin sürekli olması sorunları da düzelir..Fifa 08,09,10, w cup 2010 ve Fifa 2011 ,futbol oyunu severlerin en çok beğendiği, zevkle oynadıkları oyunlardandı..Bu oyunlarda en büyük gelişim, defans yapmanın mantıklı ve tutarlı bir hale getirilmesiydi..Oynanış olarak bu oyunların hiçbir eksiği yoktu..Buna rağmen yapımcılar ,yerlerinde rahat duramadılar..Bu oyuna bir yenilik getirmeliyiz şeklinde düşünüp bence, bindikleri dala keserek oyuna abuk sabuk bir defans anlayışı ve momentiumu eklediler..Bu sorunlar yüzünden bu forumda ve yabancı forumlarda oyun, yerden yere vuruldu!..Yapımcılar , son 3 oyunda bize adeta dayatmayla ,zorla kabul ettirdikleri bu belli belirsiz defans anlayışından vaz geçerse Fifa, serisi yukarıda saymış olduğum eski oyunları kadar başarılı bir hale gelir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo23 -- 10 Haziran 2014; 11:40:26 >

• neo23 kullanıcısına yanıt
    Full manual oynayın. Dediğiniz sorunların hiçbiri kalmıyor. "assisted" adı üstünde, oyun size yardım ediyor demektir. Ben oyundan yardım falan istemiyorum artık kendi şutumu kendim atarım dedim, full manual yaptım. Oyun bambaşka bir oyun oldu.
  • Tribün atmosferine abanmışlar gördüğüm kadarıyla. Onun dışında çokta bir şey göremedik trailerda. Game play lazım bize.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.