Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla koleksiyon arşiv işi hiç bana göre değil 6-7 oyunluk koleksiyon konsol fiyatına geliyor.3 ay sonra çoğu oyunun yüzüne bakmadığımdan satıyorum biraz oyunlara nankörlük yapıyorum galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reznoir

quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

quote:

Orijinalden alıntı: Buzmavili

[simage]
    THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU
    [/simage]

bu versiyonun böyle olması gerekmiyor muydu?

Japonya için özel diye biliyorum.

hadi ya neden buralara gelmiyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Hepsisonyden siparşimi iptal ettim pek inandırıcı gelmedi banada kargolanacağı

yarın iptal etseydin. Belki gönderirlerdi
  • quote:

Keşke bekleseydin. Oyunu almaktan vazgeçtin sanırım ?
  • quote:

Hepsisony'ye fazla güven olmaz zaten ne dedikleri pek belli değildir hep bi muamma,, bu ps4 önsipariş döneminde dilim yandı o zamandan beri kestim alışverişi ama umarım dediklerini yaparlar bu sefer, önsipariş verenler sorun yaşamaz.
  • Ben de dayanamadım hepsisony'den sipariş verdim şimdi, sipariş notu kısmına da "Siparişimin elime bayramdan önce ulaşacağı sözüne güvenerek sipariş veriyorum, bu durumda siparişimin perşembe günü içerisinde kargoya verilmesi gerekiyor. Eğer bayramdan sonraya kalırsa siparişimi iptal etmeyi düşünüyorum. Bir aksilik yaşanmamasını umuyorum. Teşekkürler." yazdım. Ne kadar takarlar bilemem fakat dediğim gibi yaparım eğer yarın kargoya verilmezse iptal ederim siparişimi. Göreceğiz bakalım.
  • Kivanc1Mac kullanıcısına yanıt
    Tehdit dolu bir mesaj olmus sanki kivanc

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslında öyle olmaması için epey uğraştım, anca bu kadar yumuşatabildim. Benim derdim oyunu erken oynamaktan öte kandırılmamak, bilmiyorum kendilerinden sipariş vermek ile D&R'dan sipariş vermek onlar için bir fark yaratıyor mu ama sitelerinde yazan "bayramdan önce teslimat" ibaresi beni hepsisony'den alışveriş yapmaya itti. Yoksa D&R'dan da alabilirdim. Bu yüzden de eğer sözlerini tutmuyorlarsa siparişimi iptal edeceğim.
  • Kivanc1Mac kullanıcısına yanıt
    Ben o siteden zamaninda gran turismo 5 almistim ön siparis ile cikis tarihinden 1 gun sonra elimde olmustu oyun ve cok ilgilenmislerde her gorusmemde bence sorun olmayacak oyun dedikleri gibi bayramdan önce elinde olacaktir.Pozitif düşün

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsi sony hangi kargo şirketini kullanıyordu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

hepsi sony hangi kargo şirketini kullanıyordu arkadaşlar ?

aras kargo ile çalışıyor.
  • N11 sitesinde kargolar 25 inde gönderilir yazıyor.batıdaki arkadaşlar için çok iyi haber doğruysa fakat benim gibi batıda olmayanlar için sıkıntı 2 günde anca gelir kargo.
    Her ne kadar PS3 de bitirmiş olsam bile bayramda oynasaydık iyi olurdu

http://www.n11.com/ps4-the-last-of-us-remastered-P27239241

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 23 Temmuz 2014; 23:34:44 >
  • Beyler tamamen sektöre olan cahilliğimden soruyorum,bu oyun ps3e çıkan oyunun devamı mı yoksa aynı oyunun ps4 versiyonumu ? PS4 almayı planlıyorum seneye,o yüzden soruyorum.
  • Anche kullanıcısına yanıt
    Aynı oyun ps4 e geliyor kardeşim dlc paketleri dahil olarak.Yeniden yapılanmış hali diyebiliriz
  • Tabi ki bu videoların hiç bir anlamı yok. Videolar 720p ve 30 FPS. The Last of Us Remastered'ın özelliği 1080p ve 60 FPS olması.

Ama yine de paylaşayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 23 Temmuz 2014; 23:54:15 >

• UK PSN siparisi verdik.Geri sayim da basladi iyice kivama getirecekler 8 gunde Bakalim soylensigi gibi dehset bir oyun mu..Uncharted'ta oldugu kadar iyi bir is becerebilmis mi ND gorecegiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

UK PSN siparisi verdik.Geri sayim da basladi iyice kivama getirecekler 8 gunde Bakalim soylensigi gibi dehset bir oyun mu..Uncharted'ta oldugu kadar iyi bir is becerebilmis mi ND gorecegiz

Emin ol oyuna bayılacaksın :))

http://www.ign.com/articles/2013/06/05/the-last-of-us-review

quote:

The Last of Us is a masterpiece, PlayStation 3's best exclusive and an absolute must-play

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 23 Temmuz 2014; 23:55:57 >

• Yarın gelirse tekrar satın alırım bakıcam yarın adamın konusması pek inandırıcı gelmedi de ondan iptal ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretor23

Aynı oyun ps4 e geliyor kardeşim dlc paketleri dahil olarak.Yeniden yapılanmış hali diyebiliriz

Cevabın için teşekkürler. Exc.oyunları oynamak istiyordum iyi oldu bu.Umarım diğer ps3 exc. oyunlarıda PS4e gelir.
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    yükleme süreleri baya bi kısalmışmı yoksa adam videoyu ilerimi sarmış ?
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.