Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adamlar oyunu 29 unda dr vatan gibi yerlere dağıtsa 1 günde o kadar oyunun nasıl mağazalara dağıtılmasını bekliyorsunuz? Oyun daha erken dağıtılır bu tür yerlere. Mağazalarda satışı 29 una denk gelir. Oyunun herşeyi hazır zaten dağıtımı kaldı sadece.
  • Bi çok oyun çıkış tarihiyle birlikte buglar için güncelleme dosyası alıyor.Oyunu erken oynayayım derken buglarla dolu bi oyun oynama ihtimaliniz var acelesi olmayan çıkış tarihinden önce oynamasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

The Last of Us PS3 VS PS4

/>

Fark bariz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XGSpirit -- 18 Temmuz 2014; 2:59:15 >
  • Merak ettigim bu oyunu nasıl 139-149
    Civarı fiyatlara satıyorlar da diğer oyunları nasıl
    satamiyorlar
    Örnek su an gamestop sitesinde bu oyun 49$ Tr Deki sony bayilerde 139-149 tl arası

Killzone shadow fall yine gamestop ta 39$ tr Deki fiyatlar ise 179 tl civarı cok karışık bi durum varmı çözebilen

• Sony fiyatlara el atmış hocam. Açıklama kısmında Sony desteğiyle özel fiyatıyla satışa sunulmuştur yazıyor.

Bu arada..

D&R dışında The Last Of Us Ön sipariş

http://www.hepsisony.co...e-last-of-us--remastred

http://www.hepsiburada....&SKU=GAMESONYREMASTERED

Hepsiburada çekleri vardı bir aralar. Onlar duruyorsa bayağı iyi fiyattan gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDC -- 18 Temmuz 2014; 3:50:45 >

• Bende onu diyorum iste diğer sony oyunlarını sony satmiyormu killzone shadow fall orneginde gösterdiğim gibi

• Bayramdan önce teslim edilecektir diyor sizce ederler mi gerçekten :) Bayramda evde değilim ön sipariş yapamayacağım herhalde :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: kralexx42

Merak ettigim bu oyunu nasıl 139-149
    Civarı fiyatlara satıyorlar da diğer oyunları nasıl
    satamiyorlar
    Örnek su an gamestop sitesinde bu oyun 49$ Tr Deki sony bayilerde 139-149 tl arası

Killzone shadow fall yine gamestop ta 39$ tr Deki fiyatlar ise 179 tl civarı cok karışık bi durum varmı çözebilen

Herkes fiyatlardan ve dil desteği olmamasından şikayetçi biraz iyimser bi ihtimal ama belki şikayetleri dikkate alıp bakalım uygun fiyat olunca ne olacak demiş olabilirler.Bu yüzden ingilizcem yok anlamıyorum yada oyunlar çok pahalı diye boş konular açılacagına ne 10 liranın hesabını nede 2-3 günün önce oynamanın hesabını yapmadan D&R den yada tr psn den almak lazım.Özellikle dil desteğini ülke bazında satış rakamına göre yaparlar spottan alınca başka ülke hanesine yazılıyor sonra Tr de oyuncu yok deniyor.

• fiyat yüksek bence eski oyun sonucta
  • kralexx42 kullanıcısına yanıt
    Oyun hem yurt dışında normalden daha ucuza çıktı(50 dolar) hemde Sony Türkiye bu oyun için belirlediği özel fiyatla spota kayılmasını engellemek istemiş. 4-5 gün erken oynayacağım diye de lütfen spota yönelmeyin, bu olumlu girişime hep beraber güzel bir cevap verelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu77rat

fiyat yüksek bence eski oyun sonucta

Herkes oynama şansına sahip olmadı bu oyunu, oynamayan biri olarak fiyat gayet iyi bana göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

quote:

Herkes oynama şansına sahip olmadı bu oyunu, oynamayan biri olarak fiyat gayet iyi bana göre.

bende ps3te oynadım kardeş şimdi kısmetse yakında ps4 alcaz bakalım. ama eski oyun olduğundan dedim bence ps4 metal gear gibi ucuz olsa iyidi
  • Çıksa da PS4'te yeniden oynasak bu başyapıtı!

Duvar kağıdı yapmalık fotoğraflar

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: alpert86

quote:

Bende ilk defa ps4 de oynayacağım, TR psn'den ön siparişi verdim bekliyorum çıkış tarihini. Benim gibiler için bu fiyat çok çok iyi, özelliklede diğer oyunların fiyatlarını düşününce

• Bazı ülkelerde oyun mağazalara ulaşmış, bizim mağazalara da ulaşması yakındır.
    THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

• Oyun ilk defa bu konsolla birlikte çıksaydı bu fiyatı rüyamızda görürdük. Fiyatlara müdahale edildiği bence çok iyimser bir bakış açısı. Uncharted 4 çıktığında fiyat uçmuş olacaktır yine, unarım ben haksız çıkarım.
    Birde sorum olucak, ps3 e çıkan dlc, ps4 için çıkan bu oyunda var mı?

• THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONUTHE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONUTHE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

• jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Direk oyunla birlikte geliyor hemde. Bu sefer hem fiyatlar iyi tutulmuş hem de DLC ile birlikte gelmesi bence gayet iyi birşey.
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    DLC içerisinde gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaniCalifornia

Direk oyunla birlikte geliyor hemde. Bu sefer hem fiyatlar iyi tutulmuş hem de DLC ile birlikte gelmesi bence gayet iyi birşey.

Vaay, iyiymiş. Dlc sini oynamamıştım. Acaba yeniden mi denesem

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.