Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun Türkçe seslendirmeli olacak değil mi? Dr'da Türkçe alt yazı yazmışlar ama? Türkçe seslendirme seçeneği de olacaksa D&R'dan alacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

Oyun Türkçe seslendirmeli olacak değil mi? Dr'da Türkçe alt yazı yazmışlar ama? Türkçe seslendirme seçeneği de olacaksa D&R'dan alacağım.

Sadece TR altyazı olacak hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir ps4 üstünden gameplay verselerdi keşke. Çıkışa kadar trailer serileri ile idare edeceğiz.
  • arkadaşlar bende D&R dan soundtrack cd si ile birlikte ön siparişimi yaptım :)

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 17 Temmuz 2014; 17:55:13 >
  • Oyunun fiyatı spotta ne kadar olur acaba? Şöyle 110-120 arası olursa spottan alırmı da 130 tl falan ise d&r'dan alacağım. Ne diyorsunuz?
  • D R den al. Spotta 130 tl psoyunu.com da.
  • Oyunu henüz oynamadım, soundtrack cdsini tavsiye eder misin ? Dinleyenlerin yorumunu bekliyorum.
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    youtube dan dinleyebilirsin harika şarkılar var kesinlikle öneririm
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaniCalifornia

D R den al. Spotta 130 tl psoyunu.com da.

Ona bide kargo ekle kargo ile alacaklar için aynı paraya denk gelicek hiç bi mantığı yok bu durumda spottan almanın !!
  • Şu oyunu oynarken bir tek ben büyük bir zevk alamadım sanırım. Sorun oyunda değil bende, o belli
    Halbuki büyük bir iştahla oturmuştum başına. Keşke ps3 te oynamamış, ps4 te ilk defa deneyen bir oyuncu olsaydım. Artık nasıl bir beklenti ile almışsam oyunu, başyapıt diyen arkadaşlara özeniyorum içimden
    Allah Allah, ben neyi kaçırıyorum diyorum kendime.
    Neyse herkese iyi forumlar,iyi oyunlar
  • Bu durumda cidden sorun sizde hocam hani bi elin parmağını geçmez genele vurduğunda sizin gibi düşünenlerin sayısı
  • jigsaw79 kullanıcısına yanıt
    Oyun var oyun var dostum. Örnek verecek olursak senelerce FPS oynamış birisine git moba oyna dersen adam 2 gün sonra küfür eder bırakır oyunu. Herkesin alıştığı şey farklıdır. Ben mesala 6 sene MMO Rpg tarzı oynadım son 1 senedir FPS ve singleplayer oyunlara daldım ama hiçbirisi bana online oyunda ki zevki veremiyor. Bu tarz şeyler pek farkedilmiyor ama etkisi gerçekten çok çok büyük.
  • Doğru söylüyorsunuz, söyliyecek söz yok. Hayır aslında oyun benim sevdiğim tarzda. Savaş oyunlarını falan, sevmem. Seçiciyimdir bir çok konuda, oyüzden çok geniş oyun yelpazem yoktur. Ama şu oyunu ben oynayamamışım bu belli.
    Doğru söylüyorsun, bir elin parmağını geçmez benim gibi olanlar

• Onsiparis bittimi 150TL olucak oyun. Spottan alicam 130TL ye 25 inde geliyormus. Erken oynamak isteyenler spottan alabilir.
  • Bence ön sipariş biti mi 150 Tl olması çok büyük saçmalık.

• Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Bug falan olurmu acaba oyunda ki? Birde normalde 29 temmuzda çıkacak oyunu nasıl 25 temmuzda satabiliyorlar
  • Dostlar amerikada ne zaman çıkacak oyun?Spotçulara ne zaman gelir yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhanyıldız

Bug falan olurmu acaba oyunda ki? Birde normalde 29 temmuzda çıkacak oyunu nasıl 25 temmuzda satabiliyorlar

D&R in sattiginin aynisi bug neden olsun ki.
    Bilmiyorum psoyunu 25inde gelir dedi.
  • Nathan - Drake kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaş ilk çıkan seride bug olur demiştide ondan
  • The last of os online neler var neler yapabiliyoruz detaylı anlatacak kimse var mı
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.