Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.955
Cevap
50
Favori
158.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne oyunmuş arkadaş millet çocuğunu kesecek
  • Ben multiplayer modu için tekrar alacağım.
    TPS türünde bu kadar çok sevdiğim ve beğendim oyun olmamıştı.
    Tam takım oyunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lecturer

The Last of Us Remastered'dan İlk Görseller Sızdı

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

O değilde son resim tam capslik he

quote:

Orijinalden alıntı: ylönen

ps3te oynamış bitirmiş olupta ps4ede alacak olanlar varmı ?

Ben PS3'te DLC'sini oynayamadan sattım aleti.DLC haricinde trophyleri toplamak için almayı düşünüyorum.Platini hak eden bir oyun bence.En fazla takasa verip 20 tl para vereceğim için sıkıntı olmayacak nasıl olsa.En fazla 150 olur oyun 130 TL 'lik oyun var elimde mis gibi vercem takasa alcam sıfır oyunu.

quote:

Orijinalden alıntı: Blackwater

Dünyanın en iyi oyunu geliyor. Gözlerime inanamıyorum.
    Ailemden sonra en çok değer verdiğim şey, bu oyun. Böyle bir oyunu oynayabildiğimiz için çok şanslıyız. 2-3 asırda bir gelicek bir oyun cidden.

Gece rüyalarıma giriyor, sabah da aklımdan çıkmıyor zaten. Oyunu ps3'te 7 kere bitirdim, ama ps4'te de 5-10 kez bitirmeyi düşünüyorum. Eğer ilerde çocuğum kız olursa adını Ellie, erkek olursa da Joel koyacağım.

Yok böyle bir oyun anlat anlat bitmez. Kelimeler kifayetsiz kalır bu oyunu övmek için. 10 üzerinden 11'lik oyun. Müthiş oyun. Harika oyun. Olağanüstü oyun.

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 8 Temmuz 2014; 23:20:52 >

• Neden Aynı Senaryoyu Ps3'den Ps4'e Çıkarırlar Anlamıyorum ki.. Ben Ps3'de Bitirdiğim Bir Oyunu Mümkün Değil Ps4'te Tekrar Oynamam.. Yazık Gereksiz Şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kusursuzzz

Neden Aynı Senaryoyu Ps3'den Ps4'e Çıkarırlar Anlamıyorum ki.. Ben Ps3'de Bitirdiğim Bir Oyunu Mümkün Değil Ps4'te Tekrar Oynamam.. Yazık Gereksiz Şeyler

Rakip konsoldan geçenler var veya adam ilk defa konsol alıyordur hiç olmadı ps3'ü vardır ama oynamamıştır. Sen oynadıysan almazsın olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

Neden Aynı Senaryoyu Ps3'den Ps4'e Çıkarırlar Anlamıyorum ki.. Ben Ps3'de Bitirdiğim Bir Oyunu Mümkün Değil Ps4'te Tekrar Oynamam.. Yazık Gereksiz Şeyler

Rakip konsoldan geçenler var veya adam ilk defa konsol alıyordur hiç olmadı ps3'ü vardır ama oynamamıştır. Sen oynadıysan almazsın olur biter.

Zaten Öyle Yapıyorum Almıyorum. Tomb Raider'i Bir Hevesle Açtım Belki Senaryosu Farklıdır Diye Ama Noktası Virgülüne Kadar Aynı. Hayal Kırıklığı Oluyor.. Önümüzdeki Oyunlara Bakacağız Artık :)
  • quote:

quote:

quote:

Zaten Öyle Yapıyorum Almıyorum. Tomb Raider'i Bir Hevesle Açtım Belki Senaryosu Farklıdır Diye Ama Noktası Virgülüne Kadar Aynı. Hayal Kırıklığı Oluyor.. Önümüzdeki Oyunlara Bakacağız Artık :)

Sabredin biraz sonbaharda başlıyoruz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: denizlion

20 TEMMUZ DOĞUM GÜNÜM İNŞ OGÜN ÇIKARDA 2 MUTLULUĞU BİR ARADA YAŞARIM :)
    29 Temmuz diye açıklanmıştı yanılmıyorsam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TO.Yay

quote:

Orijinalden alıntı: denizlion

20 TEMMUZ DOĞUM GÜNÜM İNŞ OGÜN ÇIKARDA 2 MUTLULUĞU BİR ARADA YAŞARIM :)
    29 Temmuz diye açıklanmıştı yanılmıyorsam.

29 Temmuz çıkış tarihi. Ama spotlara helede psoyunu 21'inde elimizde olur demiştir yanlış hatırlamıyorsam.
  • quote:

mesela ben xbox360'dan ps4'e geçip oyunu oynayamamış biri olamaz mıyım ?
  • merhaba
    oyunun türkçe versiyonu sadece altyazı mı içeriyor yoksa türkçe seslendirme de var mı?
  • spdrmn kullanıcısına yanıt
    Sadece altyazı.
  • Oooh gelsinde oynuyalım bu kadar övdükleri oyun neymiş görelim ps3 veya 2 almadan 4'den başladım hiç bi bilgim yok oyuna dair 0'dan güzelce bitiririz bakarız nasılmış
  • Sabirsizlikla bekliyorum ben de oyuna hayatini adayan arkadaslar var. Son derece yuksek beklentilerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ejdragzpk -- 9 Temmuz 2014; 9:43:43 >
  • Bende multiplayerı için alacağım. Gerçekten her noktası ile başyapıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

quote:

Bazıları ''Bencil'' malesef. Gamer niteliğindeki insanlar platform olarak; pc'den de, xbox'dan da gelebilir. Hatta ps3'ü olup da satın almamış olanlar veya ps4'e duyurulduktan sonra almayı erteleyip yeni nesilde oynamak isteyenler olabilir. Kısacası liste uzun. Bazıları bundan huzursuz, ego ve benlik durumu tavan yapmış durumda. Anlamak zor bu tip insanları

• quote:

quote:

quote:

Tomb Raider'da hayal kırıklığı oldu demişsin. Adamlar farklı birşey mi yaptık dediler de öyle oldu. Grafik iyileştirmesinden bahsettiler o kadar. Araştırmadan aldıysanız, hayal kırıklığı orada başlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

quote:

quote:

quote:

Tomb Raider'da hayal kırıklığı oldu demişsin. Adamlar farklı birşey mi yaptık dediler de öyle oldu. Grafik iyileştirmesinden bahsettiler o kadar. Araştırmadan aldıysanız, hayal kırıklığı orada başlar

Ne Bileyim Ben :) Araştırma Falan Yapmadım. Ps4 Alınca Yanında Geldi.. Dediğim Gibi Bir Heyecan ile Taktım Ama O Andan Sonra Anladım Ps3 Oyunlarının Ps4'e de Aynı Senaryo ile Üretildiğini..

• quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

quote:

Orijinalden alıntı: nibbleArt

quote:

Bazıları ''Bencil'' malesef. Gamer niteliğindeki insanlar platform olarak; pc'den de, xbox'dan da gelebilir. Hatta ps3'ü olup da satın almamış olanlar veya ps4'e duyurulduktan sonra almayı erteleyip yeni nesilde oynamak isteyenler olabilir. Kısacası liste uzun. Bazıları bundan huzursuz, ego ve benlik durumu tavan yapmış durumda. Anlamak zor bu tip insanları

Oyun Çıkalı 1 Yıla Yakın Olmuş, Kalkıpta Bu Kadar Sürede Alıpta Ps3'ünde Oynamayan Vatandaşın Ps3 Alabilmesi Bile Bir Mucize O Zaman :))

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.