Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (896. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emreankarali

quote:

Orijinalden alıntı: kosonof

İphone 6 ya döndüm. Huzuru buldum. Tavsiye ederim

Huzuru buldunda hala note 4 sayfasında ne işin var birader biraz husursuzluk var heralde

Bekçisisin sanırım buraların kardeşim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Huzuru buldunda hala note 4 sayfasında ne işin var birader biraz husursuzluk var heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Oncelikle biraz daha sakin olun. Cihaziniz sizin dikkatligi yuzunden cay dokuldu. Yukatida arkadaslar oneride bulmus cihazin sadece ekran kismina geldiyse mubtemelen bisey olmaz ama kulaklik kismina geldiyse arkadaslarin dedigi gibi kapatip telefonu pirinc icine yatirin pirinc nemi emer. Gecmis olsun.

Zaten sacmalamisim ben be yav.."ılık caysa birsey olmaz" ..sivinin ılıgı sogugu ne fark eder ki sıvı iste :)birsey olmaz ona merak etmesin kazazedemiz icini ferah tutsun..hem cana gelecegine mala gelsin saglik olsun..gerci mal da canin yongasi derler ama..bilemedim ne diyecegimi..

• AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Neden bekliyorsunuz ki? :) Ben 1 haftadir kullanıyorum,ebayden almistim..120 lira ucuz degil ama buraya kimbilir kaca gelecek..yurtdışından almayi düşünebilirsiniz..

• quote:

quote:

quote:

Gel hadi gel dışlamayalım seni takip et bari buralarıda hevesini al üzüldüm ya la sana.

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    benimki siyah renk, kılıf da petrol rengi, çok şık ve güzel bir kılıf, ben de spigenin thin fiti de var, capsule çok az daha kalınlaştırıyor telefonu ama o kadar şık ki herşeyi örtüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Hadi bakalım bende sabırsızlıkla bekliyorum. Note 2 de extra battery kit kullanan biri olarak şimdi bunu şarja takmak işkence gibi geliyor.

aynen hocam, note 2'yi aldıktan çok kısa süre sonra dock, extra battery & kit sistemi kurmuştum, acayip alışmıştım valla :)

Şimdi tlf. şarjdayken ilgincime gidiyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugraakin03

Vatan bilgisayardan note 4 almış olan var mı ? Cihaz samsung Türkiye garantisiyle mi satılıyor???

Ben aldım yarın gelecek bakalım.

Samsung Türkiye garantisi ile satılıyor ben öyle bilerek aldım yani.
  • tas7035 kullanıcısına yanıt
    Benim cihazım beyaz bakalım nasıl duracak umarım sırıtmaz..

Saygılarımla...

• Benim telefonun sağ kısmında da kağıt girecek kadar boşluk var...Kutuya baktım o kadar dikkat ettim bugün farkettim...Ama telefon gayet güzel...
  • basarm B kullanıcısına yanıt
    :) o dikkate alsak da almasak da devam edecek.."bi buna eksii bi de bunaa,biraz da surdakineee,az da burayaaa,orada 0 kalmış, onadaaaa,ohhhh rahatladim beee" diye sesler cikaran bir turle karsi karsiyayiz..eksilesin varsin egleniyoz biz de :))"hati cocuum bir eksi de amcalarina ver bakiimm..aafferin sana,bak amcasi ne guzel de eksiliyor,aman da aman" :))) diyelim de durumu eglence babında lehimize cevirelim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gel hadi gel dışlamayalım seni takip et bari buralarıda hevesini al üzüldüm ya la sana.

teşekkür ederim. Forumda sizin gibi iyi niyetlilerin olması sevindirdi beni.

• Tesekkur ederim fakat sadece ekrana dokuldu ve ekranda cam ekran koruyucu vardi suan 40 dk dir telefon sapasaglam acik ben ekranin sagindaki solundaki bosluklara geldi diye korkuyorum bide cay dokuldukden sonra hemen havlu ile kuruladim sonra islak mendille sildim sonra tekrar kuruladim
  • arkadaşlar spigen in kendi sitesinden verdiğim ürünler elime ulaştı alelacele bir iki resim çektim atayım burdan hemen :D telefonu kalınlaştırdığı doğru ama sağlamlık hissi de veriyor :D yalnız benim aldığım model tamamen pürüzsüz olduğu için arada bir elimden kayacak hissiyatı uyandırdı bende

bu arada ayın 4ünde aldım 6sında kargoya verildi önce memphis den fransaya uğradı sonra istanbul a geldi 11inde de teslim edilmiş oldu

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ergin_d -- 12 Kasım 2014; 23:05:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tas7035

benimki siyah renk, kılıf da petrol rengi, çok şık ve güzel bir kılıf, ben de spigenin thin fiti de var, capsule çok az daha kalınlaştırıyor telefonu ama o kadar şık ki herşeyi örtüyor.

Bu kılıflarla alakalı link verebilir misiniz? yahut siz resimlerini yayınlarsanız sevinirim.

ayrıca size birşey sormak istiyorum: telefonum henüz yeni aldığım note 4. herşey güzel, telefon olağanüstü... (o yan taraftaki az açıklığı fazla takmıyorum kafama)
    sorum şu ki, kapalı olarak şarz ediyorum, şarz bitip ışık yeşile döndükten sonra açınca %96 gösteriyor. bunun sebebi ne olabilir? yahut sizlerde de böyle bir durum oldu mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |SEÇKiN| -- 13 Kasım 2014; 8:03:13 >
  • tayo3337 T kullanıcısına yanıt
    Valla oyle heyecanla yardım isteyince sandik ki telefon eridi peynire dondu kaynar cayin altinda :) birsey olmaz bu kadarcik seyden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çayada beklerim kardeşim ne demek

• subb S kullanıcısına yanıt
    Harbi olmazmı yinede cok korkuyorum herseyi anlarimda çayın banyoda ne isi var, tel 30 dk dir calisiyo bi arizasi yok ulan ya yinede acayip bi korku var icimde

• quote:

Orijinalden alıntı: lwernull

quote:

Orijinalden alıntı: stay weird

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lwernull

quote:

ilk sayfaya baktım ancak bir bilgi mevcut değil yada ben gözden kaçırdım.

telefonu nasıl şarj etmemiz gerekiyor? %5'lerde takıp dolduğunda çıkarmalı mıyız? ilk şarjda farklı bir işlem yapmıyoruz herhalde

%5 lere kadar düşürmenin faydadan çok zararı var bu pillerde şarja takmak için pilin boşalmasına gerek yoktur %50 de de şarja takabilirsiniz %70 de de, dolunca şarjda birkaç saat daha takılı durmasının sakıncası yoktur.

tamamdır hocam teşekkür ederim :)

en azından ayda 1-2 defa pilin tamamen bitmesi gerekiyor.Onun dışında 20-30 seviyesinde de takabilir fark etmez

anladım hocam teşekkür ederim :)

Pili tamamen bitirmemeye çalışın en az %10 a düşürün.

farklı cevaplar geldi ancak genel kanaat bu yönde galiba sıfırlamamak lazım, tekrar teşekkür ederim :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Çayada beklerim kardeşim ne demek

Bana imamı yapıyorsun hocam

• 
Sayfa: önceki 894895896897898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.