Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (895. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

az önce spigen.com.tr den arandım glastr için.İthalatında sorun çıkmış, 1 haftaya ellerinde olmasını bekliyorlarmış

bugün aynı saatlerde beni de aradılar. seninle aynı akşam ben de glastr siparişi vermiştim. bana da aynısını söylediler. tedarikçilerinin tarafında bir gecikme olmuş ama en geç önümüzdeki perşembeye kadar geleceği sözünü almışlar tedarikçilerinden. arayan adam "ne yapmamızı istersiniz" diye sordu. sorusuna şahane bir yanıt verecektim :)) ama aradığı sırada uzun konuşamayacak durumdaydım tamam beklerim ama gelir gelmez beni arayıp ürün geldi gönderiyoruz diyeceksiniz dedim. son derece kibar bir şekilde "elbette efendim ararız tabii ki sizi hiç merak etmeyin" dedi. bu kibarlıktan fena halde kıllandım :))

• quote:

Orijinalden alıntı: stay weird

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lwernull

quote:

ilk sayfaya baktım ancak bir bilgi mevcut değil yada ben gözden kaçırdım.

telefonu nasıl şarj etmemiz gerekiyor? %5'lerde takıp dolduğunda çıkarmalı mıyız? ilk şarjda farklı bir işlem yapmıyoruz herhalde

%5 lere kadar düşürmenin faydadan çok zararı var bu pillerde şarja takmak için pilin boşalmasına gerek yoktur %50 de de şarja takabilirsiniz %70 de de, dolunca şarjda birkaç saat daha takılı durmasının sakıncası yoktur.

tamamdır hocam teşekkür ederim :)

en azından ayda 1-2 defa pilin tamamen bitmesi gerekiyor.Onun dışında 20-30 seviyesinde de takabilir fark etmez

anladım hocam teşekkür ederim :)

Pili tamamen bitirmemeye çalışın en az %10 a düşürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnşallh hocam biran önce kavuşmak istiyorum telefonuma gear 2 da var bir an önce kullanak istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bonatus

quote:

az önce spigen.com.tr den arandım glastr için.İthalatında sorun çıkmış, 1 haftaya ellerinde olmasını bekliyorlarmış

bugün aynı saatlerde beni de aradılar. seninle aynı akşam ben de glastr siparişi vermiştim. bana da aynısını söylediler. tedarikçilerinin tarafında bir gecikme olmuş ama en geç önümüzdeki perşembeye kadar geleceği sözünü almışlar tedarikçilerinden. arayan adam "ne yapmamızı istersiniz" diye sordu. sorusuna şahane bir yanıt verecektim :)) ama aradığı sırada uzun konuşamayacak durumdaydım tamam beklerim ama gelir gelmez beni arayıp ürün geldi gönderiyoruz diyeceksiniz dedim. son derece kibar bir şekilde "elbette efendim ararız tabii ki sizi hiç merak etmeyin" dedi. bu kibarlıktan fena halde kıllandım :))

bekleyelim bakalım, elbet gelecek

• Vatan bilgisayardan note 4 almış olan var mı ? Cihaz samsung Türkiye garantisiyle mi satılıyor???
  • Lan cay dokuldu diyorum note 4 e banada yardım edin

• quote:

Orijinalden alıntı: ppp_bbb_aaa_ccc

50 liraya spigen, neo hybrid kılıf alanlara acıyorum. Biraz araştırsanız o fiyata 10 tane kap alınacağını anlarsınız tabi aceleniz yoksa

Kap ne hocam?

Note 2'ye zamanında (tahminimce bahsettiğiniz) kap aldım, 10-15 TL'ye, cihazın kenarlarını kısa sürede mahvetti...

Lütfen yanlış anlamayınız ama siz spigen kılıflara hiç dokundunuz mu/kullandınız mı?

Son olarak; acele olayı şöyle, biraz bekleyeyim, çeşitli kılıflar çıksın vs derken telefon düşse ve camına vs bişe olsa ne olacak, sonuçta bu işin acele ile alakası yok, ne zaman olacağı belli olmayan kaza, hiç olmayabilir de...

Tekrar tekrar söylüyorum; Note 2, Note 3 neyse de, bu telefonun kasası çok ince olduğu için ekran çerçeveden taşıyor, kamera da keza öyle. Kılıfsız kullanmak çok sakat, yine de insanların kendi tercihidir

• kosonof K kullanıcısına yanıt
    Hayirlisi olsun cihazinizj gule gule kullanin.

• Extra Battery Kit Türkiye'de satılmaya başladı mı?
  • mtyg kullanıcısına yanıt
    Csc degisimi icin yazilim yuklemeniz gerekir..ama zaten guncel yazilim yukleyince csc değiştirmenize gerek kalmayacak..asagidaki siteyi bir inceleyin isterseniz,belki cozum oralarda bir yerdedir
    http://www.sammobile.com/firmwares/database/

• quote:

Orijinalden alıntı: WinqSaber

quote:

Orijinalden alıntı: DOGU75

quote:

Orijinalden alıntı: digi555

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lwernull

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: digi555

quote:

Samsung note 4 kullanıcısı olarak buradayım. Bir sorum olacak telefonda şebeke diğer telefonlara göre düşük yazilimsal bir sorunmudur.

sanirim herkezde ayni ,hatta bazen sinyal sifira dusup agir agir yukseliyor.
    wifi de keza ayni ,sinyal seviyesi kullandigim diger telefonlara gore bir tik asagida.
    fakat hicbir zaman bir sikinti yaratmadi. hattan dusme veya wifide kopma vs. gibi.
    sadece diger telefonlara gore bir tik asagida gosteriyor.
    umarim yazilimla duzelebilecek bir seydir..

ingilizce bir klavyeden yaziyorum , kusura bakmayin .

Aynen katılıyorum. Teşekkürler.

Benim kullandığım diğer iki telefonda sinyal 2 çizgi olunca 3g internet çok yavaşlardı note 4 de 1 çizgide dahi yavaşlama olmuyor.

Hızda yavaşlama olmuyor ama,şebeke hayalet gibi görünmez oluyor. Tek dişi evde zor görüyorum.

herhangi bir gelişme varmı ?
    bu sorun çok can sıkıcı olmaya başladı?

Cihazı ucret iadesi icin servise verdim. Sıfır ciziksiz halde cihazi iade alan kisiyi ikaz ettim. Cihaz ciziksiz ciziksiz teslim alırım dedim. Fakat bugun aradilar cihazda cizik var cihazi iade alamıyoruz dediler bende cizik olmadigini verdigim zamanda soyledim falan durumu anlattim. Yarin gidecegim servise bana yardimci olun arkadaslar ne tür bir tepki vermeliyim.

Ayni durumu ben yaşadım ve yasadigimi bir baskasi yasamasin diye burada yazdım durumu.

Keske okumus olsaydiniz. Cihazi servise verirken yapmaniz gereken tek şey ikaz etmek değil, cihazın her yönünü kayıt altına aldirmaniz gerekirdi. Kayıt almamışlar ve sadece sözel olarak bunu dile getirmiş iseniz inkar edebilirler, insaflarina kalmış. Ben de sizin gibi ikaz etmiştim ama bir çok kişi vardi o esnada. Bana verilen cevap ise zaten kayit ediyoruz olmuştu. Sonucta cihazda çizik tespit ettim ve servisten cihaz bedelini aldım.

Simdi sizin yapmaniz gereken su; servise gittiginizde once cihaz hakkinda kayit tutulmus mu ve bu kayıt tarafiniza imzalatilmis mi? Bu sorun. Zaten kayıt almamislar belli. Bu durumda siz hakli oluyorsunuz. Kayit almayarak onlar hata yapmis siz değil. Kem küm ederlerse beni emsal gosterebilirsiniz sorun değil. Hangi serviste, ne sartlarda cihaz ücreti aldigim belli. Daha olmadi mahkeme yolu acik. Uzun sürer belki ama haklı siz çıkarsınız. Cunku dedigim gibi kayit almamışlar! Prosedurun gerektirdiği gibi davranmamislar sonuc olarak.

Umarım zararsiz bir sekilde bu isten siyrilirsiniz. Cok gecmis olsun.

Iyi forumlar.

Kardeşim bu gün gittim servise konu hakkında görüştük. Hatalarını anladılar ve bunun bizden dolayı değilde fabrikasyon cizik olarak ve şebeke sorunu olarak onaylayıp ücret iadesi için üst servise yollayacaklar. Teknisyen ücret onayını onayladı, üst servis nasıl bir cevap verecek tam bilmiyorum. Ücret ödemesi geç olabilir dedi ödensinde geç olsun dedim. Bakalım sonuç ne olacak.

• tayo3337 T kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun birader dur sakin ol..var mi gorunurde bir ariza ,aksayan birsey telefon islevlerinde? Ilık caysa birsey olmaz..iyice nufuz etti mi peki telefonun icine?

• quote:

Orijinalden alıntı: subb

Gecmis olsun birader dur sakin ol..var mi gorunurde bir ariza ,aksayan birsey telefon islevlerinde? Ilık caysa birsey olmaz..iyice nufuz etti mi peki telefonun icine?

Cihaz açıksa kapat ve pilini çıkar.

Pirince yatır hocam, direk her tarafını pirinç kaplasın.

Hemen yap bunu.

Saç kurutma vs vs yöntemlerini uygulama.

İnşaAllah hasarsız atlatırsın, çok geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaglemania -- 12 Kasım 2014; 22:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Extra Battery Kit Türkiye'de satılmaya başladı mı?

Dört gözle bekliyoruz

İlk haberi veren arkadaşı "beğen"e boğacağız
  • note 4 ün özelliklerine hayran ,ancak alamayan bir ergenus olsa gerek -1 verdikçe intikam aldığını düşünüyordur.
  • tayo3337 T kullanıcısına yanıt
    Oncelikle biraz daha sakin olun. Cihaziniz sizin dikkatligi yuzunden cay dokuldu. Yukatida arkadaslar oneride bulmus cihazin sadece ekran kismina geldiyse mubtemelen bisey olmaz ama kulaklik kismina geldiyse arkadaslarin dedigi gibi kapatip telefonu pirinc icine yatirin pirinc nemi emer. Gecmis olsun.

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım bende sabırsızlıkla bekliyorum. Note 2 de extra battery kit kullanan biri olarak şimdi bunu şarja takmak işkence gibi geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kosonof

İphone 6 ya döndüm. Huzuru buldum. Tavsiye ederim

Huzuru buldunda hala note 4 sayfasında ne işin var birader biraz husursuzluk var heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Hayirlisi olsun cihazinizj gule gule kullanin.

Eyvallah hocam.

• dgner D kullanıcısına yanıt
    Arkadaslar su eksi veren kisiyi dikkate almayin siz dikkate aldikca o yapmaya dewam edicek.
    Burda dile getirmek yerine forum yoneticilerine uyari maili atin bence oar gorr ve gerekli islemi yaparlar diye dusunuyorum

• 
Sayfa: önceki 893894895896897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.