Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Konu yarın en baştan güncellenek ayrıntılı bir şekilde gerekli açıklamalar yapılıp kullanıcılar kulübü kurulacak :)

alacaklar mesajımı alıntılasın konuya ekleyecegim :)

Note 3 sahibi olarak NOTE 4 ile yola devam :)
    Beni de yaz listeye lütfen ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir başka özellik dikkatimi çekti harici hafıza artırma 64GB denmiş 128Gb değilmiydi?

bu arada baştan sona izledim canlı yayını. Hiç note serisi kullanmadım fakat alacağım telefon Note 4

NOTE 4 konusunda bilgi paylaşımı yapıp emeği geçen herkese teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

quote:

Konu yarın en baştan güncellenek ayrıntılı bir şekilde gerekli açıklamalar yapılıp kullanıcılar kulübü kurulacak :)

alacaklar mesajımı alıntılasın konuya ekleyecegim :)

Note 3 sahibi olarak NOTE 4 ile yola devam :)
    Beni de yaz listeye lütfen ..

kullanıcı kulubünü yarın oluşturacagım yarın yazıcam yazmadın diye küfür etme şimdi de

bu arada hayırlısı olsun iyi günlerde kullanın :) memnun kalacagınızdan eminim :)

• Ciddiyim, 21 yaşındayım.

Yazdığınız onca yanlışa rağmen ben de sizin eleştirdiğiniz Apple ın diğer cihazlarda bulamayacağınız kendi uygulamalarının sadece bir kısmını yazdım. Daha nice ayrıntı vs. olmasına karşın hatalı olduğunuzu belirtmek için daha fazla yazma gereksinimi duymadım. Umarım karşılaştırma yaparken bu farkı göz önünde bulundurursunuz.

Adetim değildir ama sorayım.
    Sizin yaşınız kaç ?
  • 2-3 ay sonra touch w. cihazı yavaşlattı demeyin sakın !
  • IRoN kullanıcısına yanıt
    Fikriniz değişirse benim işime gelir. :)
    Iki cihazda kağıt üstünde güzel. Ancak samimi olmam gerekirse tek cihaz olarak Note 3 kullanıyor olsam almazdım Note 4ü. Yine Note 3 e kıyamadım G2 yerine alacağım Note 4ü. :)

• Note 4 ün türkçe özelliklerini yazan site varmı ? yoksa gsmarenadan yarım yamalak ingilizcem ile çevirip konuya eklemek zorunda kalacagım ://
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

2-3 ay sonra touch w. cihazı yavaşlattı demeyin sakın !

Tamam

• quote:

Note 4 ün türkçe özelliklerini yazan site varmı ? yoksa gsmarenadan yarım yamalak ingilizcem ile çevirip konuya eklemek zorunda kalacagım ://

hocam bu olur mu bilmem fakat shiftdelete yazmış.

http://shiftdelete.net/galaxy-note-4-resmen-tanitildi-54532
  • quote:

Orijinalden alıntı: KingdeviL

Grafik işlemci ne arkadaşlar. Onu söylemedi videoda ?

Adreno 420
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

quote:

Orijinalden alıntı: B4ris

quote:

quote:

quote:

quote:

bu ve buna benzer büyüklükteki telefonları kulağında birisiyle konuşmaya çalışırken gördüğüm insanlara inanın gülüyorum...
    adam kulağına kiremit tutmuş gibi oluyor inanın abartmıyorum...

Günaydın. Büyük ekranlı telefonlar dünyasına hoş geldiniz. Artık 5 inç'in altında doğru dürüst telefon üreten mi kaldı. Apple bile 2 yıla 5 inç i çoktan geçmiş olur. Devir büyük ekran devri, siz gülmeye devam edin.

kendinize güldürmek hoşunuza gidiyorsa birşey demiyorum..
    ayrıca hangi cebinize sığdırabiliyorsunuz bunları ben gerçekten anlamıyorum hiçmi rahatsız olmuyorsunuz?

2 senedir 5.5 inçlik Note 2 kullanıyorum, her cebimde de taşıdım. Kot pantolonun arka cebine kolaylıkla sığıyor zaten. Kendime güldürme konusuna gelince, 2 yıldır bir kişi görmedim ben telefonla konuşurken gülen, aksine elimde gören hayran kalıp incelemek istedi hep. Hele video izletirsem, "süper ya, bir tane de ben alayım" yorumları ile karşılaştım. Öğretmenim, iş zamanları da ceket cebimde taşıdım, yine zor olmadı. Kalemi o kadar çok işime yaradı ki. Öğretmenler odasında sadece 4 bayan hocada Note serisi telefon gördüm. Diğerlerini saymıyorum bile. Siz bence düşünce olarak 3-5 yıl geride kalmışsınız bu konuda. Artık insanlar küçük telefonları istemiyor. Mini adı altında çıkan telefonların bile 4.5 inç i geçtiği bir zamandayız.

ben iş açısından kullanmak isteyene hiçbir şey söylemiyorum ihtiyacı vardır kullanır ancak sırf gösteriş olsun diye alıp kullanan tipler görüyorum adamın çapı belli işi belli kalkmış note serisi takılıyor yada öğrenci de olabiliyor beni en çok güldüren onlar.
    ben iphone 5s kullanıyorum o bile zaman zaman büyük geliyor acaba konuşurken tuhaf duruyormu diye düşünüyorum,bahsettiğim kişilerinki büyük cesaret :)
    neyse zevkler ve renkler tartışılmaz sizinde kendinizce geçerli sebepleriniz vardır elbet aslında tartışarak hata ediyorum gibi gelmeye başladı.
    ama şunu da söylemeden edemicem,bazı tipler aşırı şekilde gösteriş için alındığını belli ediyor ve haliylede komik oluyor ve çoğunlukla bayan kullanıcılar bunu yapıyor.

Iphone 5S bile size büyük geliyorsa ne desem bilemedim :) Gösteriş olarak kullanmak isteyenler genelde Apple kullanıyor ama sonuç olarak telefonla hava atmanın çok saçma olduğunu düşünüyorum. O kişilere de gülmek de sövmek de müstehaktır :)

Türkiye gibi bir geri kalmış sonradan görme bir ülkede araba ve telefonla hava atmak vaciptir ne diim haklısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

Ciddiyim, 21 yaşındayım.

Yazdığınız onca yanlışa rağmen ben de sizin eleştirdiğiniz Apple ın diğer cihazlarda bulamayacağınız kendi uygulamalarının sadece bir kısmını yazdım. Daha nice ayrıntı vs. olmasına karşın hatalı olduğunuzu belirtmek için daha fazla yazma gereksinimi duymadım. Umarım karşılaştırma yaparken bu farkı göz önünde bulundurursunuz.

Adetim değildir ama sorayım.
    Sizin yaşınız kaç ?

Ben de normalde yaş sormam ama o kadar saçma bir mesaj yazmışsınız ki sormadan edemedim. Kusura bakmayın.

Siz ve ben anlaşamayız. Lütfen cevap yazmayın.
  • Z3 kardeşim gerisi yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: atercuman

quote:

Note 4 ün türkçe özelliklerini yazan site varmı ? yoksa gsmarenadan yarım yamalak ingilizcem ile çevirip konuya eklemek zorunda kalacagım ://

attıgın link konuda var zaten daha ayrıntılı bir şey arıyorum tüm detayları yazmamış shiftdelete :D

artık çevirip çevirip yazacagım napalım :D hatalarım olursa bilgilendirin :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atercuman

quote:

attıgın link konuda var zaten daha ayrıntılı bir şey arıyorum tüm detayları yazmamış shiftdelete :D

artık çevirip çevirip yazacagım napalım :D hatalarım olursa bilgilendirin :)

Anladım konuya değilde ben videolardaki incelemeler dalınca önceki sayfalarda paylaşıldıysa göremedim. :)

• Pembe yle kahverengi tirt gereksiz olmus epey. Siyah beyaz klasik her zaman favorilerimdir

• Bu telefon sektörü tamamen kullacıların parasını sömürmek oldu.Her zaman daha iyi işlemci,gpu,ram,ekran vb derken daha fazla güçe ihtiyac duyuluyor ve batarya aynı..Bir firmada çıksa yazılımı optimize edip normal düzeyde işlemci,gpu ve koyabidikleri en iyi bataryayı koysada gidip o telefonu alsam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

5433 konusunda hem fikiriz. :) Note 5 i de merak etmeye başladım. :)

İlk gözüme çarpan farklar;

NOte 4 : 1440 x 2560 pixels, 5.7 inches (~515 ppi pixel density)
    NOte Edge : 1600 x 2560 pixels, 5.6 inches (~524 ppi pixel density)

Biz her ne kadar bugüne kadar 64 GB lık bir ürünü hiç bir NOte serisinde canlı göremesekte NOte Edge de böyle bir seçenek olacakmış :)

NOte 4 de pil 3220 mAh iken NOte Edge de 3000 mAh.

NOte 4 176 gram iken NOte Edge 174 gram...

İşlemci hızında NOte 4 daha iyi gibi yanlış görmedi isem.

Her iki cihazı da elde görmek şart ama gönlüm Edge den yana şu anda da değişme ihtimali de yok değil :)

Saygılarımla...

Dostum ufak bır ekleme hemen

malumunuz seneye Androıd L cıkacak

bu ısletım sıstemı Androıd ıle ılgılı bıldıgımız her seyı degıstırıcek

en onemlı ıkı ozellıgı olarak programlar cok daha hızlı olacak ama bıraz daha fazla yer kaplayacak ve sarj tuketımı bakımından yuzde 30 daha performanslı olacak. yanı pılı 4 saat gıden bır note 3 un Androıd L ıle bırlıkte 5 saat 20 dakıka gıdecek.

Samsung sanırım bunuda hesaba katarak pılde bır degısıklık yapmadı. Su halıyle bıle yenı snapdragon ıslemcı ve ekran teknolojısı sayesınde note 3 e gore yuzde 7 daha fazla pıl omru verıyormus. Androıd L ıle beraber bu rakam yuzde 37 lere cıkacak.

• s3, s4 kullanmış biri olarak bi daha samsung almam diyordum ama içimden de bi ses al bunu diyor :) Vallahi alırsamda sırf amoled ekran için alırım, bana göre youtube da en keyifle video izleten cihazlar Samsung cihazları, lcd ekranlı telefonlardan açık ara daha iyi. Bakalım iphone 6 ne yapacak ona göre karar vericem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 3 Eylül 2014; 21:22:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berke K.

Z3 kardeşim gerisi yalan

he he al da 3 ay sonra z4 ün özellikleri sızınca bi güzel ağla.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.