Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Spread

şu tasarımı şöyle güzel bir şey yapsalar neden hep bu plastik tasarım kendim de s4 kullanıyorum fakat s2'nin tasarımı yok hiç birinde bakalım bir değişiklik olacak mı

metal çerçeve var diye duydum ne kadar doğru bilemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

"klasik gerikafalı müslüman türk"

Orada dur işte seni amerikan özentisi ergen seni.Durup dururken insanların ağzının tadını kaçırmak hoşuna gidiyor galiba.Yazdıklarıma karışabilirsin hadi diyelim kendini akıllı zannedip başkalarına ders vermeye de çalışabilirsin ama kimsenin dinini ırkını yargılayamazsın.Bunu yaparak bile seviyeni belli etmiş oldun başka bir şey yazmama gerek yok aslında ama cevap vermek istedim.Daha ne kadar çirkinleşebilir bir insan merak ediyorum sanırım yine alıntılayıp kişiliğime felan da saldıracaksın neyse parmaklarını fazla yorma onlarla yapacağın daha önemli işler vardır.

"parmaklarını fazla yorma onlarla yapacağın daha önemli işler vardır."

• Cihaz güzel olmuş.Note 2 sahibi olarak param olsa alırdım.

Fakat Note 3 ten sonra tasarım anlamında uçurum bir fark yok bunu kabullenelim.Klasik Samsung işte.

Ama metal cerçeve olayı cihaza premium hissi vermiş.Hızlı şarj olayı iyi olmuş.Geniş selfie olayını yazılımla s3 te bile çekilebilecegini düşünüyorum.

3 GB RAM ile gelmesi Note serisinin gelenegini bozdu.Hatırlarsınızki Note 1 de 1 Note 2 de 2 Note 3 tede 3 GB RAM vardı.Ben 4 GB RAM bekledim olmadı.

2k ekran olması iyi olmuş.

Note edgede tasarım olarak belkide şu ana kadar ki en garip ve en zekice tasarımlardan biri olmuş.Sag tarafı egip orayı s-pen için ayırmaları çok hoşuma gitti.

İlk izlenimim böyle.2 Cihazıda elimle inceleyince düşüncelerim degişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TickTok -- 3 Eylül 2014; 18:27:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung has equipped the device with a Samsung Exynos 5 SoC with ARM’s big.LITTLE and Heterogeneous Multi-Processing (HMP) technology; 1.9GHz Quad + 1.3GHz Quad-Core, ARM Mali-T760 GPU with a clock speed of 600MHz / Snapdragon 805 SoC with Quad-core Krait 450 CPU clocked at 2.7GHz, 600MHz Adreno 420 GPU, 3GB of 32-bit dual-channel 933 MHz LPDDR3e RAM and 32GB of internal storage, which is expendable via micro SD slot up to 128GB.

Kaynak Sammobile
  • quote:

Orijinalden alıntı: ax

quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

quote:

Orijinalden alıntı: ax

Kenarlar metal hadi yaşadınız...

Yok arkadaşım yine de yaranamazsın bunlara :)

Anlamıyorum ne bekliyor ki piyasada bunun örneği bir cihaz yok.

Metal çerçeve koymuşlar.
    Kamera geliştirilmiş ki muhtemelen s5'i de geçecek.
    Yazılım tarafında yine geliştirmeler var.
    Donanım dersen en üst donanım bu telefonda.
    Ekran desen en kaliteli ekran bu telefonda.
    3 tane mikrofon koymuşlar gürültü önlemesi için.
    EN önemlisi hızlı şarj var arkadaş telefonda.30 dakikada bataryanın yarısını dolduracaksın bundan güzel yenilik mi olur.

Daha bir sürü yenilik çıkar ortaya detaylarda.

Eleştirilecek tarafı yok mu var tabi.Tasarım olarak note 3 ile neredeyse aynı.Cihaz biraz daha kalınlaşmış nedenini çözemedim.stereo ses çıkışı yine yok...

Öncelikle Note 3 sahibi biri olsaydım Note 4 alır mıyım?

Sanmıyorum ki alayım...

O yüzden Note 3 sahipleri açısından pekte muallakta kalınacak bir durum gibi gözükmüyor.

Dediğin gibi kamera ve hızlı şarj olayı harika olmuş.

Ancak hoşuma gitmeyen bir şey var ki; o da hoparlörün arka kısma konulmasıdır.

Genel bazda enfes bir cihazdır.

Innovation sözcüğünün hakkını veren firmadır, Samsung..!

• arkadan sürekli şu güvenlik şeyleri ötüyor
  • En azından şu çirkin görüntüden kurtuldu.
    SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada)
  • quote:

Orijinalden alıntı: samilibo2

quote:

Orada dur işte seni amerikan özentisi ergen seni.Durup dururken insanların ağzının tadını kaçırmak hoşuna gidiyor galiba.Yazdıklarıma karışabilirsin hadi diyelim kendini akıllı zannedip başkalarına ders vermeye de çalışabilirsin ama kimsenin dinini ırkını yargılayamazsın.Bunu yaparak bile seviyeni belli etmiş oldun başka bir şey yazmama gerek yok aslında ama cevap vermek istedim.Daha ne kadar çirkinleşebilir bir insan merak ediyorum sanırım yine alıntılayıp kişiliğime felan da saldıracaksın neyse parmaklarını fazla yorma onlarla yapacağın daha önemli işler vardır.

"parmaklarını fazla yorma onlarla yapacağın daha önemli işler vardır."

Ne demek istediğimi o daha iyi anlamıştır.

• galaxy s kullanıcısı olarak tatmin oldum, tasarımı da hoşuma gitti acaba şunu mu alsam diye kafamı karıştıran başka bir cihaz da yok alacağım ins.
  • quote:

gerikafalı bunu okumadın herhalde?
    Ayrıca o bir şüphedir kesinlik bildirmez tekrar oku.
  • yayın bitti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Metal çerçeveyi beğendim, komple bütün cihaz yekpara parçadan oluşsaydı harika olurdu.

Zaten note 3 tasarım olarak iyi bir seviyedeydi, onun üzerine koyabildikleri ancak metal çerçeve olmuş.

Samsung cihaz yapma konusunda zayıf, iyi takipçi ama bir lider değil.

YAV ARKADAŞ BİR SUS ARTIK YA BİR SUS
    Bu kadar kişiyle tartıştın. Kötü yorum yapabilirsin tek kelime etmedim bu senin hakkın ama her mesajın birbirinin aynısı anladık yeter artık. Hiçbir şirketin fanboyu da değilim ama sen laf yemeyi hak ediyorsun.
  • Note 3 kullandığım için açıkçası note 4 almak biraz olsa mantıksız geliyor suan icin ama zaman ne gosterir bilinmez tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA060 -- 3 Eylül 2014; 17:43:27 >
  • TheWhiteGandalf kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fatih54102

quote:

O değilde kadın kolları tüylü tüylü çıkmış insan bir ağda yapar

1. O tüy değil kıl.
    2. İnsan hariç hiçbir hayvanın o dediğin şeyi yaptığını gördün mü?
    3. Dediğin şeyi yapmak zararlıdır.
    4. "O değilde" de ayrı yazılır.

Kıl dediğin siyah siyah olur tüy ile kılı ayırt edemeyecek kadar "kör" değilim.

İnsan kelimesini orada ne anlamda kullanmadığımı anlayamayacak bir zeka seviyesi ile bana ders vermeye çalışıyorsun.

Ağda yapmak zararlı demek ilk kez senden duyuyorum.

O değilde'yi zaten ayrı yazmışım neyin peşindesin anlamadım.

Neden böyle atağa geçtin anlayamadım doğrusu yazdıklarım zoruna gitti sanırım.

Daha fazla alıntılayıp kendini küçük düşürmezsen sevinirim.

Cevap yazarak son dediğin şeyi yapmışsın kendin için.
    İnsan bir hayvan türüdür ve tüy büyüyemez. Memeli hayvanlarda kıl olur. Tüy için en iyi örnek kuşlardır.
    Atağa geçmedim.
    Değilde -> Değil de
    Kılların insana yararı vardır.

Sebeplerini de yazardım da klasik gerikafalı müslüman türk olmandan korkuyorum boşuna parmaklarımı yormamak için.

Konuya bak yazdıklarına bak Fatih senin ciddi problemlerin var psikologa görün istersen.

• Konu yarın en baştan güncellenek ayrıntılı bir şekilde gerekli açıklamalar yapılıp kullanıcılar kulübü kurulacak :)

alacaklar mesajımı alıntılasın konuya ekleyecegim :)
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Alemsiniz valla...

• Yani sonuç olarak şunu mu çıkarıyoruz ; Note3'ü olanlar alsa da olur almasa da...

Note2,S3,S4 yada yeni bi telefon almak isteyenlerin tercih edeceği güzel ve kullanışlı bir cihaz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: stay weird

galaxy s kullanıcısı olarak tatmin oldum, tasarımı da hoşuma gitti acaba şunu mu alsam diye kafamı karıştıran başka bir cihaz da yok alacağım ins.

Aynen arkadaşım. aynı şeyleri düşünüyoruz.

belki note serisinden bir telefonum olsaydı düşünmezdim. ancak note 4 veya edge teknik özelliklerine baglı olarak birini alacagım. büyük ihtimal note 4 olacaktır buda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Konu yarın en baştan güncellenek ayrıntılı bir şekilde gerekli açıklamalar yapılıp kullanıcılar kulübü kurulacak :)

alacaklar mesajımı alıntılasın konuya ekleyecegim :)

listenin başına yaz beni
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.