Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

17.10.2014 sevk tarihi yazıyordu. Ama şu saat oldu hâlâ daha "siparişiniz hazırlanıyor" yazıyor.
    Varmı başka dün sipariş veren Teknosa.comdan?
    Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh00t3r_DoguKan

quote:

Orijinalden alıntı: IRoN

quote:

Orijinalden alıntı: Erik Lehnsherr

aynen katılıyorum hocam ancak bugüne kadar kullandığım sandisk kartlarda en ufak sorun yaşamadım ağzına kadar dolu olduğunda bile buna micro sd ler sd ler cf ler dahil şu anda piyasada micro sd için konuşmak gerekirse sandiskten başka bir alternatif yok ne yazık ki o yüzden çok da seçme şansı kalmıyor insanın

lexar sitesinde duyurusunu yaptı 128 gb lık micro sdxc nin ama ne zaman çıkaracağı belli değil bu yüzden beklemenin de mantığı yok

Bende yanlış hatırlamıyor isem 2 seneye yakındır sandisk 64 gb kullanıyorum kullanıyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım.

128 lik alırsam da yine sandisk'i tercih ederim ben de.

Saygılarımla...

önceki sayfalarda da yazmıştım.Piyasda bulabileceğimiz en uygun ve en iyi özellikte hafıza kartlarından birisi.İster firmanın kendi sitesinden ister gitti gidiyor daki adresinden alın.Okuma hızı 60mbs yazma 40mbs .Ben dün site üzerinden havele şeklinde sipariş verdim.Site güvenilir.Sıkıntısız.Tavsiye ederim.Üstelik ürün Extreme serisi.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Bu konudaki önceki mesajımda bahsetmiştim.

Firmayı gayet iyi biliyor ve tanıyorum.
    Sahibi Murat bey ve Ankara firması.

2 seneden fazladır bir çok bu tarz ürünümü oradan aldım ve çevreme aldırdım.
    Şu ana kadar her hangi bir sorun yaşamadım.

Özetle, ben de tavsiye ederim.

Saygılarımla...

• Samsung.com.Tr de hala size özel fırsatlar Hazır olun yazıyor. Bir duyum alan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Erik Lehnsherr

umarım en kısa zamanda 256 ve 512 gb lık larda çıkar da 128 liği mp3 çalara aktarıp yeni bir kart alırım note 4 e

yalnız teknoloji maymun iştahlısı olmak da böyle birşey işte

Bana göre ne zaman 128 ilk kartın fiyatı 32 ilk kartın fiyatına denk gelirse işte o zaman bu dediğiniz olabilir ama yakın ihtimal de o kapasiteler çıksa bile günlük kullanım için ben de bir tane alayım diyen pek olamaz :)

128 ilk için fiyat hâlen genel kullanıcı için çok yüksek bence.

Saygılarımla...
  • sertacfilm kullanıcısına yanıt
    onlar browserın html5 i desteklemesi sayesinde acılıyor ama masaustu facebook videolarını veya flashplayer desteklı vidoları acamassın m8 de custom romların içine gomuyorlardı son zamanlarda dedim belki bir ihtimal samsung direk desteklıyordur die m8 i sattım ıp 6 aldım bir gun dayanabildim g3 aldım ama herkezin teli catlıyor çatlaöadan satayım diyorum tekrar m8 alsam sacma olcak ondki bazı ozellikleri note 4 te bulmak istıyorum o yuzden sorup duruyorum bu soruları neyse ilgilendıgın için saol dostum
  • Arkadaslar bugun bende araniza katildim siyah renk herhangi ekran kasa acikligi yok sansima. Allah var guzel cihaz. Ayrica daha onceden de note3 felan kullanmisligim var rehber vs hizi vok iyi eskiden eser yok. Herkese iyi aksamlar. Admin arkadasim benide eklersen sevinirim.

• bugün siyah aldım izmir agora samsungdan, açıklık vb. bi sorun yok. Finansbank kredi kartı olanlar "Hediye Para" kullanarak belirli miktarı 18 ay sonra ödeyecek şekilde erteleyebilir. benim 800 tl tanımlıydı kullandım.

quote:

Kullanılabilir Hediye Para’nızı öğrenmek için HEDİYE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son 4 hanesini 2273’e gönderin!
  • Bizim başımız kel mi bizde bulunalım
  • dirtylive D kullanıcısına yanıt
    kargo merkezinde 1 gün süresi içinde ulaşılabilecek teslimatlar elden teslim edilmez. Ancak siz evde yoksanız ve ya kargoyu size ulaştıramamışlar ise siz gidip teslim almalısınız. Yani kapıya gelirler yoksanız siz gidip şubeden almalısınız. Sözleşmelerinde bu vardır. Eğer siz ürünü arayıp sormazsanız 1 hafta içinde gelen yere geri teslim edilir. ( şirketlere göre bekleme tarihi değişir.)

Note 4 alacağım bende ama fiyatı canımı sıktı teknosa çek verirken almadım şu an yanıp tutuşuyorum
  • Teknosadan uzak durun 16 sında sıparıs gectım 17 sı dedıler 3 kere aradım donen yok 4. Aradım ıptal edin dedim donecez dediler hala donmediler boyle fırma mı olur .ıptal ıstedım sıstemde hala urun hazırlanıyor dıyor yazık ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patron12

kargo merkezinde 1 gün süresi içinde ulaşılabilecek teslimatlar elden teslim edilmez. Ancak siz evde yoksanız ve ya kargoyu size ulaştıramamışlar ise siz gidip teslim almalısınız. Yani kapıya gelirler yoksanız siz gidip şubeden almalısınız. Sözleşmelerinde bu vardır. Eğer siz ürünü arayıp sormazsanız 1 hafta içinde gelen yere geri teslim edilir. ( şirketlere göre bekleme tarihi değişir.)

Note 4 alacağım bende ama fiyatı canımı sıktı teknosa çek verirken almadım şu an yanıp tutuşuyorum

Ben özellikle belirttim eve gelmesin kendim gidip alacağım diye adres kısmına da yazdım bunu. Gökhan bey sipariş notu kısmına da yazdı . Eve getirme gibi bi durum olmaz heralde şimdi. Kargo bayisi zaten evime çok yakın kendim gidip almayı düşünüyordum oradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamdi mert -- 17 Ekim 2014; 22:42:14 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• dostlar radyo vardı dimi cihazda incelemem de dikkat etmemiştim..
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar note 4 ile sony xperia z3 arasında kararsız kaldım sizce hagisin almalıyım ne olur bir yardımcı olun @-KuTLuBeY-
  • quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

dostlar radyo vardı dimi cihazda incelemem de dikkat etmemiştim..

yok
  • hamdi mert kullanıcısına yanıt
    Bir daha böyle bir durumla karşılaşırsanız kargo merkezine yollatın adres bilgilerinizi vermeyin altına da merkezden alınacak yazdırdığınız da hem daha ucuz hem de size yollayacakları bir adres olmuyor. Gerçi sistemden adınızdan adres çıkıyor oda ayrı bir mesele :) Sonuç olarak sizin kargo büyük ihtimalle bayide yatıyor efendim.
  • Spearker da bir cizirti yok sonuna kadar acinca. bir kasa acikligida soz konusu degil ama konusurken cizirdiyor , onun S4 de bir tusu vardi ama bunda ekrana baktim bulamadim
  • ses kalitesi ile ilgili bir test falan yapıldımı acaba ? Biliyorsunuz en iyi ses kalitesi ipad ve iphonelardaydı.. Bende de 2. telefon olarak iphone var onu hi-fi ses sistemime baglıyorum... Htc cihazımda var htc den cok ustundu iphone ses kalitesinde... Acaba note 4 nasıl ?? Yarın deniyecez artık.
  • Yarın kadıköy tarafında alabileceğim yer biliyor musunuz??
  • Hocam sizin dediğiniz gibi oldu adamlar mesaj yolladı, provizyon kodu sordu.Son gün ya tutuştular tabi mesaj atmaya kadar geldi olay. Hallettim sipariş kaldığı yerden devam ediyor. 128 gb konusuna tam güvenemiyorum az para da değil ama fiyat iyi o sitede.
    Ben 64 gb alırım sanırım ilerleyen günlerde sorun çıkmasın nolur nolmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnInvited_Guest

Hocam sizin dediğiniz gibi oldu adamlar mesaj yolladı, provizyon kodu sordu.Son gün ya tutuştular tabi mesaj atmaya kadar geldi olay. Hallettim sipariş kaldığı yerden devam ediyor. 128 gb konusuna tam güvenemiyorum az para da değil ama fiyat iyi o sitede.
    Ben 64 gb alırım sanırım ilerleyen günlerde sorun çıkmasın nolur nolmaz.

meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410198-sandisk-extreme-64gb-60mb-s-class10-microsdxc.html

Ben bu urunu aldim . 60 mbs okuma 40 mbs yazma.64 gb.kacrmayn derim.site saglam

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.