Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (413. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam beyaz ile gold arasında kalan biri de bendim, gold u tercih ettim merakla bekliyoruz bakalım umarım patlak bir renk çıkmazda.
  • Merhabalar

Gear 2 ile Gear S arasındaki en temel farklar nelerdir?

Ayrıca Gear S' te de 2'deki gibi kamera var mıdır? Video vs çekiliyor mu?

Aklımı Gear 2 kurcalıyor. Su geçirmeme gibi sertifikası olması hasebiyle. Hangisi daha makuldur acep...

Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Hocam renk renk kılıflar var sıkıldıkça değitirirsiniz kapakta var ne kaybedeceksinizki gönlünüzü ferah tutun.
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de öyle düşündüm yoksa hayatta sipariş vermezdim. Aldık bakalım ama hoştu görüntüde ki gibiyse erkeğe de gider bayana da.
  • Akustik34 kullanıcısına yanıt
    ikisndede ip67 sertifikası var.. ama gear s pek çok özelliği telefondan bağımsız yapabilme yeteneğine sahip yani gelecekte sadece saat cep telefonu gibi bir modelde çıkabilir..
  • Adam üşenmemiş 4 sayfa yazı yazmış ARTI-EKSİ olarak. Diğeri okumaya üşeniyor yetmiyor birde özet geçermisin diyor :) Şaka gibi bir milletiz valla.

Armut piş azıma düş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

quote:

Orijinalden alıntı: Samsungavm.com

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

quote:

Orijinalden alıntı: hamdi mert

quote:

bir de bakıyormuşuz ki bugün herkes lansmandayken kargo gönderimleri yapılıyormuş..

ya da lansman dönüşü yarın sabahın ilk ışıklarıyla note 4 lerimiz kargo elemanlarına teslim edilmeye başlanıyormuş..

heeeeyyyyyy yaaa!.. hayal kurması bile güzel ama neden olmasın?..

iyi forumlar dileğimle..

Olması ihtimali düşük değil bence hayalinizn

belki de bugünkü lansmanda yemek molasında Gökhan Bey bir mesaj atar foruma "merak etmeyin haftasonu Note 4 lerinizi rahat rahat kurcalayabilirsiniz" diye..
    40 kez dersek olurmuş

iyi forumlar dileğimle..

[ ne olur ne olmaz ben @Samsungavm.com u da haberdar edeyim de :):):) ]

İçinize dogmus demekki, mümkün olan en erken tarıhte cıkartacagız ürünleri :)
    İnanın bu mesajınızı görmedim, şimdi fırsat bulabilip ancak bakabılıyorum sayfalara

Hayırlı geceler dilerim.
    Saygılarımla

müşteriye ürün iade hakkı tanımadığınız için (kasa açıklığından ötürü) cihazımı teknosadan almaya karar verdim halbuki sizden almaya çok sıcak bakıyordum

Merhaba,
    Sanıyorum ki yanlıs anlasılma olmuş olmalı.
    Müşteriye iade hakkı tanımıyoruz gibi bir durum zaten söz konusu değildir ve olamaz.
    Aldıgınız ürün kusurlu ise 30 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur fakat heryerde oldugu gibi belli bir prosedürü vardır.
    Sonuç olarak Samsung değişim yetkisini servislere vermektedir, satış kanalı ayrıdır servis kanalı ayrıdır.
    Servis cihazı kontrol ediyor ve Samsung'a durumu bildiriyor.
    Samsung değişim ya da ücret iadesi için rapor veriyor ve akabinde hemen işlem gerçekleşiyor.

Dilerseniz üründe bir sıkıntı oldugu taktirde bize gönderebiliyorsunuz, ürünün gönderimini ve takibini biz yapıyoruz.
    Dilerseniz tüm Samsung yetkili servislerine bizzat siz teslim edebiliyorsunuz.

Paylaştıgınız bilgi tamamen yanlıştır, belki yanlıs anlamış olabilirsiniz, belki de biz yanlış aktarmıs olabiliriz.

Biz veya Teknosa farketmez, ürün aynı ürün ama unutmayın ki bu durum Teknosa için de geçerli.
    Hayırlı olsun şimdiden, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
    Saygılarımla.

Selamlar.. Gökhan beydi yanlış hatırlamıyosam. Hayırlı satışlar dilerim. Fakat takıldığım bir konu var. İnternetten teknoloji alışverişi yapmam tövbeliyim görürüm incelerim öyle alırım. Mesela sizin mağazanıza geldim note 4 ü almaya karar verdim. Kutuyu beraber açtık. Hat v.s takmadık. Cihazda kasa açıklığı var ya da haporlör cızırtılı ses çıkartıyor veya kamerayı açar açmaz ana ekrana dönüyor (note 2 de başıma geldi). Şimdi siz bu cihazı servise göndereceksiniz öylemi. Ben orada size 2.300 tl para ödeyip sıfır cihaz alacağım. Siz de beni 1 aydan daha fazla bir bekleme sürecine sokacaksınız. Öyle bir dünya yok kusura bakmayın. He prosedür böyle derseniz herşey de prosedür değil. Sizin de müşteriye iltimas geçeceğiniz durumlar var. Ben note 2 ve note 3 ümü bu şekilde aldım samsung bayisinden. Note 3 te kasa açıklığı çıkınca satıcı arkadaş 'abi ne demek hallederiz' deyip 2. kutuyu açması ona kalıcı bir müşteri kazandırıyor. Demek ki herşey prosedür değil. Saygılar.

hocam vatan da başıma geldi laptop aldım eve geldim ölü pixel vardı hemen götürdüm paramı iade ettiler aynı gün içindeyse paranı iade ediyor kaldı ki vatan artık aldığın ürünü çalıştırır sana gösterir sen ok verirsen satış onaylanır ancak oraya kadar parayı alır sana yenisini verir yada paranı iade eder...

• quote:

Orijinalden alıntı: EcZaNeT

ikisndede ip67 sertifikası var.. ama gear s pek çok özelliği telefondan bağımsız yapabilme yeteneğine sahip yani gelecekte sadece saat cep telefonu gibi bir modelde çıkabilir..

Yani ikisinde de kamera, video, ip67 vb. şeyler var değil mi?

Ayrıca gear s' e hat takılarak kullanılacağı için telefondaki hat ile ikisi nasıl bir arada yürüyecek acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_1981

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamdi mert

quote:

bir de bakıyormuşuz ki bugün herkes lansmandayken kargo gönderimleri yapılıyormuş..

ya da lansman dönüşü yarın sabahın ilk ışıklarıyla note 4 lerimiz kargo elemanlarına teslim edilmeye başlanıyormuş..

heeeeyyyyyy yaaa!.. hayal kurması bile güzel ama neden olmasın?..

iyi forumlar dileğimle..

Olması ihtimali düşük değil bence hayalinizn

belki de bugünkü lansmanda yemek molasında Gökhan Bey bir mesaj atar foruma "merak etmeyin haftasonu Note 4 lerinizi rahat rahat kurcalayabilirsiniz" diye..
    40 kez dersek olurmuş

iyi forumlar dileğimle..

[ ne olur ne olmaz ben @Samsungavm.com u da haberdar edeyim de :):):) ]

İçinize dogmus demekki, mümkün olan en erken tarıhte cıkartacagız ürünleri :)
    İnanın bu mesajınızı görmedim, şimdi fırsat bulabilip ancak bakabılıyorum sayfalara

Hayırlı geceler dilerim.
    Saygılarımla

müşteriye ürün iade hakkı tanımadığınız için (kasa açıklığından ötürü) cihazımı teknosadan almaya karar verdim halbuki sizden almaya çok sıcak bakıyordum

Merhaba,
    Sanıyorum ki yanlıs anlasılma olmuş olmalı.
    Müşteriye iade hakkı tanımıyoruz gibi bir durum zaten söz konusu değildir ve olamaz.
    Aldıgınız ürün kusurlu ise 30 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur fakat heryerde oldugu gibi belli bir prosedürü vardır.
    Sonuç olarak Samsung değişim yetkisini servislere vermektedir, satış kanalı ayrıdır servis kanalı ayrıdır.
    Servis cihazı kontrol ediyor ve Samsung'a durumu bildiriyor.
    Samsung değişim ya da ücret iadesi için rapor veriyor ve akabinde hemen işlem gerçekleşiyor.

Dilerseniz üründe bir sıkıntı oldugu taktirde bize gönderebiliyorsunuz, ürünün gönderimini ve takibini biz yapıyoruz.
    Dilerseniz tüm Samsung yetkili servislerine bizzat siz teslim edebiliyorsunuz.

Paylaştıgınız bilgi tamamen yanlıştır, belki yanlıs anlamış olabilirsiniz, belki de biz yanlış aktarmıs olabiliriz.

Biz veya Teknosa farketmez, ürün aynı ürün ama unutmayın ki bu durum Teknosa için de geçerli.
    Hayırlı olsun şimdiden, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
    Saygılarımla.

Selamlar.. Gökhan beydi yanlış hatırlamıyosam. Hayırlı satışlar dilerim. Fakat takıldığım bir konu var. İnternetten teknoloji alışverişi yapmam tövbeliyim görürüm incelerim öyle alırım. Mesela sizin mağazanıza geldim note 4 ü almaya karar verdim. Kutuyu beraber açtık. Hat v.s takmadık. Cihazda kasa açıklığı var ya da haporlör cızırtılı ses çıkartıyor veya kamerayı açar açmaz ana ekrana dönüyor (note 2 de başıma geldi). Şimdi siz bu cihazı servise göndereceksiniz öylemi. Ben orada size 2.300 tl para ödeyip sıfır cihaz alacağım. Siz de beni 1 aydan daha fazla bir bekleme sürecine sokacaksınız. Öyle bir dünya yok kusura bakmayın. He prosedür böyle derseniz herşey de prosedür değil. Sizin de müşteriye iltimas geçeceğiniz durumlar var. Ben note 2 ve note 3 ümü bu şekilde aldım samsung bayisinden. Note 3 te kasa açıklığı çıkınca satıcı arkadaş 'abi ne demek hallederiz' deyip 2. kutuyu açması ona kalıcı bir müşteri kazandırıyor. Demek ki herşey prosedür değil. Saygılar.

İmza

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Bu gold bayan rengi değilki pempe olsa anlarımda gold altın rengi sonuçta ki tam altın gibide durmuyor çok güzel duruyor.Asil duruyor bence.Kendime alsam gold alırdım baktım güzel gelmedi resimlerdeki renge yakın olsa bile güzel.En kötü kılıfla kullanırım.Diye düşünürüm.Güle güle kullanın
  • Okumaya, araştırmaya ve karşılaştırmaya üşeniyorsanız ; yüksek ihtimalle iphone kullanıcısı karakterinde bir kişiliğe sahipsiniz..

Şu logoyu elma değilde armut yapsalardı.. armut piş ağzıma düş diye espiri yapıp sonucu bağlayacaktım ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Hocam forumun amacı bilgi paylaşmak.Tabiki aynı sorular rahatsız ediyor insanı.Ben konularda 100 defa aynı soruya cevap verdim ama bu üslüpla olmaz birbirimize saygılı olalım.

100 defa ayni soruya cevap vermenin iyi birsey oldugunu mu saniyorsunuz? Bence yanlis, konu arama satirina soru kelimesini yazmak ve cevabi gormek mi kolay, yoksa buraya yazip cevap beklemek mi? Gerci siz boyle yaparsaniz bu kolay tabi.
    Forum bilgi paylasimidir, surekli ayni sorulara, ayni cevpalari vermek degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rikudou -- 15 Ekim 2014; 13:36:37 >
  • gfblugano35 kullanıcısına yanıt
    Hocam aslında olay telefonun gelip kullanılması değil zevkli olan şey teli kulllanmaya başlayıncaya kadarki heyecan.Buraya yazıp bilgi almak beklemek.Geldikten sonra bir anlamı kalmıyor zaten.Onun için sabırsızlanıyor insan.Mesela bende hediye aldım eşimin mutlu olmasını görmek için tepkisini yaşamak için sabırsızlanıyorum.Yeni olan herşeyin heyecanıda tadıda ayrı bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blueman7 -- 15 Ekim 2014; 13:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ken Block43

Ülkemize hangi modeli gelecek arkadaslar? Bu Ay sonuna dogru alacağım

Bilerek mi yapıyorsunuz? 100000000000 kez cevaplandı bu soru.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün samsung mağazasinda inceledim, mükemmel bir ekranı var cihazın kasa açıklığı falan da dikkatimi çekmesi. Fakat kenarları yine bana hiç güven vermedi, bir süre sonra soyulmuş ihtc mali var. Yan tarafta duran alpha ise mükemmeldi tasarım olarak, note 4'den çok daha iyiydi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Hocam arkadaşı savunmak için yazmıyorum.Birincisi özet ifadesini kendi söylememiş ve ikincisi sen olsan hangisini alırsın gibi soru sormuş şahsi düşüncesini sormuş.Belki anlamıyor bilmiyor okuyuncada anlamıyor olamazmı herkes çok akıllı olup okuduğunu anlamak zorunda değil.Ve şu varki aynı soruyu soran insana cevap vermek zorunda değilsiniz.Cevap yazmak sizi sıkıyor ama yürü git be işine demek sıkmıyorsa bu şekilde devam edebilirsiniz.Bunları şunun için yazıyorum herkes birbirine saygılı olmalı şahsınıza saygım sonsuz.
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam, teşekkür ederim. Olmadı dediğiniz gibi yaparım sıkıntı edilecek bir durum değil. İyi forumlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mynay

gunaydın gökhan bey dün akşam aradım ama dükkan dışındaymışsınız sormadım şu an sipariş versek öncelikli teslimatdan faydalanabiliyormuyuz ve ürün hediyeniz nedir cevabınıza göre hareket edeceğim güzel hayırlı bir gün dilerim saygılar...

Merhaba,
    Ön sipariş için bize ayrılan stok tükendi malesef ki, dün gece yaptıgım açıklamadan itibaren bizden sipariş verenler 20 Ekim'de gelecek olan ürünlerden teslim alabilecekler.
    İyi günler dilerim.
    Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueman7

Hocam aslında olay telefonun gelip kullanılması değil zevkli olan şey teli kulllanmaya başlayıncaya kadarki heyecan.Buraya yazıp bilgi almak beklemek.Geldikten sonra bir anlamı kalmıyor zaten.Onun için sabırsızlanıyor insan.Mesela bende hediye aldım eşimin mutlu olmasını görmek için tepkisini yaşamak için sabırsızlanıyorum.Yeni olan herşeyin heyecanında tadıda ayrı bir şey.

Cok haklisin kardesim onun heycani bi baska oluyo :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

Sabah sabah güzel bi haber; eğer daha önce satışa çıkarsa kargo yerine istanbul forum şubesinden elden teslim almak isterim.

Teşekkürler

Rica ederim,
    Saygılarıml.a
  • 
Sayfa: önceki 411412413414415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.