Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu an Kayda değer bir kampanya varmı. Gear S Bekliyorum ben.
    Olmadı fiyatının düşmesini bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyma1972

Tskler biraz okudum ama yazi cok uzun . Kisaca sizce hangisi tarafsız bir gozle arti ve eksilerini karşılastirdigimizda.hangisi onde . Apple in servis olayi değişimde sorun cikarmamalari iyi ama randevu almak cok zormus

Kusura bakmayın, oyle ozetı cıkartılabılecek bır yazı degıl, her ıkısınınde bır suru artı eksı yonu var, buraya yazarsam zaten yazıyı paste etmıs olurum
  • Bu goldmu yoksa beyazmı diye arada kalan bikaç arkadaş vardı. Ne oldu karar verebildinizmi satışa çıkacak az kaldı. Ben hala kararsızım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Tskler biraz okudum ama yazi cok uzun . Kisaca sizce hangisi tarafsız bir gozle arti ve eksilerini karşılastirdigimizda.hangisi onde . Apple in servis olayi değişimde sorun cikarmamalari iyi ama randevu almak cok zormus

Küfür etseniz daha iyi. En fazla 10 dk. da okumasını bitireceğiniz yazıyı, özet yapılmasını istemek ne kadar bencilce bir harekettir.
  • berkans kullanıcısına yanıt
    Sizin tercihiniz ne olurdu 64gb ip6 plus mı? Note4 mü? Sebebi ile yanitlarsaniz memnun olurum

• Bu arada hzlı şarj aleti çıkıyor değilmi kutularda . sürpriz olmasın.
  • Beni bağışlayın ama birazcık sabredin arkadaşım ya. Ne bu kadar heyecan sabırsızlık. Elinize geçicek olan şey bir telefon ? Çocuk bekler gibi bekliyosunuz. Bendede aynı şeyler oldu. Sabırsızlık vs. kendim icinde aynı şey geçerli. Ancak bu kadar abartmayalım lütfen. İnsanlar aç vs gibi arabesk yapmıycam hiç. Ancak dünyanın en iyi telefonuda olsa bu kadar çok abartıp beklediğimiz şey 1 bilemediniz 2 ay sonra sadece whatsapp instagram facebook vs gibi günlük kullanıma dönücek. Ben hala kararsızım ne alayım diye. Bence işlemcisi rami kamerası bi kenarı bırakında şu google marketini geliştirsin artık. Daha kaliteli şeyler getirsin. Yeter arkadaş. Note 8de çıksa aynı standart oyunları indirip oynucanız. Ben note 2de çatır çatır fifa oynayabiliyosam note 4 ne gerek diye hala düşünüyorum. Yeni bi telefona yeni uygulamalar özel oyunlar getirilmeli BENCE. Geçmiş sayfalarda bi gönderimde menülerin kastığını vs. yazmıştım belki demodan kaynaklanıyodur bilemiycem. Ancak gercekten bi farklılık getirmeli google. Lafım samsung a degil. Google için söylüyorum. Yazdıklarımı eleştirebilirsiniz tepkiniz olabilir bunlar sadece KENDİ düşüncem. Kaldırır kaldırmaz ona bişey demiyorum ama Galaxy Ace modelindede Note4 modelindede aynı uygulama oyunlar OLMAMALI.
    Gelelim telefonun çıkmasına. KOCA SAMSUNGun buna bi el atması gerek. 10 gün önce sipariş veren adama hiç birşey yok. Tek birgünde belli saatte sipariş veren adama hediye çeki veriliyor. Veya s gear veriliyor herneyse. Herkes kafasına göre bişey yapıyor. Ürün ne zaman satışa çıkacağını mağazalardaki SAMSUNG YETKİLİSİ bile BİLMİYOR. geçen hafta için gelicek denildi. NERDE ? Ürün hakkında soru soruyoruz adam bizden bilgisiz. Korede telefonu alanların telefonu eskidi garantileri bitti nerdeyse bizde hala telefon çıkacak diye bekliyoruz. Çıkmasın kardeşim çıkmasın. Böyle bi belirsizlik görmedim ben ya. Herkes ayrı tarih veriyor. Ve idda ediyorum size ön sipariş verenlerden daha erken alıcaklar olucak. O zaman ön siparişin özelliği ne ? Gerçekten çok sevdiğim SAMSUNG firmasına bu sefer kızgını arkadaş. Ha samsungun çokmu umrunda :D Değil tabiki. Umarım bu belirsizlik son bulur.
    Bir kac bişey daha eklemek istiyorum çok doluyum çünkü. Koca İZMİRDE iphone almak istiyorum hic bir mağazada yok. Note 4 almak istiyorum çıkış tarihi bilinmiyor mağazalarda. Adam geldikten sonra 1 ay bulamassın diyor Note 4 için. Telefonum dökülüyo ihtiyacım var param var ve ben telefon bulamıyorum. Bune kardeşim ya yıldım artık. Zaten hangisini alıcam diye düşünüp duruyorum bide telefon yok piyasada. Neyse iyi forumlar çok konuştum ben :)

• blueman7 kullanıcısına yanıt
    Aynen sorun değil o kadar bekledik yine bekleriz elimdeki telefon artık pert ondan dolayı :)
    Siz de mi ön sipariş verdiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Bu arada hzlı şarj aleti çıkıyor değilmi kutularda . sürpriz olmasın.

Bunu ben de merak ediyorum,9v hızlı şarj çıkıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle

Bu konuda haliyle Note 4 alman söylenir. iPhone ya da LG konularına gidersen orasıda kullandıkları cihazı söylerler. Çok uzun zamandır Apple ürünleri memnuniyetle kullandım (iPhone 2G'den beri). Şuan cihaza ihtiyacım vardı ve birçok ürünün çıkmasını bekledim. Çıktı ve incelemeleri saatlerce izledim. Sonuç olarakta Note 4 den yana tercihimi kullandım. Sana tavsiyem aklında ki tüm cihazlar için inceleme videoları var ve izle karar ver.

Hele şu özellik beni mest etti.

Bu yenilik değil bir devrim. Çok güzel bir özellik olmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Bu goldmu yoksa beyazmı diye arada kalan bikaç arkadaş vardı. Ne oldu karar verebildinizmi satışa çıkacak az kaldı. Ben hala kararsızım

Onlardan biride benim. Cihazi biran once almak istiyorum ve bunun icinde beyaz mi alsam diye dusunmuyorum degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Bu goldmu yoksa beyazmı diye arada kalan bikaç arkadaş vardı. Ne oldu karar verebildinizmi satışa çıkacak az kaldı. Ben hala kararsızım

Zevk meselesi tabi ama Türkiyede hep aynı renk alma takıntısı var araba alırsın beyaz gri siyah telefon alırsın beyaz gri siyah değişik şeyler güzeldir.Zaten o tadı almışsın bide başka rengin tadına varmak lazım.Bu benim görüşüm tabiki herkes beğendiğini alacak sonuçta
  • quote:

Sizin tercihiniz ne olurdu 64gb ip6 plus mı? Note4 mü? Sebebi ile yanitlarsaniz memnun olurum

Bi yuru git isine be, anlamiyorsan ne sorup duruyorsun, yaz orada okursan oku, okumazsan gule gule.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar gereksiz insanlar var, hala ayni sorulari sorup duruyorlar.
    İslemci ne, sarj aleti cikiyor mu, vs vs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnInvited_Guest kullanıcısına yanıt
    Bende eşim için ön sipariş verdim gold rengi bekliyorum.Note 3 kullanıyorum kendimde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mm.mustafa

Şu an Kayda değer bir kampanya varmı. Gear S Bekliyorum ben.
    Olmadı fiyatının düşmesini bekleyeceğim.

Cep telefonlarına vergı gelıyor, fıyatının dusmesını beklerken artıs yasamayın
  • Rikudou kullanıcısına yanıt
    Hocam forumun amacı bilgi paylaşmak.Tabiki aynı sorular rahatsız ediyor insanı.Ben konularda 100 defa aynı soruya cevap verdim ama bu üslüpla olmaz birbirimize saygılı olalım.
  • quote:

Okumanızı tavsıye ederım
  • blueman7 kullanıcısına yanıt
    Ben kendim için aldım hocam. Umarım patlak bir renk çıkmaz da. Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samsungavm.com

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Skywalker

quote:

Orijinalden alıntı: Samsungavm.com

quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

quote:

Orijinalden alıntı: hamdi mert

quote:

Orijinalden alıntı: mrtcbk

bir de bakıyormuşuz ki bugün herkes lansmandayken kargo gönderimleri yapılıyormuş..

ya da lansman dönüşü yarın sabahın ilk ışıklarıyla note 4 lerimiz kargo elemanlarına teslim edilmeye başlanıyormuş..

heeeeyyyyyy yaaa!.. hayal kurması bile güzel ama neden olmasın?..

iyi forumlar dileğimle..

Olması ihtimali düşük değil bence hayalinizn

belki de bugünkü lansmanda yemek molasında Gökhan Bey bir mesaj atar foruma "merak etmeyin haftasonu Note 4 lerinizi rahat rahat kurcalayabilirsiniz" diye..
    40 kez dersek olurmuş

iyi forumlar dileğimle..

[ ne olur ne olmaz ben @Samsungavm.com u da haberdar edeyim de :):):) ]

İçinize dogmus demekki, mümkün olan en erken tarıhte cıkartacagız ürünleri :)
    İnanın bu mesajınızı görmedim, şimdi fırsat bulabilip ancak bakabılıyorum sayfalara

Hayırlı geceler dilerim.
    Saygılarımla

müşteriye ürün iade hakkı tanımadığınız için (kasa açıklığından ötürü) cihazımı teknosadan almaya karar verdim halbuki sizden almaya çok sıcak bakıyordum

Merhaba,
    Sanıyorum ki yanlıs anlasılma olmuş olmalı.
    Müşteriye iade hakkı tanımıyoruz gibi bir durum zaten söz konusu değildir ve olamaz.
    Aldıgınız ürün kusurlu ise 30 gün içerisinde iade veya değişim hakkınız mevcuttur fakat heryerde oldugu gibi belli bir prosedürü vardır.
    Sonuç olarak Samsung değişim yetkisini servislere vermektedir, satış kanalı ayrıdır servis kanalı ayrıdır.
    Servis cihazı kontrol ediyor ve Samsung'a durumu bildiriyor.
    Samsung değişim ya da ücret iadesi için rapor veriyor ve akabinde hemen işlem gerçekleşiyor.

Dilerseniz üründe bir sıkıntı oldugu taktirde bize gönderebiliyorsunuz, ürünün gönderimini ve takibini biz yapıyoruz.
    Dilerseniz tüm Samsung yetkili servislerine bizzat siz teslim edebiliyorsunuz.

Paylaştıgınız bilgi tamamen yanlıştır, belki yanlıs anlamış olabilirsiniz, belki de biz yanlış aktarmıs olabiliriz.

Biz veya Teknosa farketmez, ürün aynı ürün ama unutmayın ki bu durum Teknosa için de geçerli.
    Hayırlı olsun şimdiden, iyi günlerde kullanmanız dileğiyle
    Saygılarımla.

Selamlar.. Gökhan beydi yanlış hatırlamıyosam. Hayırlı satışlar dilerim. Fakat takıldığım bir konu var. İnternetten teknoloji alışverişi yapmam tövbeliyim görürüm incelerim öyle alırım. Mesela sizin mağazanıza geldim note 4 ü almaya karar verdim. Kutuyu beraber açtık. Hat v.s takmadık. Cihazda kasa açıklığı var ya da haporlör cızırtılı ses çıkartıyor veya kamerayı açar açmaz ana ekrana dönüyor (note 2 de başıma geldi). Şimdi siz bu cihazı servise göndereceksiniz öylemi. Ben orada size 2.300 tl para ödeyip sıfır cihaz alacağım. Siz de beni 1 aydan daha fazla bir bekleme sürecine sokacaksınız. Öyle bir dünya yok kusura bakmayın. He prosedür böyle derseniz herşey de prosedür değil. Sizin de müşteriye iltimas geçeceğiniz durumlar var. Ben note 2 ve note 3 ümü bu şekilde aldım samsung bayisinden. Note 3 te kasa açıklığı çıkınca satıcı arkadaş 'abi ne demek hallederiz' deyip 2. kutuyu açması ona kalıcı bir müşteri kazandırıyor. Demek ki herşey prosedür değil. Saygılar.

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.