Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79.383
Cevap
390
Favori
2.804.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burcink

Dün pekin bir çok mağazaya baktım hepsi yarın geleceğini söyledi dönmek zorunda idim ve fiyatta 5400 rmb (Çin Yuan) dediler yaklaşık 1800 e filan geliyor

Saygılar

Cihazin dubai fiyatida 1750 tl. Yurtdisindan almak uc asagi bes yukari 500tl kar ettiricek anlasilan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: promox

iyide bunlar extrem müdahaleler
    kim bukadar zorlarki eğilsin diye arka cepte unutmadıkça sorun olmaz.
    note serisine uygulasınlar bakalım bu gücü ne oluyor
    herifin uyguladığı baskıdan dolayı eli titriyor
    kimse kıçıyla bu kadar güç üretemez varsa öyle biri tarihe geçer
    Nitrojen testinde aaaa iphone nitrojene dayanamıyor alınmasın gibi birşey bu

Bu durum 5s dede vardan bir durumdu yeni bir şey değil telefon daha incelmişse bu son kaçınılmaz.

Her şeyi körü körüne savunmak insanı gülünç duruma düşürür, vazgeçin. Apple anten sorunu için nasıl telefonu yanlış tutuyorsunuz diyerek gülünç duruma düşmüşse, arka cebinizde niye taşıyorsunuz da diyebilir yakında.

Kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ax kullanıcısına yanıt
    telefonun parasını vereceksen gel ben bükeyimde gör aynı baskı uygulamıyor
  • quote:

telefonun parasını vereceksen gel ben bükeyimde gör aynı baskı uygulamıyor

Geçeceksin onu kıvırmak yok şimdi.2 video var ortada aynı adam tarafından çekilmiş.Taraflı olduğunu düşünüyorsan videonun belirt onun dışında note 3'ün daha dayanıklı olduğu görülmüştür.Sallamakla olmuyor bu işler arkadaşım ben yoruldum milleti düzeltmekten...
  • ax kullanıcısına yanıt

Com.durduruldu
    ne sallaması adam çeliği büküyor aynı baskı değil sende biliyorsun
    size mutluluklar
    çok seviyorsun heralde note serisini gel sana hediye edeyim saat ile birlikte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

Orijinalden alıntı: Eostre

quote:

Orijinalden alıntı: fekat

Adam eliyle iphone 6+ yamultuyor bir de buraya gelip iphone fanları gelip bu telefonu savunuyorlar
    video koymasını bilmiyorum kusura bakmayın video

Üstüne oturmak felan da gerekmiyor, direk elle bükülüyor

Sen eğeceğin birşeyi üstüne oturarak mı eğiyorsun, yoksa elinle mi? Bu boyuttaki genel cihazların el ile eğilebileceğini düşünüyorum, madem öyle diğer cihazları denesin bakalım neler oluyor. Ha sadece iphone ' da oluyorsa bu bir hatadır.

büyük olmasına gerek yok

http://forum.donanimhaber.com/m_71578973/tm.htm

• ax kullanıcısına yanıt
    Note 4te bir de metal çerçeve var. Egmek icin iskence gerekecek sanırım

• Bu konuda bilgim yok ama düşünüldüğünde, note plastik olduğu için esniyor ve eski haline dönüyor, iphone ise metal kasaya sahip olduğu için esnediği yerden geri dönemiyor, o pozisyonda kalıyor gibi. Bu note serisi daha sağlam anlamına gelmez, metal ile plastiği mi karşılaştırıyorsunuz?
    Apple ' ın kullandığı malzeme vs de sorun varsa (ki bunun denetimleri çok ciddi bir şekilde yapılıyordur) işin uzmanlarının cevaplaması gereken bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 24 Eylül 2014; 11:05:24 >
  • İki video konulduğu halde yorum yapılıyorsa art niyetten ileri gidemeyen bir durum söz konusu. Note 3 ü görelim deyip geri vites yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi new-desing -- 24 Eylül 2014; 11:13:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: new-desing

İki video konulduğu halde yorum yapılıyorsa art niyetten ileri gidemeyen bir durum söz konusu. Note 3 ü görelim deyip geri vites yapmışlar.

Alıştık bunlara...
  • Note 4 140 ulkede Ekim sonu satisa baslayacak ...

http://global.samsungtomorrow.com/?p=42495

Yorum yok ...
  • smart1978 kullanıcısına yanıt
    Samsung bu sene tam manasıyla sıvadı.

Amiral gemi denen olayda en güvendiğim firmaydı.

S5 sıkıntı, Note 4 tanıtıldıktan 2 ay sonra çıkıyor falan.

Çok ayıp ettiler..
  • Konunun hakimi @Samsungavm.com ne diyor bu konuda ? 140 ülkenin içinde kesinlikle Türkiye'de vardır. Yoksa çıkış tarihi 10 ekim midir ?
  • Yamulma videolarından sonra ben 6 plustan vazgeçtim Note 4 bekliyorum kalan 1000 Lirayada ps4 alırım oh miss :)
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    http://www.youtube.com/watch?v=SwdZzvCFhLo
  • quote:

http://www.youtube.com/watch?v=SwdZzvCFhLo

Note 4 bekliyorum S4 değil ayrıca sen 6 plus videosunu izledinmi kola kutusu kıvamında mukavemeti var cihazın arka cepte oturduğunda zaten hiç şansı yok yamulur. Ön cepteyken ayakkabı bağlamak istesen yine hiç şansı yok yamulur.
  • maho2306 kullanıcısına yanıt
    abartıyorsunuz bence
    sırf büyüzden com.durduruldu ya geçilmez ama siz bilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tozparcasi

quote:

Orijinalden alıntı: burcink

Dün pekin bir çok mağazaya baktım hepsi yarın geleceğini söyledi dönmek zorunda idim ve fiyatta 5400 rmb (Çin Yuan) dediler yaklaşık 1800 e filan geliyor

Saygılar

Cihazin dubai fiyatida 1750 tl. Yurtdisindan almak uc asagi bes yukari 500tl kar ettiricek anlasilan

Dubai fiyatından emin misiniz? Yarın Dubai'ye gideceğim. 10 Ekim'e kadar orada olacağım. İnşallah ben oradayken satışa çıkar...

• Apple Phablet pazarına yeni giriş yaptı. Samsung yıllardır Phablet pazarının içinde. Note 4 bence 1-2 tık üstte şu an için.

ikisi arasında kalsanız sizin son kararınız ne olurdu arkadaşlar ?

Samsung Galaxy Note 4 vs. iPhone 6 Plus karşılaştırması

http://www.tabletmecmua...6-plus-karsilastirmasi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breathe78

Apple Phablet pazarına yeni giriş yaptı. Samsung yıllardır Phablet pazarının içinde. Note 4 bence 1-2 tık üstte şu an için.

ikisi arasında kalsanız sizin son kararınız ne olurdu arkadaşlar ?

Samsung Galaxy Note 4 vs. iPhone 6 Plus karşılaştırması

http://www.tabletmecmua...6-plus-karsilastirmasi/

Aslında Cevabı Sorunun içinde saklı ''Apple Phablet pazarına yeni giriş yaptı. Samsung yıllardır Phablet pazarının içinde. Note 4 bence 1-2 tık üstte şu an için. '' Bu cümle bile Samsung alınması gerektiğinin bir özetidir Phablet pazarı denince Samsung tur ki bu Phablet anlamında değil sadece her türlü yazılımsal donanımsal yenilik anlamında herşeyi kapsamaktadır

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.