Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY NOTE 4 [ANA KONU] (Her Şey İlk Sayfada) (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
79.384
Cevap
390
Favori
2.804.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
152 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

quote:

Orijinalden alıntı: focus1

quote:

Orijinalden alıntı: ismlyldrm27

quote:

Orijinalden alıntı: emnozbrk

1 ay daha beklıcez yanı

ya o degıl note 3 u kullanamamıs olucam :(

neyse bakalım @ismlyldrm27 hocam benıde kullanıcılar lıstesıne ekleyebılırsın sanırım mental olarak ordayım

Memnuniyetle Alacaklar listesine eklendiniz hoşgeldiniz aramıza

Ismail Başlıkta hep 21 uye yaziyor bu hiç fazla olmuyor mu

Bence tekrar bak derim yanlış görmüşsün anlaşılan o ki 30 küsür oldu alacaklar listesi

Bakiyorumda ismail bende hala 21 üye yaziyor. Sanirim yanlış anladın ben konu başlığını demek istemiştim. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung telefonu tanıttıktan sonra üretip dağıtmayı unuttu sanırım.
    En azından ileri bir tarih bile olsa dağıtım zamanı belirleseydi İphone ye kayan alıcıların bir kısmı beklemeye razı olabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferduh

Samsung telefonu tanıttıktan sonra üretip dağıtmayı unuttu sanırım.
    En azından ileri bir tarih bile olsa dağıtım zamanı belirleseydi İphone ye kayan alıcıların bir kısmı beklemeye razı olabilirdi.

Merak etmeyin iphone kayan kullanicilarin hepside pisman olacaktir.. Android kuplanipta iphone alisacak insan sayisi cok azdir..

• on siparis listesine beni de ekliyebilirsiniz
  • quote:

2 tane samsung bayiye ve sosyal medya da sordum, önümüzdeki hafta duyurusu yapılacak deniyor ama hediye veya fiyat bilgisi yok

• her gün ajanslardan iphone satış rekorları haberleri duyulurken, samsung herhalde note müşterilerinin sadakatine güveniyor. ben note almayacam da gear s bekliyorum. eğer gear s in muadili olsa hiç samsungun nazını beklemem..
  • Kaleme aynı hatta daha fazla fonksiyon katan bir rakip çıkmadıkça ben kendi adıma Note serisinin mahkumuyum.

Özellikle kaleme yeni katılan Mouse fonksiyonu Smart Select müthiş bir efektiflik katmış. Pencereler arasındaki geçiş size ları çok basit bir şekilde ayarlama kaydırma cihazı multitasking canavarı haline getirmiş. Tanıtımlarda görülen dışardan bir dökümanı taratıp ister metne çevirme veya fotoğraf olarak algılatıp üzerinde değişiklikler yapılmasına izin verme aradığım beklediğim daha uzun yollarla sık sık kullandığım bir olaydı. Şimdi her şey çok basitleşmiş.

Note hakkını verebilen için mükemmeliyete giderek yaklaşan alternatifi olmayan bir cihaz. Note un kendine özgü fonksiyonlarını kullanmayanlar için çok gereksiz bir telefon, kullananlar için ise vazgeçilmez, sadık bir kullanıcı kitlesi oluşturduğuda kesindir. Daha önce Note kullanıp yerine başka telefon arayan kişinin zaten önce yaptığı Note seçimi yanlıştır. Yada Note ile İ6 plus arasında kaldım diyen kişi çok yanlış yoldadır. Ortak hiçbir yanı olmayan 2 cihaz arasında kararsız kalınmış sa ortada büyük bir hata vardır.

Kolay gelsin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar iki telefon arasında kaldım bi yardımcı olun bana note 4 yoksa iPhone 6 plus mu almalıyım

• marchello M kullanıcısına yanıt
    Bir mesaj üstünde cevabı var.

• Arkadaşlar bi şeydağa sormak istiyorum note 4 Türkiye sürümü 4g destekliyomu tam olarak oğrenemedim ondan dolayı soruyorum.

• oyunseverlere bilgi ilk defa bir oyun iosdan önce android e çıktı.
    Fifa 15 Android
    link verebiliyorsak vereyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: promox

oyunseverlere bilgi ilk defa bir oyun iosdan önce android e çıktı.
    Fifa 15 Android

Link verme hocam, uzaklaştırma alırsınız

• marchello M kullanıcısına yanıt
    türkiyeye snapdragon 805 chipseti kullanan versiyonu gelecek hocam dolayısıyla destekliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: marchello

Arkadaşlar bi şeydağa sormak istiyorum note 4 Türkiye sürümü 4g destekliyomu tam olarak oğrenemedim ondan dolayı soruyorum.

Evet 4g destekliyor. Daha onceki.mesajinizda note 4 ve iphone plus arasinda kaldığınızi yazmissiniz size tavsiyem note4 ve iphone plus ikiside birbiriyle karsilastirilmayacak iki cihazdir note 4 kullanma ozelikleri ve kullanim amaci cok farkli sadece telefonum olsun diye aliyorsaniz iphone plus alin yok ben telefonumla hersey yapmak istiyorum diyorsaniz note 4 alın. .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://forum.donanimhaber.com/m_97382518/tm.htm

İşte kışkırtmanın sebebi bu arkadaş ve onun gibi beceriksiz diğer editörlerdir. Zaten haber yapmayı bilmeyip kopyala yapıştır mantığı ile haber yapan arkadaş, kırk yılda bir yorum ekliyor onuda her zaman eline yüzüne bulaştırıyor. En son insanı bunaltıp S2 den beri tüm samsung tepe modellerinin çift versiyonunu alıp kıyaslatacaklar. Aslında youtube da her zaman exynos-qualcomm farkı var ancak anlat anlatabilirsen dinlemek, anlamak, düşünmek istemeyip beynini yormak istemeyen insanlara. Sadece S800, 5420 ye bu kadar yaklaşan ve bazı konularda exynosu geçen bir işlemcidir. (pil tüketimi-uyuma) öncesinde arada fark oldukça fazladır. Dediğim gibi merak eden olursa her serinin kıyaslaması mevcut. Geçen gün burada Note 3 iki versiyonunun videosunu paylaştım diğerleri de kolaylıkla bulunabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: promox

oyunseverlere bilgi ilk defa bir oyun iosdan önce android e çıktı.
    Fifa 15 Android

Bu da demek oluyor ki pazarın büyük bir bölümünde söz sahibi kesim gün geçtikçe büyük bir ivme kaydeden Android diyebiliriz sanırım.

İstirham etsem, pm'den linki atar mısınız?

Şu an S2'imde FIFA 14 var ve harika idi.

Bakalım FIFA 15 nasıl olacak?

Her şeyden evvel Türk Ligi var mıdır?

Bu arada Note serisinin sırra kadem basan cihazından hala ses-seda yok değil mi :)

• Exynos 64 bit geliyor kesin bilgi yayalim

• Sağol...

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeSpecial

Exynos 64 bit geliyor kesin bilgi yayalim

Turkiye ye de bu model gelecek mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

2 tane samsung bayiye ve sosyal medya da sordum, önümüzdeki hafta duyurusu yapılacak deniyor ama hediye veya fiyat bilgisi yok

Tarih 10 Ekim.
    Iyi forumlar.
    saygilar

• 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.